BGSupporters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сайтът на българските фенове

ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Latest imagesLatest images  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

BG Play?

Go down 
+31
ultra-loko pd
Webmaster Vratza
r.h.
YAVOR
DDFC
sorcererals
HELL PATROL
GARVAN
Nu[m]b
orletata
Ivan Peev
Diavolo Rossonero
1929
HittmAn4o
sirDeath
PATRIARHA BOYS
Levski_forever
Marcel
Ultras_GO
TALIBANA
sempreto
д-р Васил Радославов
Keanu
Fred Perry
Cska_2006
Jeff-VivaCanarY
dido1_86
qUeStIoN
ZeppeR
South^Front-d4
Bjoern
35 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
PATRIARHA BOYS
Модератор
Модератор
PATRIARHA BOYS

Брой мнения : 71
Registration date : 28.08.2006

BG Play? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG Play?   BG Play? - Page 4 EmptyВто Сеп 12, 2006 8:01 am

Mai mu smenqt dizaina i vryshtat arhivite,za tva sym vinoven az:D.Bqh napravil anketa s vypros:Haresva li vi noviq bgplay i s otogovor ne,bqha otgovorili 87% Smile
Върнете се в началото Go down
YAVOR

YAVOR

Брой мнения : 4
Registration date : 05.09.2006

BG Play? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG Play?   BG Play? - Page 4 EmptyВто Сеп 12, 2006 9:42 am

В БГплей цареше истинска анархия, всеки флоод-еше на ляво и на дясно, не се взимаха никакви мерки и тн........
r.h.

r.h.

Брой мнения : 432
Registration date : 30.08.2006

BG Play? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG Play?   BG Play? - Page 4 EmptyСъб Сеп 16, 2006 4:06 pm

Абе защо всеки от вас не направи реклама на този форум във форумите където е писал преди в БГ Плей?
По-добре всички да се съберем на едно място.
Аз вече пуснах няколко покани във форум "Ботев Враца" и в "Гермаснки футбол"

Този форум е по-добър в много отношения освен това има и форуми на повече български отбори.
Надявам се скоро да се съберем достатъчно хора и да стават наистина готини дискусии.
http://www.botev-inside.hit.bg
Webmaster Vratza

Webmaster Vratza

Брой мнения : 226

BG Play? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG Play?   BG Play? - Page 4 EmptyПон Сеп 18, 2006 12:00 am

Az v BGplay poglejdam, no nikak ne mi haresva dizaina - teji mi na o4ite!
http://www.botev1921.com
r.h.

r.h.

BG Play? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG Play?   BG Play? - Page 4 EmptyПон Сеп 18, 2006 12:55 am

Гаден е! Дано всички от БГ Плей се съберем тук. Сега се получава много тъпо раздвоение. Феновете на Ботев Вр, Локо ГО, Етър, Добруджа и др. пишат тук, а тези на Локо ПД, Черно Море и т.н в БГплей.

Аз вече пращах на няколко човека ЛС с покани да дойдат в този. А дано се съберат повече хора, че сега само 4-5 форума тук са много активни, другите са "пустиняк" казано по врачански!
ultra-loko pd

ultra-loko pd

Брой мнения : 127
Registration date : 19.09.2006

BG Play? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG Play?   BG Play? - Page 4 EmptyСря Сеп 20, 2006 8:38 am

a we sha go razviim tozi forum we...nema kade da hodi no se iska malko vreme za da go razprostranim ... agt
South^Front-d4
Admin
Admin
South^Front-d4

Брой мнения : 173
Registration date : 22.08.2006

BG Play? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG Play?   BG Play? - Page 4 EmptyСря Сеп 20, 2006 11:33 am

fragile написа:
не искам да ви разочаровам, но този форум тук е фрийхост, също фрий софтуер и сървър
утре сутринта собственика на сървъра и на хоста може да се събуди и да каже бе я си глейте работата няма да ви давам безплатно място, или ще реши че съдържанието не му харесва, и ще го затрие
тези безплатни форуми, които се правят тука "за една минута" - както гласи рекламата горе - "Create a free forum.A powerful simple and
unlimited forum available in 1 minute !" - се ползват от децата, за да си правят курсови работи по информатика от училище - ако не знаете да ви кажа - а не за нещо стабилно и трайно, което да просъществува години в нет-пространството
ако сте чели условията на хоста и знаете за какво става въпрос трябва да ви е ясно колко дълго ще просъществува това

и моля администратора да не ми трие този линк

защото самия иван пеев си рекламира форума във фензоната, така че не виждам защо пък аз да не мога да рекламирам фензоната тука

или двойните стандарти тука са закон?
Слушай сега какво ще ти кажа "многознайко" ако си чел внимателно тук таме щеше да знаеш,че скоро време форума ще се мести на платен хост и то един от най-качествените.И второ не ти позволявам да рекламираш сайта си ако е твой де,защото сте направили същото като нас....ние направихме този форум,за да възобновим БгПлей и както виждаш за моя радост на по-голяма част от юзърите им харесва повече нашия форум...а вие защо сте направили сайта фен зона?! това си е кражба има 2 форума БгПлей с нова и супер осрана версия и БгСъпортърс...защо му е на народа трети форум???
Пък ти ако искаш си трий рекламите на Иван Пеев...но аз няма да позволя да се рекламира форум в нашия форум,който е със почти същото съдържание! Нека всеки един юзър тук приеме думите ми както сметне за добре!
http://www.supporters.free.bg
r.h.

r.h.

BG Play? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG Play?   BG Play? - Page 4 EmptyСря Сеп 20, 2006 10:38 pm

Той е прав за хоста. Трябва наистина да минете на платен защото хич не мисе иска да стане като с БГПлей.

Засега феновете на Ботев Вр остават тук. Вече се събираме малко по-малко. Почти всеки ден тук се регистрира по един наш фен. Ще е тъпо да се местим пак, нали?
Затова, надявам се скоро да стане това с платения хост.
ultra-loko pd

ultra-loko pd

Брой мнения : 127
Registration date : 19.09.2006

BG Play? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG Play?   BG Play? - Page 4 EmptyСря Сеп 20, 2006 10:52 pm

r.h. написа:
Той е прав за хоста. Трябва наистина да минете на платен защото хич не мисе иска да стане като с БГПлей.

Засега феновете на Ботев Вр остават тук. Вече се събираме малко по-малко. Почти всеки ден тук се регистрира по един наш фен. Ще е тъпо да се местим пак, нали?
Затова, надявам се скоро да стане това с платения хост.

a tozi plateh host za kva suma stava na vupros ?? ako ne moje seki ot nas da dava po minimalni sredstva za izdrujkata na tozi site ?
kyynadd
Admin
Admin
kyynadd

Брой мнения : 219
Registration date : 23.08.2006

BG Play? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG Play?   BG Play? - Page 4 EmptyПон Сеп 25, 2006 2:10 pm

Може да спрете да си рекламирате форума мисля че достатъчно го правихте. Нека хората сами решат кой форум по им допада и там да пишат
kyynadd
Admin
Admin
kyynadd

Брой мнения : 219
Registration date : 23.08.2006

BG Play? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG Play?   BG Play? - Page 4 EmptyПон Сеп 25, 2006 3:39 pm

Ми то БГПлейя пак не се отваря. Някой има ли идея от какво е или само при мен е проблема?
M.C.F.C.

M.C.F.C.

Брой мнения : 206
Registration date : 05.09.2006

BG Play? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG Play?   BG Play? - Page 4 EmptyПон Сеп 25, 2006 5:51 pm

r.h. написа:
Гаден е! Дано всички от БГ Плей се съберем тук. Сега се получава много тъпо раздвоение. Феновете на Ботев Вр, Локо ГО, Етър, Добруджа и др. пишат тук, а тези на Локо ПД, Черно Море и т.н в БГплей.

Аз вече пращах на няколко човека ЛС с покани да дойдат в този. А дано се съберат повече хора, че сега само 4-5 форума тук са много активни, другите са "пустиняк" казано по врачански!
Ми ако питаш мене сега , за сега в тоя форум пишат феновете на по-малките отбори ... мене лично тва ми харесва тук , че влизат доста хора запознати с "Б" и "В" групите ... големите отбори от "А" група има хиляди форуми за тех .... лично мене тоя форум за сега ми харесва повече от БГплея защото още нема флудари , форумни хулигани и т.н. които разваляха сека 2-ра тема в БГплея Crying or Very sad
debi

debi

Брой мнения : 232
Registration date : 27.08.2006

BG Play? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG Play?   BG Play? - Page 4 EmptyПон Сеп 25, 2006 7:13 pm

M.C.F.C. написа:
r.h. написа:

Ми ако питаш мене сега , за сега в тоя форум пишат феновете на по-малките отбори ... мене лично тва ми харесва тук , че влизат доста хора запознати с "Б" и "В" групите ... големите отбори от "А" група има хиляди форуми за тех .... лично мене тоя форум за сега ми харесва повече от БГплея защото още нема флудари , форумни хулигани и т.н. които разваляха сека 2-ра тема в БГплея Crying or Very sad
тука си много прав,този форум наистина се пълни наистина само със фенове на отбори от Б и Вгр но за нас е по добре,така по лесно намираме информация за положението във нашите групи,няма ги великите фенове на големите грандове за които ядем доматите със коловете,няма ги и онея зверове от българският Париж,почти ги няма и форумните хулигани не посетили нито едно от "дивите" места познати само нам-феновете на отборите от по долните групи.
r.h.

r.h.

BG Play? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG Play?   BG Play? - Page 4 EmptyВто Сеп 26, 2006 11:17 pm

На мен ми се ще да има едно място за всички български фенове. Един форум в който да има подфоруми на всички отбори от А до В група (които са заявени от поне един потребител)
Нещо като БГ Плей, ама по-обхватно.

Кой ще го направи това и кога???

Ще стане ли тук?
За да стане, трябва да е на платен хост и всички да му правим много реклама, но създателите трябва да работят по дизайна и да го направят както беше в БГ Плей, като влезеш в определен форум отгоре да си има голяма лента с името на форума, емблема на отбора и т.н.
Parmalat

Parmalat

Брой мнения : 157

BG Play? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG Play?   BG Play? - Page 4 EmptyСря Сеп 27, 2006 3:01 pm

Спокойно, стига давахте зор Arrow Хората си казаха, че ще го преместят на платен хост, да няма да лъжат Question
Sponsored content

BG Play? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BG Play?   BG Play? - Page 4 Empty

BG Play?
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGSupporters :: Други спортове :: Свободна зона-
Идете на: