BGSupporters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайтът на българските фенове
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Kultovi slu4ki ot predi,po vreme i sled ma4ove...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
DDFC

DDFC


Брой мнения : 153
Registration date : 31.08.2006

Kultovi slu4ki ot predi,po vreme i sled ma4ove... Empty
ПисанеЗаглавие: Kultovi slu4ki ot predi,po vreme i sled ma4ove...   Kultovi slu4ki ot predi,po vreme i sled ma4ove... EmptyВто Окт 10, 2006 8:57 pm

Tva mislq,4e 6e e interesno za vsi4ki.

Po4vam s 2 slu4ki,koito mi idvat vednaga.Putuvane za nesebur(poslednoto gostuvane tam).Grobna ti6ina v mar6rutkata.Vseki blee na nqkude i vnezapno Djendov raztursva s mo6tna urignq,horata v reisa-6ah otvsqkude. Laughing

2rata e ot ma4a s A.K.B. Minyor/Radnevo/ ot minalata godina.Po neq moje da se napravi film daje.Ma4a ot 3h sled obed.Nie 2mata s potrebitelq MadeInBG trugvame ot 9h sutrinta.Vzimame kum 8 l vino i se mqtame s kola do albena.I az s edno bejovo qke i po putq kataq vinoto otdolu i kato pristigame,kvo gledame-qketo ot bejavo stanalo 4erveno.Eba mu se maikata totalno.Posle sledva izpivane na 8te litra vino(estestveno na gladno) i totalno osirane.Puk to po tva vreme i multimiliarder da si,nqma ot kade da si kupi6 za qdene v albena.Po edno vreme se izgubihme nqkade v albena po nqkvi kozi pateki,ama kak da e stignahme plajnata ivica.Onq s kubinkite nagazi v moreto.Sled tova gurbihme 2 znamena ot 1 kraiputno kapan4e.Ednoto be6e oka4eno na ma4a,drugoto stoi vuv VMRO v momenta.Zaputvame se bavno,no slavno kum stadiona.Ma4a po4va.Nabarah v djoba si nqkvi bomboni,kolkoto da smenim duha malko,ama to kato voni6 celiq na djibra,kva kiriq 4e duhut ti e na portokal...U6evite na vhoda pak praveha problemi.Mene otna4alo ne me sprqha,ama kato vidqha kak slizam po stulbite ediniq me zadurpa.Potrebitelq MadeInBG o6te na vhoda go sprqha i mu kazaha 4e za posleden put 6e mu e da vliza v takova sustoqnie(da be da...).I kak da e vlqzohme.Opunahme 2 znamena-D.D.F.C. i nemskoto(Bundeswehr).Prez celiq ma4 ima6e non stop support.2ma 4oveka vikahme za 10(mnogo hora go priznaha sled ma4a).Ot celiq ma4 pomnq samo gola-be6e s glava,pri koito se zasilih kum ogradata i zamalko da padna ot drugata strana.Vtoroto poluvreme pomnq 4e draifah,MadeInBG me skatava6e da ne me skivat u6evite.Po edno vreme spah mai.Sled ma4a futbolistite doidoha da ni pozdravqt.Metnahme se na toplo v clubniq avtobus.Vutre MadeInBG ve4e be6e jivnal,ama az ni jiv,ni umrql.Dan4ev pomnq ne6to me ebava6e.I posle pak zaspah.Po jivo po zdravo se vurnahme v Dobri4 i otidohme v magazina na drugarq Peev.Tam qdohme.Posle sled kratka po4ivka po ku6tqta izlqzohme pak da piem.Ot tam natatuk spomenite mi ve4e se gubqt...Tva e ob6to vzeto ;)Koito ne doide s nas moje samo da sujalqva za propusnatoto...


D.D.F.C. - YOU'LL NEVER DRINK ALONE!
Върнете се в началото Go down
Ivan Peev
Admin
Admin
Ivan Peev


Брой мнения : 165
Age : 40
Localisation : Dobrich & Varna
Registration date : 25.08.2006

Kultovi slu4ki ot predi,po vreme i sled ma4ove... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kultovi slu4ki ot predi,po vreme i sled ma4ove...   Kultovi slu4ki ot predi,po vreme i sled ma4ove... EmptyВто Окт 10, 2006 9:20 pm

DDFC написа:
2rata e ot ma4a s A.K.B. Minyor/Radnevo/ ot minalata godina.Po neq moje da se napravi film daje.Ma4a ot 3h sled obed.Nie 2mata s potrebitelq MadeInBG trugvame ot 9h sutrinta.Vzimame kum 8 l vino i se mqtame s kola do albena.I az s edno bejovo qke i po putq kataq vinoto otdolu i kato pristigame,kvo gledame-qketo ot bejavo stanalo 4erveno.Eba mu se maikata totalno.Posle sledva izpivane na 8te litra vino(estestveno na gladno) i totalno osirane.Puk to po tva vreme i multimiliarder da si,nqma ot kade da si kupi6 za qdene v albena.Po edno vreme se izgubihme nqkade v albena po nqkvi kozi pateki,ama kak da e stignahme plajnata ivica.Onq s kubinkite nagazi v moreto.Sled tova gurbihme 2 znamena ot 1 kraiputno kapan4e.Ednoto be6e oka4eno na ma4a,drugoto stoi vuv VMRO v momenta.Zaputvame se bavno,no slavno kum stadiona.Ma4a po4va.Nabarah v djoba si nqkvi bomboni,kolkoto da smenim duha malko,ama to kato voni6 celiq na djibra,kva kiriq 4e duhut ti e na portokal...U6evite na vhoda pak praveha problemi.Mene otna4alo ne me sprqha,ama kato vidqha kak slizam po stulbite ediniq me zadurpa.Potrebitelq MadeInBG o6te na vhoda go sprqha i mu kazaha 4e za posleden put 6e mu e da vliza v takova sustoqnie(da be da...).I kak da e vlqzohme.Opunahme 2 znamena-D.D.F.C. i nemskoto(Bundeswehr).Prez celiq ma4 ima6e non stop support.2ma 4oveka vikahme za 10(mnogo hora go priznaha sled ma4a).Ot celiq ma4 pomnq samo gola-be6e s glava,pri koito se zasilih kum ogradata i zamalko da padna ot drugata strana.Vtoroto poluvreme pomnq 4e draifah,MadeInBG me skatava6e da ne me skivat u6evite.Po edno vreme spah mai.Sled ma4a futbolistite doidoha da ni pozdravqt.Metnahme se na toplo v clubniq avtobus.Vutre MadeInBG ve4e be6e jivnal,ama az ni jiv,ni umrql.Dan4ev pomnq ne6to me ebava6e.I posle pak zaspah.Po jivo po zdravo se vurnahme v Dobri4 i otidohme v magazina na drugarq Peev.Tam qdohme.Posle sled kratka po4ivka po ku6tqta izlqzohme pak da piem.Ot tam natatuk spomenite mi ve4e se gubqt...Tva e ob6to vzeto ;)Koito ne doide s nas moje samo da sujalqva za propusnatoto...


D.D.F.C. - YOU'LL NEVER DRINK ALONE!

Да, чудееесна тема, определено! Поздравления!


D.D.F.C. разказва за:
5 ноември 2005, събота, 14:30 ч:
Добруджа (Добрич) - АКБ Миньор (Раднево) - 1:0
[1:0 Николай Кондов 38']
Стадион "Албена 1": 100 зрители

Ето го и албумчето с много добри фотоси, илюстриращи отлично доста от преразказаните моменти по-горе:
==>>> http://snimka.bg/album.php?album_id=11395&view=2 <<===


Айде, хора, разказвайте...... scratch cheers
Върнете се в началото Go down
dobrudja 1919

dobrudja 1919


Брой мнения : 63
Registration date : 01.09.2006

Kultovi slu4ki ot predi,po vreme i sled ma4ove... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kultovi slu4ki ot predi,po vreme i sled ma4ove...   Kultovi slu4ki ot predi,po vreme i sled ma4ove... EmptyПет Окт 13, 2006 7:57 am

Peev se napi na kontolta sas Spartak i se izpika za posledno ot kultovata ni olimpiiska kula affraid
Върнете се в началото Go down
Ivan Peev
Admin
Admin
Ivan Peev


Брой мнения : 165
Age : 40
Localisation : Dobrich & Varna
Registration date : 25.08.2006

Kultovi slu4ki ot predi,po vreme i sled ma4ove... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kultovi slu4ki ot predi,po vreme i sled ma4ove...   Kultovi slu4ki ot predi,po vreme i sled ma4ove... EmptyПет Окт 13, 2006 8:19 am

Първо стъпване на "Дружба" и първи спомени...

(двата материала са на латиница, защото са цитати от форума ни в BGPLAY отпреди 3 години в темата "Разкажете за първия ви мач на "Дружба"...")


14 Декември 2003, 02:46:

Za purvi put na "Drujba" bashta mi me zavede na 26 avgust 1995 godina.
V Dobrich gostuvashe zvezdniqt tim na Botev /Plovdiv/, voden ot nacionalite Nasko Sirakov i Bobi Mihaylov.

Az po princip jiveq dosta dalech ot stadiona ... pochti tochno na protivopolojniq kray na Dobrich i tova e bila edna ot prichinite chak tova da mi bude sefteto na "Drujba" ... A i bashta mi si e imal svoi prichini da ne me vodi po-maluk na stadiona ...

Ta ot toq mach pomnq, che stadiona beshe se pozapulnil /8000 - 10 000 zriteli/ ... Togava se sedeshe guz do guz na peykite, sbito sbito i nqmashe kude chovek qyce da hvurli i da padne na zemqta /po tribunite/...

Machut go vzehme ... 1:0 s gol na togavashniq makedonski magyosnik Riste Milosavov, koyto noseshe sam otbora na gurba si ...

Pomnq sushto i kude sum sedql dolu-gore na toq mach, tochno v koy sektor i v koy blok ...

Tiq godini Dobrudja ne proshtavashe ni na Levski, ni na CSKA, ni na Botev, ni na Slavia na "Drujba" ... machkahme nared v kushti ...
Tova prosto si beshe tradiciq - nikoy da ne si trugne s tochka, a puk kamo li s pobeda ot Dobrich ... razbira se s mnogo malki izklyucheniq ...

Pomnq i kak togava nqkolko sezona pored "Drujba" beshe edin ot nay-poseshtavanite stadioni v cqlata strana /otstupvahme samo na "Neftohimik"/ - 8000 zriteli sredno na mach !!!

A v Dobrich kakto veche kazah biehme nared ... konkretno samo prez sezon 1995/96 bqha postignati slednite pobedi :
CSKA - 2:0
Levski - 2:1
Slavia - 1:0
Botev /Plovdiv/ - 1:0
Lokomotiv /Plovdiv/ - 2:0
Spartak /Plovdiv/ - 1:0

i t.n. ...


Eeeeee, spomeni, spomeni ... dano ne ni ostanat samo te ...



14 Декември 2003, 03:02:

Kato se zamislih i se setih, che imenno sezon 1995/96 e nay-silniqt v istoriqta na Dobrudja - 7 mqsto v "A" grupa !!!

Vrushtayki se nazad v spomenite si i si pravq precenka, che sum edin shtastliv chovek, zashtoto sum prisustval na jivo na stadiona na golemi machove, na golemi pobedi nad nay-imenitite ni otbori ...
Nqma nito edin ot tradicionnite i populqrni otbori v stranata, koyto da ne sum go vijdal na kolene na "Drujba" ...
I CSKA, i Levski, i Botev /Plovdiv/, i Lokomotiv /Plovdiv/, i Slavia, i Lokomotiv /Sofia/, i Spartak /Varna/, i Beroe, i Spartak /Plovdiv/ ...
Vsichki te sa gubeli ot Dobrudja pred ochite mi ...

Sega ima dosta prohojdashti i ne chak tolkova po-malki ot men fenove na otbora, koito primerno ne sa vijdali kak "armeycite" ot Sofia preklanqt glava pred julto-zelenite ... ili kak "otbora na naroda" /ha ha ha/ sushto e bezpomoshten na stadion "Drujba" ...

Vse pak do nachaloto na 90-te godini na minaliq vek /do 1991 g./ Dobrudja ima edva 4 uchastiq v elita na Bulgaria i dotogava ne sme bili s koy znae kolko golemi tradicii v "A" grupa /vupreki che i nikoga ne sme igrali v amatyorskite divizii/ ... Posle obache sledva pochti edno cqlo desetiletie - 9 poredni godini pri nay-dobrite v "A" grupa ...
Vupreki vsichko Dobrich si ostava edin ot nay-futbolnite gradove v Bulgaria !!!
Върнете се в началото Go down
M.C.F.C.

M.C.F.C.


Брой мнения : 206
Age : 37
Registration date : 05.09.2006

Kultovi slu4ki ot predi,po vreme i sled ma4ove... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kultovi slu4ki ot predi,po vreme i sled ma4ove...   Kultovi slu4ki ot predi,po vreme i sled ma4ove... EmptyПон Окт 23, 2006 1:45 pm

DDFC написа:
Tva mislq,4e 6e e interesno za vsi4ki.

Po4vam s 2 slu4ki,koito mi idvat vednaga.Putuvane za nesebur(poslednoto gostuvane tam).Grobna ti6ina v mar6rutkata.Vseki blee na nqkude i vnezapno Djendov raztursva s mo6tna urignq,horata v reisa-6ah otvsqkude. Laughing

2rata e ot ma4a s A.K.B. Minyor/Radnevo/ ot minalata godina.Po neq moje da se napravi film daje.Ma4a ot 3h sled obed.Nie 2mata s potrebitelq MadeInBG trugvame ot 9h sutrinta.Vzimame kum 8 l vino i se mqtame s kola do albena.I az s edno bejovo qke i po putq kataq vinoto otdolu i kato pristigame,kvo gledame-qketo ot bejavo stanalo 4erveno.Eba mu se maikata totalno.Posle sledva izpivane na 8te litra vino(estestveno na gladno) i totalno osirane.Puk to po tva vreme i multimiliarder da si,nqma ot kade da si kupi6 za qdene v albena.Po edno vreme se izgubihme nqkade v albena po nqkvi kozi pateki,ama kak da e stignahme plajnata ivica.Onq s kubinkite nagazi v moreto.Sled tova gurbihme 2 znamena ot 1 kraiputno kapan4e.Ednoto be6e oka4eno na ma4a,drugoto stoi vuv VMRO v momenta.Zaputvame se bavno,no slavno kum stadiona.Ma4a po4va.Nabarah v djoba si nqkvi bomboni,kolkoto da smenim duha malko,ama to kato voni6 celiq na djibra,kva kiriq 4e duhut ti e na portokal...U6evite na vhoda pak praveha problemi.Mene otna4alo ne me sprqha,ama kato vidqha kak slizam po stulbite ediniq me zadurpa.Potrebitelq MadeInBG o6te na vhoda go sprqha i mu kazaha 4e za posleden put 6e mu e da vliza v takova sustoqnie(da be da...).I kak da e vlqzohme.Opunahme 2 znamena-D.D.F.C. i nemskoto(Bundeswehr).Prez celiq ma4 ima6e non stop support.2ma 4oveka vikahme za 10(mnogo hora go priznaha sled ma4a).Ot celiq ma4 pomnq samo gola-be6e s glava,pri koito se zasilih kum ogradata i zamalko da padna ot drugata strana.Vtoroto poluvreme pomnq 4e draifah,MadeInBG me skatava6e da ne me skivat u6evite.Po edno vreme spah mai.Sled ma4a futbolistite doidoha da ni pozdravqt.Metnahme se na toplo v clubniq avtobus.Vutre MadeInBG ve4e be6e jivnal,ama az ni jiv,ni umrql.Dan4ev pomnq ne6to me ebava6e.I posle pak zaspah.Po jivo po zdravo se vurnahme v Dobri4 i otidohme v magazina na drugarq Peev.Tam qdohme.Posle sled kratka po4ivka po ku6tqta izlqzohme pak da piem.Ot tam natatuk spomenite mi ve4e se gubqt...Tva e ob6to vzeto ;)Koito ne doide s nas moje samo da sujalqva za propusnatoto...


D.D.F.C. - YOU'LL NEVER DRINK ALONE!

хахахаха само 2-мата ли си бехте , с знамената , мата хари и пеене за 10 Shocked respect
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Kultovi slu4ki ot predi,po vreme i sled ma4ove... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kultovi slu4ki ot predi,po vreme i sled ma4ove...   Kultovi slu4ki ot predi,po vreme i sled ma4ove... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Kultovi slu4ki ot predi,po vreme i sled ma4ove...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGSupporters :: Български футбол :: Източна "Б" група :: Добруджа (Добрич)-
Идете на: