BGSupporters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайтът на българските фенове
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Survivor

Go down 
+7
Nu[m]b
Parmalat
Stitch
ultra-loko pd
South^Front-d4
mr. mario
Lorenco
11 posters
АвторСъобщение
Lorenco

Lorenco


Брой мнения : 51
Registration date : 25.08.2006

Survivor Empty
ПисанеЗаглавие: Survivor   Survivor EmptyВто Сеп 19, 2006 6:42 pm

И за да не останат по назад БТВ , се пуска утре шоуто на Слави "Сървайвър". Попринцип американската версия 1ви сезон беше доста успешна доколкото помня но по натам вече не се гледа , незнам как ще изглежда самото предаване след като е побългарено , но лично аз ще
гледам сървайвар а не пеньо !
Върнете се в началото Go down
mr. mario

mr. mario


Брой мнения : 58
Localisation : Sofia City
Registration date : 28.08.2006

Survivor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Survivor   Survivor EmptyВто Сеп 19, 2006 6:47 pm

Ми аз тия предавания ги непредпочитам (ка вика Гацо), та мисълта ми е, че не знам дали ще ги гледам... Smile
Върнете се в началото Go down
South^Front-d4
Admin
Admin
South^Front-d4


Брой мнения : 173
Localisation : Добрич
Registration date : 22.08.2006

Survivor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Survivor   Survivor EmptyЧет Сеп 21, 2006 8:07 am

И в "Survivor" вкарали некви обитаци...добре поне, че са по-умни от тия в ББ 3.
Върнете се в началото Go down
http://www.supporters.free.bg
ultra-loko pd

ultra-loko pd


Брой мнения : 127
Age : 37
Localisation : plovdiv maina :)
Registration date : 19.09.2006

Survivor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Survivor   Survivor EmptyЧет Сеп 21, 2006 8:53 am

South^Front-d4 написа:
И в "Survivor" вкарали некви обитаци...добре поне, че са по-умни от тия в ББ 3.

mnogo po umni sa ...toq big brather sa hal haber ..a we v "Survivor" ima si intelegentni hora ne moje da se otre4e tova . Cool
Върнете се в началото Go down
South^Front-d4
Admin
Admin
South^Front-d4


Брой мнения : 173
Localisation : Добрич
Registration date : 22.08.2006

Survivor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Survivor   Survivor EmptyЧет Сеп 21, 2006 10:02 am

ultra-loko pd написа:
South^Front-d4 написа:
И в "Survivor" вкарали некви обитаци...добре поне, че са по-умни от тия в ББ 3.

mnogo po umni sa ...toq big brather sa hal haber ..a we v "Survivor" ima si intelegentni hora ne moje da se otre4e tova . Cool
Е да така си е...аз даже си набелязах една какичка ама трябва да я гледам още, за да видя дали ще ми допадне като човек Very Happy 0066
Върнете се в началото Go down
http://www.supporters.free.bg
Stitch

Stitch


Брой мнения : 3
Registration date : 16.09.2006

Survivor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Survivor   Survivor EmptyЧет Сеп 21, 2006 10:05 am

Т'ва ББ3 е отвратително предаване, убедих се окончателно след вчеращния лайф. Направо ми се драйфаше като видях тоя селски бек от Гълъбово да се дърви на Пепи.
Иначе съм гледала всички сезони на американския Survivor и съм голяма фенка на шоуто. Много ми хареса първият епизод и се надявам да се получи също така успешно, както и американското предаване. Участниците са подбрани така,че никой не може да се нарече скандален, просто защото това не е целта на шоуто. Изглеждат ми много интересни персонажи, има всякакви, и дори не толкова интелигентните и не толкова хубавите са много симпатични. Лично мен това ме кефи много повече, отколкото да гледам к**ви, п**али и религиозни фанатици.
Върнете се в началото Go down
ultra-loko pd

ultra-loko pd


Брой мнения : 127
Age : 37
Localisation : plovdiv maina :)
Registration date : 19.09.2006

Survivor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Survivor   Survivor EmptyЧет Сеп 21, 2006 10:05 am

South^Front-d4 написа:
ultra-loko pd написа:
South^Front-d4 написа:
И в "Survivor" вкарали некви обитаци...добре поне, че са по-умни от тия в ББ 3.

mnogo po umni sa ...toq big brather sa hal haber ..a we v "Survivor" ima si intelegentni hora ne moje da se otre4e tova . Cool
Е да така си е...аз даже си набелязах една какичка ама трябва да я гледам още, за да видя дали ще ми допадне като човек Very Happy 0066

eee golqm hi6tnik si we ..o6te ne e po4nalo predavaneto kakto trqbva,a ti ve4e si nabelqzal plq4ka cheers cheers
Върнете се в началото Go down
Parmalat

Parmalat


Брой мнения : 157
Localisation : Габрово
Registration date : 30.08.2006

Survivor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Survivor   Survivor EmptyЧет Сеп 21, 2006 1:18 pm

Това предаване е същата шашма 0038
Повечето неща са нагласени, така че да се харсат на зрителите. Продуцентите им казват какво да говорят пред камерите и им помагат да живеят там. Плюс това районите където действат са напълно обезопасени, а тези влечуги които снимат са отделни сцени, които трябва да създадат впечатление, че хората се намират в опасна обстановка. Сами ще забележите, че нито едно диво животно няма да бъде засенто на фона на някой участник, нито пък някой ще има допир с някакво влечуго. Мисля, че единствения аспект от шоуто, който не е нагласен са състезанията между двете племена, но всичко свършва до тук с реализма. Suspect
Върнете се в началото Go down
Nu[m]b

Nu[m]b


Брой мнения : 55
Age : 35
Localisation : Велико Търново
Registration date : 27.08.2006

Survivor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Survivor   Survivor EmptyЧет Сеп 21, 2006 8:40 pm

Parmalat написа:
Това предаване е същата шашма 0038
Повечето неща са нагласени, така че да се харсат на зрителите. Продуцентите им казват какво да говорят пред камерите и им помагат да живеят там. Плюс това районите където действат са напълно обезопасени, а тези влечуги които снимат са отделни сцени, които трябва да създадат впечатление, че хората се намират в опасна обстановка. Сами ще забележите, че нито едно диво животно няма да бъде засенто на фона на някой участник, нито пък някой ще има допир с някакво влечуго. Мисля, че единствения аспект от шоуто, който не е нагласен са състезанията между двете племена, но всичко свършва до тук с реализма. Suspect

Тая вечер показаха кадър със змия на фона на 1 от участниците.Заблудил си се "леко" geek Шоуто е яко, за разлика от ББ3 - поредната гей-щина с простотия на маХ и разни Пеньовци, Гарота, разгонени педерасчета и бъдещи проституиращи гарги.Че и пари няма да им дадат накрая за простотиите вътре cyclops Айде да го духа ББ.Сега си нарушава правилата майка му проста... Кво повече да кажа.. С 1 дума - трагикомедия 0403
Върнете се в началото Go down
http://etarfans.org
Cska_2006

Cska_2006


Брой мнения : 65
Age : 29
Registration date : 25.08.2006

Survivor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Survivor   Survivor EmptyЧет Сеп 21, 2006 8:45 pm

Аз лично препоръчвам сървайвър защото няма такива като пеню и темп подобни Аз си гледам сървайвър а не бб3 agt
Върнете се в началото Go down
http://cska.bg
Parmalat

Parmalat


Брой мнения : 157
Localisation : Габрово
Registration date : 30.08.2006

Survivor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Survivor   Survivor EmptyСря Сеп 27, 2006 3:14 pm

Nu[m]b написа:
Parmalat написа:
Това предаване е същата шашма 0038
Повечето неща са нагласени, така че да се харсат на зрителите. Продуцентите им казват какво да говорят пред камерите и им помагат да живеят там. Плюс това районите където действат са напълно обезопасени, а тези влечуги които снимат са отделни сцени, които трябва да създадат впечатление, че хората се намират в опасна обстановка. Сами ще забележите, че нито едно диво животно няма да бъде засенто на фона на някой участник, нито пък някой ще има допир с някакво влечуго. Мисля, че единствения аспект от шоуто, който не е нагласен са състезанията между двете племена, но всичко свършва до тук с реализма. Suspect

Тая вечер показаха кадър със змия на фона на 1 от участниците.Заблудил си се "леко" geek Шоуто е яко, за разлика от ББ3 - поредната гей-щина с простотия на маХ и разни Пеньовци, Гарота, разгонени педерасчета и бъдещи проституиращи гарги.Че и пари няма да им дадат накрая за простотиите вътре cyclops Айде да го духа ББ.Сега си нарушава правилата майка му проста... Кво повече да кажа.. С 1 дума - трагикомедия 0403
Това са монтажи, ясно си личи. Плюс това ако не сте забелязали, мога да ви насоча вниманието към дрехите на участниците. По тях няма нито петънце или нещо изцапано. Сами знаете, че у дома, в битови условии хората много често се случва да се изцапат- били то с храна или нещо друго, а тези "сървайвъри" са с безупречен вид, въпреки че живеят в джунглата. Дори като гледах първоро събрание на племето за гонене просто си личеше, че хората бяха изкъпани и стъкнати като за пред камери.
Върнете се в началото Go down
Ashikov

Ashikov


Брой мнения : 115
Registration date : 23.09.2006

Survivor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Survivor   Survivor EmptyСря Сеп 27, 2006 3:22 pm

Абе съгласен съм,че е обезопасено,но тва според мен е нормално,тъй като ако не беше така при тях нямаше да има само оператори и водещи,а щеше да е в готовност и медицински екип,който да окаже първа помощ при ухапване от змия или нещо подобно.
Върнете се в началото Go down
Parmalat

Parmalat


Брой мнения : 157
Localisation : Габрово
Registration date : 30.08.2006

Survivor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Survivor   Survivor EmptyСря Сеп 27, 2006 6:03 pm

Верни неща казваш, но все пак в рекламната си кампания екипа по предаването изтъкваше най- много опасностите, на които ще са подложени участниците в "дивата" джунгла и си мсили, че може да заблуси зрителите както се заблуждават децата в детската градина Laughing
Върнете се в началото Go down
Ashikov

Ashikov


Брой мнения : 115
Registration date : 23.09.2006

Survivor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Survivor   Survivor EmptyСря Сеп 27, 2006 6:27 pm

Така е,за пореден път сме излъгани,но ако го сравняваме с ББ3 или като цяло с ББ,предпочитам сървайвър.
Върнете се в началото Go down
s_a_6_o_D_L

s_a_6_o_D_L


Брой мнения : 72
Localisation : София
Registration date : 17.10.2006

Survivor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Survivor   Survivor EmptyСря Окт 25, 2006 10:21 pm

Ashikov написа:
Така е,за пореден път сме излъгани,но ако го сравняваме с ББ3 или като цяло с ББ,предпочитам сървайвър.
И аз предпочитам Survivor Wink
Върнете се в началото Go down
DDFC

DDFC


Брой мнения : 153
Registration date : 31.08.2006

Survivor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Survivor   Survivor EmptyСря Окт 25, 2006 11:37 pm

South^Front-d4 написа:
ultra-loko pd написа:
South^Front-d4 написа:
И в "Survivor" вкарали некви обитаци...добре поне, че са по-умни от тия в ББ 3.

mnogo po umni sa ...toq big brather sa hal haber ..a we v "Survivor" ima si intelegentni hora ne moje da se otre4e tova . Cool
Е да така си е...аз даже си набелязах една какичка ама трябва да я гледам още, за да видя дали ще ми допадне като човек Very Happy 0066

batka,u Dobri4 si imame mnogo po-qki madami,ostavqi gi teq ot survivor Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Survivor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Survivor   Survivor Empty

Върнете се в началото Go down
 
Survivor
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGSupporters :: Други спортове :: Свободна зона :: Нещата от живота-
Идете на: