BGSupporters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сайтът на българските фенове

ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Latest imagesLatest images  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Големите мъже

Go down 
+9
StreeT_HunteR
1929
spartak 1919
joro
ТАНГРА
Hart
ultraspartak
Webmaster Vratza
Ultra Spartak
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
r.h.

r.h.

Брой мнения : 432
Registration date : 30.08.2006

Големите мъже - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 7:11 pm

Абе кво стана тука???
Голям наплив във форума. До онзи ден пишехме трима човека. А сега??? Я виж ти!
Дано всички от стария форум се съберем и да стане официално най-популярния форум на Ботев.
Няма смисъл да се разпръскваме по 5-6 различни места.
Върнете се в началото Go down
http://www.botev-inside.hit.bg
r.h.

r.h.

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 7:21 pm

ultraspartak написа:
се пак представи си тия са от вашта велика агитка ! на нас ни казаха че агитката ви ходела на мачовете на левски,цска,ботев(пд) само и само за да се сбие с някои ! е щом тва ви е обичта към футбола евала ! и още нещо немога да разбера как Ботев и Локомотив се помиряват тфа е нещо ненормално !

Нашата агитка освен, че ходи на почти всички мачове на Ботев, ходи и на доста мачове на националния отбор. Както в България, така и в чужбина. Ходят къде ли не. Знам че са били на какви ли не мачове и са си правили шоуто на всевъзможни места. Част от агитката ходят по някой път на мачове в Мездра. Не виждам какво му е ненормалното. Мездра без да звучи пресилено си е един вид предградие на Враца. Със влака се пътува толкова колкото и с тролей от центъра на Враца до някой квартал.

След като Ботев играе в неделя, нормално е някой хора да решат да разнообразят и съботата с мач. А пък щом е имало и шоу с плевенски фенове още по-добре за тях. Да не сте се заяждали с когото не трябва. Сами сте си виновни.
Друг път ще мислите повече когато гостувате във Враца и предградията. Бъдете нащрек!
Webmaster Vratza

Webmaster Vratza

Брой мнения : 226

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 7:27 pm

E aide, blizo e Mezdra, ma 4ak predradie...obidno e za mezdra4ani! Fenove na Botev v Mezdra ima 4esto, na nacionalniq otbor ima VINAGI - 6te ima i na domakinstvoto s Netherlands i na gostuvaneto na Luxemburg. Imalo e fenove na Botev na ma4a Go Ahead Eagles - Zwolle, imalo e na nai-nevazmojni mesta! Tva ot Pleven e meko kazano stranno - az kato sam fen na Botev dai da ne hodq da gledam PSV ili Ajax ili CSKA ili Loko, 6toto az sam ot Botev i edva li ne izneverqvam na otbora si kato hodq i vikam za Loko sre6tu Feyenoord ili za PSV sre6tu Ajax i t.n.
http://www.botev1921.com
r.h.

r.h.

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 8:35 pm

Webmaster Vratza написа:
E aide, blizo e Mezdra, ma 4ak predradie...obidno e za mezdra4ani!
Fenove na Botev v Mezdra ima 4esto, na nacionalniq otbor ima VINAGI - 6te ima i na domakinstvoto s Netherlands i na gostuvaneto na Luxemburg. Imalo e fenove na Botev na ma4a Go Ahead Eagles - Zwolle, imalo e na nai-nevazmojni mesta! Tva ot Pleven e meko kazano stranno - az kato sam fen na Botev dai da ne hodq da gledam PSV ili Ajax ili CSKA ili Loko, 6toto az sam ot Botev i edva li ne izneverqvam na otbora si kato hodq i vikam za Loko sre6tu Feyenoord ili za PSV sre6tu Ajax i t.n.

Абе аз това, че Мездра е предградие на Враца съм го чувал от много мездренчани. Това ме навежда на мисълта, че не е обидно за тях.

Много ясно, че е нормално да се ходи на мачове и на други отбори. Като има възможност човек защо да не разнообрази. И аз съм гледал мачове на какви ли не отбори. Аз също мислех да отскоча до Мездра вчера, но ми се отвори друга работа. Какво ми пречи, за 15 минути съм там.
joro

joro

Брой мнения : 68
Registration date : 17.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:00 pm

ти момченце с мегафона кажи кога и каде да доида в плевен да се пробваме един на един аз и ти ще намерим рефери
joro

joro

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:01 pm

мариа луиза -БОТЕВ 0:3 трепери плевен идваме
joro

joro

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:04 pm

а ти птиченце HART ела в агитката с махалата защото рано или касно ще разбера кои стои в това HART и няма това сладурче да види стадиона
Webmaster Vratza

Webmaster Vratza

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:09 pm

Bravo za 3-0 e dobre - qvno ne gubim forma!!!
joro

joro

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:11 pm

искам специално да поздравя това момче което прави саита BOTEV INSIDE и ако му трябват някакви матеряли да каже аз познавам жоро павето и ще взема от него
joro

joro

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:14 pm

webmaster защо в форума има лица като тоя hart плевенските пепруди добре реват ама врачани да нападат агитката ще има бои
14/88

14/88

Брой мнения : 28

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:15 pm

много се чудя на изказванията на момчето с мегафона. Аз доколкото знам тоя който има желание да се бие не бяга първи, а пък камо ли после да пише глупости във форума?
joro

joro

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:18 pm

а иначе темата е хубава големите мьже по-добре от колкото плевенските бегалци
joro

joro

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:25 pm

САШЕ кои прави новиа саит?
r.h.

r.h.

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:25 pm

0:3!!!
Браво! Чудесно!
Кой вкара головете?
joro

joro

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:27 pm

БЯЛАТА ПОБЕДА ТРАГВА ОТ ВРАЦА
joro

joro

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:28 pm

всички с RUDOLF HESS
Ultra Spartak

Ultra Spartak

Брой мнения : 16
Registration date : 02.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:29 pm

Не пиша глупости тъпо е да се удрят 15 годишни хлапета и после да се перчиш колко си велик.Никой не ми отговори защо не ни бихте на мача марек-Спартак тогава бяхте доста дружелюбни.Какво желание за бой ми говориш и ти да беше на наше място и ти щеше да бягаш.
joro

joro

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:30 pm

САМО БОТЕВ БОТЕВ ВРАЦА НАИ-ВЕЛИК Е НА СВЕТА И ЗА НЕГО НИЕ ПЕЕМ ЗА НАИ-ВЕЛИКЯ НА СВЕТА
joro

joro

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:34 pm

ти полуде аз имам страхотни приатели в плевен но кажи ти защо биете един футболист на 19 години 6 човека аз сам идвал в плевен на мач и сам бил в ваща агитка и ники тогава не ме докаосна вапраеки че виках за БОТЕВ мача 4:3
Webmaster Vratza

Webmaster Vratza

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:36 pm

Do tuk razbrahme samo, 4e Ultra Spartak e 15-godi6no hlape i nqkoi go e bil??? 4akame podrobnosti, za da se svurjem s bTV i da go obqvim publi4no!
joro

joro

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:37 pm

само още нещо ще ти кажа аз сам ял бои когато биях на 14 в софия от лефски но неплача за това пак ти казвам ако искаш да решим проблема ела да се пробваме един на един
r.h.

r.h.

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:37 pm

Ultra Spartak написа:
Не пиша глупости тъпо е да се удрят 15 годишни хлапета и после да се перчиш колко си велик.Никой не ми отговори защо не ни бихте на мача марек-Спартак тогава бяхте доста дружелюбни.Какво желание за бой ми говориш и ти да беше на наше място и ти щеше да бягаш.

Ей, плевенски, стига се излага бе!
Стига, че ви се смеят всички сега.
Вчера ги били, а той пита защо не са ги били и преди. Смех!!! 002

Последната промяна е направена от на Нед Сеп 17, 2006 10:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
joro

joro

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:38 pm

кажете за новия саит
r.h.

r.h.

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:39 pm

Пратих ти лично съобщение!
Webmaster Vratza

Webmaster Vratza

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 EmptyНед Сеп 17, 2006 10:40 pm

To sum up, ili na bulgarski da obob6tim - Ultra Spartak e na 15, dnes sa go bili i o4evidno e lubitel na sporta, za6toto e begal!
Po holandskite novini saob6tiha daje, tzitiram: "
Hij werd vandaag geslagen"
v prevod - Toi be6e bit dnes!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Големите мъже   Големите мъже - Page 2 Empty

Големите мъже
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next