BGSupporters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайтът на българските фенове
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Шалче на Добруджа

Go down 
+4
South^Front-d4
DDFC
M.C.F.C.
atreyu
8 posters
АвторСъобщение
atreyu

atreyu


Брой мнения : 1
Registration date : 07.10.2006

Шалче на Добруджа Empty
ПисанеЗаглавие: Шалче на Добруджа   Шалче на Добруджа EmptyСъб Окт 07, 2006 6:59 pm

Така...обещала съм на един приятел да му взема шалче на Добруджа. От къде мога да си намеря такова нещо и продава ли се някъде изобщо в Добрич/София? Помогнете, че ме муфти вече от година и нещо.
Благодаря предварително Wink
Върнете се в началото Go down
M.C.F.C.

M.C.F.C.


Брой мнения : 206
Age : 36
Registration date : 05.09.2006

Шалче на Добруджа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шалче на Добруджа   Шалче на Добруджа EmptyСъб Окт 07, 2006 7:12 pm

pitai v foruma na dobrudja Wink DDFC na li4no , toi 6te te upati , aide uspeh Wink
Върнете се в началото Go down
DDFC

DDFC


Брой мнения : 153
Registration date : 31.08.2006

Шалче на Добруджа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шалче на Добруджа   Шалче на Добруджа EmptyСъб Окт 07, 2006 8:41 pm

e pa qzeka ne sum nekakOv turgovec,ta da prodavam 6alove i razni drugi takivi atributi Rolling Eyes u Dobri4 Town veke go zakriha magazina kade prodavaha ot teq modernite 6alove.u varna i u sofia predpolagam ke se namerqt nekakvi broiki u licenziranite magazini na uvajaemiq g-n Burgelof Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
South^Front-d4
Admin
Admin
South^Front-d4


Брой мнения : 173
Localisation : Добрич
Registration date : 22.08.2006

Шалче на Добруджа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шалче на Добруджа   Шалче на Добруджа EmptyЧет Окт 12, 2006 9:28 am

Отключих темата за хората, че ако имат нещо да си казват да си кажат, а ако нямат да ме уведомят, за да локна темата.

Към CSKA_2006: преди да локваш тема попитай и мен!
Върнете се в началото Go down
http://www.supporters.free.bg
Cska_2006

Cska_2006


Брой мнения : 65
Age : 29
Registration date : 25.08.2006

Шалче на Добруджа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шалче на Добруджа   Шалче на Добруджа EmptyЧет Окт 12, 2006 3:35 pm

Ми то защо съм модератор като неми даваш да локвам теми ми да искам и разрешение
Върнете се в началото Go down
http://cska.bg
kyynadd
Admin
Admin
kyynadd


Брой мнения : 219
Registration date : 23.08.2006

Шалче на Добруджа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шалче на Добруджа   Шалче на Добруджа EmptyЧет Окт 12, 2006 4:28 pm

Cska_2006 написа:
Ми то защо съм модератор като неми даваш да локвам теми ми да искам и разрешение

Ти си модератор и мошеш да заключвеш теми, които наистина са излишни. Чух че си заключил тема защото е писано на латиница, а никъде в правилата на форума не е писано че е задължително да се пише на кирилица, а е препоръчително. Ако не си се запознал с правилата го направи, а особенно като си модератор трябва да ги знаеш още по-добре.
Върнете се в началото Go down
Ivan Peev
Admin
Admin
Ivan Peev


Брой мнения : 165
Age : 40
Localisation : Dobrich & Varna
Registration date : 25.08.2006

Шалче на Добруджа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шалче на Добруджа   Шалче на Добруджа EmptyПет Окт 13, 2006 7:37 am

Cska_2006 написа:
Ми то защо съм модератор като неми даваш да локвам теми ми да искам и разрешение
А въобще защо трябва да заключваш теми и то най-малко тази?! Причина някаква да има? Просто ей така, за да отчиташ някаква дейност ли... или какво...?!?
Теми се заключват в съвсем крайни случаи, а не когато на модератора му скимне!!!
Върнете се в началото Go down
s_a_6_o_D_L

s_a_6_o_D_L


Брой мнения : 72
Localisation : София
Registration date : 17.10.2006

Шалче на Добруджа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шалче на Добруджа   Шалче на Добруджа EmptyНед Окт 22, 2006 10:28 pm

Ivan Peev написа:
Cska_2006 написа:
Ми то защо съм модератор като неми даваш да локвам теми ми да искам и разрешение
А въобще защо трябва да заключваш теми и то най-малко тази?! Причина някаква да има? Просто ей така, за да отчиташ някаква дейност ли... или какво...?!?
Теми се заключват в съвсем крайни случаи, а не когато на модератора му скимне!!!
Толкова ли е досаден (CSKA 2006, не го защитавам просто съм нов и не го знам) Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Шалче на Добруджа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шалче на Добруджа   Шалче на Добруджа Empty

Върнете се в началото Go down
 
Шалче на Добруджа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGSupporters :: Други спортове :: Свободна зона-
Идете на: