BGSupporters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайтът на българските фенове
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Платен хостинг?

Go down 
+10
DUNAV FOREVER
Ivan Peev
monibgole8
DDFC
ultra-loko pd
Ashikov
South^Front-d4
Berkov
r.h.
Bjoern
14 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Bjoern

avatar


Брой мнения : 47
Localisation : София Село
Registration date : 25.08.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyВто Сеп 12, 2006 5:10 pm

Смятате ли да преместите сайта и форума на платен хостинг в близко време?
Каквото и да си говорим тези фрий хостинги и форуми са несериозна работа...
Върнете се в началото Go down
r.h.

r.h.


Брой мнения : 432
Localisation : Враца
Registration date : 30.08.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyСря Сеп 27, 2006 12:10 am

Кога ще стане това, наистина. Важно е да знаем, защото ако няма да стане въобще няма смисъл да се събираме тук и да рекламираме този форум. Никой няма да го взема насериозно докато е все още FREE
Върнете се в началото Go down
http://www.botev-inside.hit.bg
Berkov

Berkov


Брой мнения : 97
Registration date : 25.08.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyСря Сеп 27, 2006 6:35 pm

a nie dali she trqq da pla6tame?
Върнете се в началото Go down
r.h.

r.h.


Брой мнения : 432
Localisation : Враца
Registration date : 30.08.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyПет Сеп 29, 2006 12:17 am

Да бе! То и това остава, ние да плащаме, че им пишем във форума.
Върнете се в началото Go down
http://www.botev-inside.hit.bg
South^Front-d4
Admin
Admin
South^Front-d4


Брой мнения : 173
Localisation : Добрич
Registration date : 22.08.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyПет Сеп 29, 2006 8:11 am

Ето как стоят нещата: За сега аз съм се наел да плащам, но първо трябва да избера добър хостинг и да разбера къде да пратя парите..
Върнете се в началото Go down
http://www.supporters.free.bg
Ashikov

Ashikov


Брой мнения : 115
Registration date : 23.09.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyПет Сеп 29, 2006 8:16 am

South^Front-d4 написа:
Ето как стоят нещата: За сега аз съм се наел да плащам, но първо трябва да избера добър хостинг и да разбера къде да пратя парите..


Значи и аз в момента се занимавам с това и мога да ти кажа,че има много добри оферти на разумни цени.Плащането става и по-банков път,като не е нужно да имаш някаква карта,просто в една от графите,не съм сигурен точно в коя пишеш домейна и превеждаш парите.
Върнете се в началото Go down
ultra-loko pd

ultra-loko pd


Брой мнения : 127
Age : 37
Localisation : plovdiv maina :)
Registration date : 19.09.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyПет Сеп 29, 2006 3:47 pm

a za kakva suma stava na vupros ako ne e taina ?? Question
Върнете се в началото Go down
r.h.

r.h.


Брой мнения : 432
Localisation : Враца
Registration date : 30.08.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyПон Окт 02, 2006 10:26 pm

Кога ще го правите платен защото от много хора чувам, че искат да се махат оттук именно по тази причина, че засега е безплатен.
Действайте по-бързо иначе ще опустее форума.
Успех!
Върнете се в началото Go down
http://www.botev-inside.hit.bg
r.h.

r.h.


Брой мнения : 432
Localisation : Враца
Registration date : 30.08.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyЧет Окт 12, 2006 7:30 pm

Ако сайта и форума минат на платен хостинг, значи ли, че всички теми и мнения тук ще изчезнат както стана с БГ Плей???
Върнете се в началото Go down
http://www.botev-inside.hit.bg
DDFC

DDFC


Брой мнения : 153
Registration date : 31.08.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyЧет Окт 12, 2006 9:54 pm

kur za plateniq hosting! 4e si sedime tuka na avanta,dokoga ne ni izgonqt Twisted Evil Exclamation
Върнете се в началото Go down
r.h.

r.h.


Брой мнения : 432
Localisation : Враца
Registration date : 30.08.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyЧет Окт 12, 2006 9:57 pm

Абе аконяма да минава на платен трудно ще се навиват хората да идват тук, да се регистрират и да постват мнения. Само с платен хостинг може да има развитие на този форум.
Върнете се в началото Go down
http://www.botev-inside.hit.bg
monibgole8

monibgole8


Брой мнения : 30
Registration date : 25.08.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyЧет Окт 12, 2006 10:09 pm

r.h. написа:
Абе аконяма да минава на платен трудно ще се навиват хората да идват тук, да се регистрират и да постват мнения. Само с платен хостинг може да има развитие на този форум.

Другите пък като са тъпи да не видят най-готините форуми на БГсъпортерс само защото са безплатни, ряпа да ядът!
Върнете се в началото Go down
r.h.

r.h.


Брой мнения : 432
Localisation : Враца
Registration date : 30.08.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyЧет Окт 12, 2006 10:35 pm

Може да са готини, но това че са безплатни със сигурност отблъксва много хора, повярвай ми.
Върнете се в началото Go down
http://www.botev-inside.hit.bg
Ivan Peev
Admin
Admin
Ivan Peev


Брой мнения : 165
Age : 40
Localisation : Dobrich & Varna
Registration date : 25.08.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyПет Окт 13, 2006 7:46 am

r.h. написа:
Кога ще го правите платен защото от много хора чувам, че искат да се махат оттук именно по тази причина, че засега е безплатен.
Действайте по-бързо иначе ще опустее форума.
Успех!
Това безплатното навява една неприятна несигурност.
Аз също се замислям за форум "Добруджа" дали да си останем тук или да си се прехвърлим във ФЕНЗОНА, където ме навиват да се пренесем, тъй като след затварянето на БГПЛЕЙ именно там отиде масата стари кучета...




Exclamation Question Exclamation
Върнете се в началото Go down
r.h.

r.h.


Брой мнения : 432
Localisation : Враца
Registration date : 30.08.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyПет Окт 13, 2006 7:26 pm

Ако скоро не стане платен и феновете на Ботев ще се пренесат, а никак не сме малко според мен. Нека който отговаря за този форум да се замисли за бъдещето му.
Върнете се в началото Go down
http://www.botev-inside.hit.bg
DUNAV FOREVER

DUNAV FOREVER


Брой мнения : 149
Registration date : 17.09.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyСъб Окт 14, 2006 11:30 am

Според мен,за да има развитие този форум трябва да се мине на платен хостинг!Представете си,че утре някой са натискането на един клавиш затрие многомесечния труд на хората,грижещи се за развитието на страницата!Това наистина може да е наследник на БГПЛАЙ!А за Фензона-нямам коментар!Пробвали са да напраят нещо,като БГПЛАЙ,ама не им се отдало много!Дизайна им много се натрапва на очи,а и този лайнян цвят...Тука е много по-добре!
Върнете се в началото Go down
r.h.

r.h.


Брой мнения : 432
Localisation : Враца
Registration date : 30.08.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyПон Окт 16, 2006 12:18 am

По-добре е, ама вече почти не се регистрират нови. И няма и да стане. Хората виждат, че това е някакъв обикновен безплатен форум. Не са много мераклиите да се регнат в такъв. А ако знаете колко хора съм навивал да дойдат тук. Сега се чудя дали има смисъл?
Върнете се в началото Go down
http://www.botev-inside.hit.bg
DUNAV FOREVER

DUNAV FOREVER


Брой мнения : 149
Registration date : 17.09.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyПон Окт 16, 2006 7:34 am

r.h. написа:
По-добре е, ама вече почти не се регистрират нови. И няма и да стане. Хората виждат, че това е някакъв обикновен безплатен форум. Не са много мераклиите да се регнат в такъв. А ако знаете колко хора съм навивал да дойдат тук. Сега се чудя дали има смисъл?
Знам,нали писа един пост в нашия форум да ни навиваш в офтопика!Но явно другите потребители наистина не им харесва,че форума е безплатен!За други места незнам дали си рекламирал.Начинанието ти е добро!Все пак привлече още един потребител тука!
Върнете се в началото Go down
kyynadd
Admin
Admin
kyynadd


Брой мнения : 219
Registration date : 23.08.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyПон Окт 16, 2006 1:09 pm

Добре вече явно наистина е належащо. Ще говоря с друготе админи и ще измислим нещо.
Върнете се в началото Go down
r.h.

r.h.


Брой мнения : 432
Localisation : Враца
Registration date : 30.08.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyВто Окт 17, 2006 12:44 am

Да, наистина е належащо. Ако искате да се развива форума и ние да помагаме за това трябва да се оправи този въпрос.
Това е важна крачка, която трябва да се предприеме по пътя към това този форум да стане най-големия футболен БГ форум.
Върнете се в началото Go down
http://www.botev-inside.hit.bg
Ivan Peev
Admin
Admin
Ivan Peev


Брой мнения : 165
Age : 40
Localisation : Dobrich & Varna
Registration date : 25.08.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyЧет Окт 19, 2006 7:18 pm

Никой от отговорните фактори в БГСЪППОРТЕРС не казва нищо по темата...

Аз лично ще изчакам още няколко дни, щото е крайно време да се вземе някакво решение къде в крайна сметка ще бъде форум "ДОБРУДЖА" погледнато в по-дългосрочна перспектива.

Защото тоя фрий хостинг изобщо не вдъхва сигурност.



Още веднъж повтарям, че все още размишлявам по въпроса, изчаквам ако оттук излезе някой админ с някакво по-стабилно предложение... и след 2-3-4 дни е твърде вероятно да се установим за постоянно на друго място...
Върнете се в началото Go down
kyynadd
Admin
Admin
kyynadd


Брой мнения : 219
Registration date : 23.08.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyЧет Окт 19, 2006 7:30 pm

Аз казах че съм твърдо ЗА платен хост. Все пак аз не съм едниствения админ и всички трябва да го решим.
Върнете се в началото Go down
Ivan Peev
Admin
Admin
Ivan Peev


Брой мнения : 165
Age : 40
Localisation : Dobrich & Varna
Registration date : 25.08.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyЧет Окт 19, 2006 10:29 pm

kyynadd написа:
Аз казах че съм твърдо ЗА платен хост. Все пак аз не съм едниствения админ и всички трябва да го решим.
Аз пък казвам, че не разбирам много много от хостинги, домейни и т.н., затова оставям тези неща на хората, които ги чаткат.
Единственото нещо, което искам, е форум "ДОБРУДЖА" да се установи там, където би било най-сигурно неговото съхранение, запазването на неговия архив, който с всеки изминал ден се разраства и разраства. А не да се получи повторно нещо подобно като с БГПЛЕЙ/СПОРТБГ - един дългогодишен труд да се затрие с лека ръка, ей така отведнъж...
Върнете се в началото Go down
r.h.

r.h.


Брой мнения : 432
Localisation : Враца
Registration date : 30.08.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyЧет Окт 19, 2006 11:12 pm

Така си е!
Ако скоро не се направи нищо по въпроса, твърде верятно е и форум "Ботев Вр" да си търси по-сигурно място.
Върнете се в началото Go down
http://www.botev-inside.hit.bg
kyynadd
Admin
Admin
kyynadd


Брой мнения : 219
Registration date : 23.08.2006

Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? EmptyПет Окт 20, 2006 1:42 pm

Еми няма мърдане вече. Явно е че ако скоро не се мине на платен хост, форума ще упостее дори и да не затрият форума, само защото не е на платен хост. Тази вечер ако срещна South^Front-d4 в скайпа ще говоря с него защото той май е най-навътре от админите с хоста и да решава ще минаваме ли или няма. Просто секи ден чета и аз искам да минем на платен, но просто не съм толкова запознат. До утре (ако срещна тая вечер South^Front-d4) ще се изяснат нещата според мене.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Платен хостинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Платен хостинг?   Платен хостинг? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Платен хостинг?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGSupporters :: Новини-
Идете на: