BGSupporters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сайтът на българските фенове

ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Големите мъже

Go down 
+9
StreeT_HunteR
1929
spartak 1919
joro
ТАНГРА
Hart
ultraspartak
Webmaster Vratza
Ultra Spartak
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
joro

joro

Брой мнения : 68
Registration date : 17.09.2006

Големите мъже - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 3 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:41 pm

r.h. говорих с павето и тои каза че ще ядат бои докато може заради двта избити зьба на бутанскиа преди 3 години
Върнете се в началото Go down
Webmaster Vratza

Webmaster Vratza

Брой мнения : 226
Registration date : 30.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 3 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:41 pm

Az pak ti pisah e-mail!
http://www.botev1921.com
joro

joro

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 3 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:43 pm

ок разбрах
r.h.

r.h.

Брой мнения : 432

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 3 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:49 pm

joro написа:
r.h. говорих с павето и тои каза че ще ядат бои докато може заради двта избити зьба на бутанскиа преди 3 години

Знам, че тия в Плевен бяха ударили наш футболист. Нещастници. Е сега ще има да си патят.
http://www.botev-inside.hit.bg
14/88

14/88

Брой мнения : 28

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 3 EmptyНед Сеп 17, 2006 11:39 pm

ей ултра спартак ти малоумен ли си бе кой малък сме били ако нее тайна аз тругнах да се бия с един дето беше на повече от 25 и след 1-вия удар той избяга не дей да се оправдаваш.
14/88

14/88

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 3 EmptyНед Сеп 17, 2006 11:40 pm

ей ултра спартак ти малоумен ли си бе кой малък сме били ако нее тайна аз тругнах да се бия с един дето беше на повече от 25 и след 1-вия удар той избяга не дей да се оправдаваш.
r.h.

r.h.

Брой мнения : 432

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 3 EmptyПон Сеп 18, 2006 12:49 am

Webmaster Vratza написа:
To sum up, ili na bulgarski da obob6tim - Ultra Spartak e na 15, dnes sa go bili i o4evidno e lubitel na sporta, za6toto e begal!
Po holandskite novini saob6tiha daje, tzitiram: "
Hij werd vandaag geslagen"
v prevod - Toi be6e bit dnes!

Фене, за какво говориш??? Какви холандски новини? Shocked
http://www.botev-inside.hit.bg
joro

joro

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 3 EmptyПон Сеп 18, 2006 4:03 am

САМО БОТЕВ БОТЕВ ВРАЦА НАИ-ВЕЛИК Е НА СВЕТА И ЗА НЕГО НИЕ ПЕЕМ ЗА НАИ-ВЕЛИКЯ НА СВЕТА
ultraspartak

ultraspartak

Брой мнения : 33
Registration date : 02.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 3 EmptyПон Сеп 18, 2006 8:58 am

14/88 написа:

ама я обясни защо го направи ? имаше ли някаква причина или просто искаше да покажеш че си голям биач ?? от наша страна нямаше нито провокация нито някакви жестове ? признавам че аз съм едно от хлапетата но защо трябваше двама от ваште да ме гонят с колани и да ми налитат с юмруци след като казахте че не сте били деца ? а и две момчета от нашата агитка мисла че на 16 години са и двамата бяха ударени доста сериозно от вас.без нищо просто е така те нито са били на оня мач с бития ви играч нито са ви провокирали по някъкъв начин ...!
14/88

14/88

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 3 EmptyПон Сеп 18, 2006 10:15 am

Е добре нали носите блyзи с надпис hooligans защо не се биете а бягате аз до колкото знам хулиганите се бият а не се правят на антилопи айде да видим тва как ще ми го обясниш?!
ultraspartak

ultraspartak

Брой мнения : 33
Registration date : 02.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 3 EmptyПон Сеп 18, 2006 10:32 am

да така е ама нали разбираш че няма как 3-4 човека от нашата агитка да се бият със дестина човека като вас ! дооре тои беше с тениска hooligans и какво от това това ли беше голямата провокация ? това ли беше причината за това да ни скочите ?? обясни ти сега защо трябваше да го правите заради нещо или просто еи така за забавление ?
14/88

14/88

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 3 EmptyПон Сеп 18, 2006 10:35 am

ми ние не сме били 10-тина.Тия които ви нападнахме бяхме 4-5, а иначе прегледай назад мненията и ше разбереш една от причините а и що да се не сбием,то ние ако знаехме че сте такива мишки щехме да ви чакаме 5 и 10 на гарата да видим там как ще избягате
СПАРТАК-ЗАВИНАГИ!

СПАРТАК-ЗАВИНАГИ!

Брой мнения : 25
Registration date : 20.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 3 EmptyСря Сеп 20, 2006 10:48 am

Първо много сте се объркали като ни отъждествявате с Белите мърди (орли)! Второ те нямат фенове освен родителите и роднините до 9-то и над 9-то коляно които президента и собственик на клуба (Веско Ванев) ги задължава срещу заплахи да ходят на домакинските мачове на отбора да правят калабалък, т.е. да създават илюзия, че имат привърженици, както и всички служители на фирмата му от него до чистачката! Трето ние с тях се мразим и ненавиждаме колкото Левски-ЦСКА, Ботев-Локо Пд и т.н.
Не скочихме да се бием защото това е примитивен начин за решаване на спор, да не говорим, че такъв нямаше, просто дойдохме да подкрепим отбора си и на полувремето когато влизахме имаше голямо движение на публиката - за вода, до тоалетна, за семки и не можехме да преценим колко сте, нямахте отличителни черти като шалчета и фланелки за разлика от нас. Ръцете ни бяха заети с багажа който си носихме. Омешани бяхте с нормалните зрители дошли да гледат мач и създавахте илюзията, че сте над 50-60 човека.
14/88

14/88

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 3 EmptyСря Сеп 20, 2006 8:00 pm

е вие толко ли не можахте да ни разпознаете те другите бяха или някви модерни или старци а и не видях да носите никакъв багаж
Hart

Брой мнения : 56
Registration date : 16.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 3 EmptyСря Сеп 20, 2006 8:16 pm

Е- който много държи да се бие- дано му понася вазелина в следствения арест! Very Happy
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 3 Empty

Големите мъже
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGSupporters :: Български футбол :: "В" група :: Ботев (Враца)-
Идете на: