BGSupporters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайтът на българските фенове
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 България-Холандия

Go down 
+20
lms_X
the_duke_of_hazzard
Webmaster Vratza
Spartakforever`
1929
monibgole8
Cska_2006
Ashikov
StreeT_HunteR
kyynadd
ultra-loko pd
Real_Madrid_Slavia
Lorenco
DDFC
PATRIARHA BOYS
mr. mario
spartak 1919
loko_mz
Sancho
morkov4o_LokoGO
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
morkov4o_LokoGO

morkov4o_LokoGO


Брой мнения : 22
Age : 33
Localisation : Горна Оряховица
Registration date : 25.08.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 EmptyПет Сеп 29, 2006 1:15 pm

Кой мисли да патува в деня на мача за Сф. с влак да си прайм компания евентуално ако ходя ? 0020
От Добрич Варна ?
Върнете се в началото Go down
Ashikov

Ashikov


Брой мнения : 115
Registration date : 23.09.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 EmptyПет Сеп 29, 2006 1:54 pm

От сухиндол ще има няколко души,те се качват от павликени.Доколкото знам с влака,който в 9:15 тръгва от павликени.
Върнете се в началото Go down
Ashikov

Ashikov


Брой мнения : 115
Registration date : 23.09.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 EmptyПет Сеп 29, 2006 3:07 pm

Ван Нистелрой отпадна от състава на Холандия за квалификацията с България

29 септември 2006 | 15:48 | Агенция "Фокус"

Амстердам. Централният нападател на Реал (Мадрид) Рууд Ван Нистелрой отново не бе повикан в националния отбор на Холандия за предстоящите квалификации на тима за Европейското първенство през 2008 година срещу България и Албания, съобщи Ройтерс. Селекционерът на “лалетата” Марко Ван Бастен обяви днес групата от 22 футболисти, сред които не бе Нистелрой, но заяви, че вратата на нападателя в националния отбор не е затворена.
По рано тази седмица Нистелрой заяви, че е след Световното първенство е бил изваден от националния отбор по причини, които не са свързани с футбола.
“Сега всичко е в неговите ръце да ми докаже, че съм сгрешил”, заяви Ван Бастен на пресконференция днес. “Поговорихме си за миналото и той знае какво мисля аз относно конфликта. Чух и неговото мнение по въпроса. Изказването му е негов личен избор. Не беше много възпитано от негова страна, но аз също съм бил футболист и знам, че това е реакция на играч, който е разочарован.
В същото време Марк Ван Бомел, който бе изваден от състава заедно с Нистелрой, бе върнат обратно.
Холандия е лидер в квалификационна Група “G” заедно с България, Румъния, Словения, Албания, Беларус и Люксембург. След първите два мача в групата Холандия е лидер в класирането с 6 точки, с 2 повече от България и Румъния. На 7 октомври холандците гостуват на България, а четири дни по-късно приемат Албания.
Съставът на Холандия за двете квалификации:
Вратари: Едвин ван дер Саар (Манчестър Юн), Хенк Тимер (Фейенорд)
Защитници: Урби Емануелсон (Аякс), Джон Хейтинга (Аякс), Тим де Клер (АЗ Алкмаар), Кю Ялиенс (АЗ Алкмаар), Йорис Матийсен (Хамбургер), Андре Оойер (Блекбърн), Гжовани ван Бронкхорст (Барселона), Халид Буларуз (Челси)
Полузащитници: Уесли Снайдер (Аякс), Стийн Шаарс (АЗ Алкмаар), Деми де Зеув (АЗ Алкмаар), Найджъл де Йонг (Хамбургер), Дени Ландзаат (Уигън), Марк ван Бомел (Байерн Мюнхен).
Нападатели: Клаас Ян Хунтелаар (Аякс), Робин ван Перси (Арсенал), Райън Бабел (Аякс), Дирк Кайт (Ливърпул), Ян Венегор оф Хеселинк (Селтик), Ариен Робен (Челси)
Върнете се в началото Go down
ultra-loko pd

ultra-loko pd


Брой мнения : 127
Age : 37
Localisation : plovdiv maina :)
Registration date : 19.09.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 EmptyПет Сеп 29, 2006 3:45 pm

eiii gusto....edva zvezda po malko....a we ma4a e "X"..spored mene
Върнете се в началото Go down
Ashikov

Ashikov


Брой мнения : 115
Registration date : 23.09.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 EmptyПет Сеп 29, 2006 4:39 pm

Аз мисля,че ако наще играят добре могат да достигнат до равен а и нещо повече,но все пак зависи от доста неща.

23-ма играчи са в националния отбор за евроквалификациите с Холандия и Люксембург

29 септември 2006 | 17:29 | Агенция "Фокус"

София. 23-ма футболисти са включени в състава на националния отбор за европейските квалификации с Холандия (7 октомври) и Люксембург (11 октомври). Селекционерът Христо Стоичков все още не знае дали ще може да разчита на лекуващия контузия Димитър Бербатов. В понеделник започва лагерът на отбора. Мачът с Холандия ще започне в 21,00 часа на Националния стадион "Васил Левски".
СЪСТАВ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР:
Вратари: Георги Петков (Левски), Димитър Иванков (Кайзериспор)
Защитници: Радостин Кишишев (Чарлтън), Ивайло Петков (Анкаргюджу), Станислав Ангелов, Елин Топузаков, Лусио Вагнер (Левски), Валентин Илиев, Александър Тунчев (ЦСКА), Росен Кирилов (Литекс)
Халфове и нападатели: Стилиян Петров (Астън Вила), Георги Пеев (Динамо К), Здравко Лазаров (Ерджъйеспор), Светослав Тодоров (Уигън), Чавдар Янков (Хановер), Благой Георгиев (Цървена звезда), Валери Божинов (Ювентус), Зоран Янкович (Далиен), Мартин Петров (Атлетико М), Димитър Бербатов (Тотнъм), Йордан Тодоров (ЦСКА), Димитър Телкийски и Христо Йовов (Левски).


Норвежки рефер ще свири мача България - Холандия

29 септември 2006 | 17:42 | Агенция "Фокус"

Нион. Норвежкият рефер Том Йовребо получи наряд за европейската квалификация България - Холандия, съобщи официалният сайт на УЕФА. Той е на 40 години и влиза в групата на топреферите в Европа. Той ръководи мачът от Шампионската лига Порто - ЦСКА (Москва) на 13 септември тази година.
Върнете се в началото Go down
Cska_2006

Cska_2006


Брой мнения : 65
Age : 29
Registration date : 25.08.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 EmptyСъб Сеп 30, 2006 8:15 am

loko_mz написа:
Да-мачът е тогава и пак няма да има мачове от първенството ни ;-)
Върнете се в началото Go down
http://cska.bg
morkov4o_LokoGO

morkov4o_LokoGO


Брой мнения : 22
Age : 33
Localisation : Горна Оряховица
Registration date : 25.08.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 EmptyВто Окт 03, 2006 6:17 pm

pitam pak koi 6e patufa s vlaka Varna-Sofia sabota sutrinta mejdu 8 i 11 ?
Върнете се в началото Go down
monibgole8

monibgole8


Брой мнения : 30
Registration date : 25.08.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 EmptyВто Окт 03, 2006 6:45 pm

Тука в Холандия съм се хванал на бас с всичките от класа ми. Много ми се ще да ги видя как ще реагират на загубата на Холандия!

БЪЛГАРИ, ЮНАЦИ!!!

fans 002 fans3 fans4 fans3 002 fans
Върнете се в началото Go down
spartak 1919

spartak 1919


Брой мнения : 122
Localisation : Плевен d'ge ):
Registration date : 01.09.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 EmptyСря Окт 04, 2006 8:16 am

и аз ще патувам за ма4а) ПОБЕДА И ПАК ПОБЕДА НИЕ ПЕЕМ САМО ЗА ПОБЕДА!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Real_Madrid_Slavia

Real_Madrid_Slavia


Брой мнения : 37
Age : 45
Registration date : 14.09.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 EmptyСря Окт 04, 2006 12:07 pm

monibgole8 написа:
Тука в Холандия съм се хванал на бас с всичките от класа ми. Много ми се ще да ги видя как ще реагират на загубата на Холандия!

БЪЛГАРИ, ЮНАЦИ!!!

fans 002 fans3 fans4 fans3 002 fans

Къде си в Холандия?
Върнете се в началото Go down
1929

1929


Брой мнения : 215
Registration date : 25.08.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 EmptyЧет Окт 05, 2006 10:13 pm

ma4a e x
Върнете се в началото Go down
morkov4o_LokoGO

morkov4o_LokoGO


Брой мнения : 22
Age : 33
Localisation : Горна Оряховица
Registration date : 25.08.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 EmptyПет Окт 06, 2006 7:19 am

az v sabota sutrinta fa6tam 8 i 37 ot gorna za sofia spartak 1919 toi kam 10 e v pln ti s nego li 6te patuva6 ?
Върнете се в началото Go down
Spartakforever`

Spartakforever`


Брой мнения : 32
Registration date : 23.09.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 EmptyПет Окт 06, 2006 8:45 am

Мача е много важен за цяла България.Гледах по букмеикарските къщи,и там прави впечетления че отдават по големи шансове на Холандия и ги представят като фаворит.Аз лично не съм сагласен..!Да това е Холандия,но в момента знаете че те са в криза някои от основните и фигури бокотират мача и няма да бъдат в софия..Нистелроии ..Бомел и т.н.Холандия притежава Робен,Пърси,Бронхорст,но с подкрепата на феновете и не лошото представяне на националите ни до сега в квалификациите,аз си мисля че ще победиме или в наи-лошия случаи равен макар че тои ще се приеме леко трагичен за нас се пак това е домакиснтво и момчетата са длажни да дадат всичко от себе си па каквотои стане ..Успех Smile
Върнете се в началото Go down
Webmaster Vratza

Webmaster Vratza


Брой мнения : 226
Localisation : Groningen, Nederland
Registration date : 30.08.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 EmptyПет Окт 06, 2006 7:59 pm

Spored holandskata presa mom4etata na v. Basten ne bi trqbvalo da imat problem s bulgarite, koito nai-veroqtno 6teli da se pranqt i da igraqt za X - o6te vednuj tezi hora mi dokazaha kolko neveroqtno glupavi sa!
Върнете се в началото Go down
http://www.botev1921.com
the_duke_of_hazzard

the_duke_of_hazzard


Брой мнения : 152
Age : 33
Localisation : Newport Beach
Registration date : 03.09.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 EmptyПет Окт 06, 2006 8:17 pm

Айде мача е съвсем близо. Днес дойдоха холандците, тренираха до преди малко. Но утре ще ги газим въпреки всичко. БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!
Върнете се в началото Go down
http://www.fivb.com
DDFC

DDFC


Брой мнения : 153
Registration date : 31.08.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 EmptyПет Окт 06, 2006 10:32 pm

boli me kurO za ma4a i za nacionalniq kato cqlo.dokato igraqt nqkvi leketa s trenyor-kiurda,nema da gi gledam!
Върнете се в началото Go down
Spartakforever`

Spartakforever`


Брой мнения : 32
Registration date : 23.09.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 EmptyСъб Окт 07, 2006 8:18 am

DDFC написа:
boli me kurO za ma4a i za nacionalniq kato cqlo.dokato igraqt nqkvi leketa s trenyor-kiurda,nema da gi gledam!

Пич ако мислихме всички така незнам какво щеше да стане.Националния отбор е на цяла България и независимо с кого играе аз ще го подкрепям,не ми пука кои е трениор и кои не е.За момента поне според мене футболистите ни са доста добри и това сепоказа с Словения .Макар словенците да не са критеррии за нашета класа.Добрите новини от лагера на националите е че няма контузени.Митко Бербатов почва титуляр,това ме радва. С малко повече касмет и с подкрепата на феновете,аз съм сигурен,че Ван Бастен ще съжелява че е дошал във Софиа.Чух че ако загуби мача ще бъде уволнен.Еми аз му го пожелавам от все сърце.Аиде българиии юнациии cheers
Върнете се в началото Go down
the_duke_of_hazzard

the_duke_of_hazzard


Брой мнения : 152
Age : 33
Localisation : Newport Beach
Registration date : 03.09.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 EmptyСъб Окт 07, 2006 8:29 am

Имаме контузен бе - Благо няма да играй поне аз така разбрах.
Върнете се в началото Go down
http://www.fivb.com
DDFC

DDFC


Брой мнения : 153
Registration date : 31.08.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 EmptyСъб Окт 07, 2006 9:23 am

Spartakforever` написа:
DDFC написа:
boli me kurO za ma4a i za nacionalniq kato cqlo.dokato igraqt nqkvi leketa s trenyor-kiurda,nema da gi gledam!

Пич ако мислихме всички така незнам какво щеше да стане.Националния отбор е на цяла България и независимо с кого играе аз ще го подкрепям,не ми пука кои е трениор и кои не е.За момента поне според мене футболистите ни са доста добри и това сепоказа с Словения .Макар словенците да не са критеррии за нашета класа.Добрите новини от лагера на националите е че няма контузени.Митко Бербатов почва титуляр,това ме радва. С малко повече касмет и с подкрепата на феновете,аз съм сигурен,че Ван Бастен ще съжелява че е дошал във Софиа.Чух че ако загуби мача ще бъде уволнен.Еми аз му го пожелавам от все сърце.Аиде българиии юнациии cheers

vij kvo,ima razlika.az sum na stranata na BULGARIA,no ne moga da podkrepqm 4ujdenci,o6te pove4e puk negri,koito igraqt v BULGARSKIA nacionalen otbor,kakto i toq,koito im pra6ta povikvatelni.tova sum go kazval i drug put,6e go kaja pak-po-dobre da se vikat mom4eta ot Bulgarskoto purvenstvo(koito mileqt za nacionalniq otbor i 6e igraqt sus surce)a ne nqkvi kele6i kato bojonov,koito si pravqt parite na zapad i idvat kolkoto da otbiqt nomera.
Върнете се в началото Go down
monibgole8

monibgole8


Брой мнения : 30
Registration date : 25.08.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Амстердам   България-Холандия - Page 2 EmptyСъб Окт 07, 2006 10:48 am

Real_Madrid_Slavia написа:
monibgole8 написа:
Тука в Холандия съм се хванал на бас с всичките от класа ми. Много ми се ще да ги видя как ще реагират на загубата на Холандия!

БЪЛГАРИ, ЮНАЦИ!!!

fans 002 fans3 fans4 fans3 002 fans

Къде си в Холандия?

Hilversum, 30km от Амстердам
Върнете се в началото Go down
monibgole8

monibgole8


Брой мнения : 30
Registration date : 25.08.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 EmptyСъб Окт 07, 2006 10:49 am

Webmaster Vratza написа:
Spored holandskata presa mom4etata na v. Basten ne bi trqbvalo da imat problem s bulgarite, koito nai-veroqtno 6teli da se pranqt i da igraqt za X - o6te vednuj tezi hora mi dokazaha kolko neveroqtno glupavi sa!

Еми така е, изостанал народ...
Върнете се в началото Go down
Real_Madrid_Slavia

Real_Madrid_Slavia


Брой мнения : 37
Age : 45
Registration date : 14.09.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 EmptyСъб Окт 07, 2006 11:28 am

ПОБЕДА И ПАК ПОБЕДА,
НИЕ ПЕЕМ (ПИЕМ) САМО ЗА ПОБЕДА!!!!!!!

МАЧКАЙ ЛАВИНАААААААА!!!
Върнете се в началото Go down
loko_mz

loko_mz


Брой мнения : 164
Age : 34
Localisation : ...nobody knows...
Registration date : 29.08.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 EmptyСъб Окт 07, 2006 1:51 pm

БЪЛГАРИ,ЮНАЦИ БЪЛГАРИ,КОЙ ЩЕ НИ СПРЕ?...
Върнете се в началото Go down
http://lokomezdra.free.bg
Spartakforever`

Spartakforever`


Брой мнения : 32
Registration date : 23.09.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 EmptyСъб Окт 07, 2006 5:16 pm

DDFC не съм съгласен човек.Значи тука не се гледа кои ще милее и кои не,е разбира се има го и този момент и в важен безспоорно,но неможе да кажеш че Божинов не добър футболист.Да прави си парите там но и тук според мене ще е доста поилезен за националния отбор.И аз ще бъда доста радостен ако го видя днес в една добра светлина ако може и голмаистор да стане няма да му се разсърдя.Не е важно кои ще вкара важна е победата.Казвам пак ако победиме за мене нио се отварят сериозно вратите и равен ще е добре,но сепак победата над всичко Wink
Върнете се в началото Go down
kyynadd
Admin
Admin
kyynadd


Брой мнения : 219
Registration date : 23.08.2006

България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 EmptyСъб Окт 07, 2006 9:55 pm

Aйде 1:1. Според мен реезултата пак е добър, защото няма какво да си кривим душата, но през второто полувреме холанците ни надиграха, пък и уцелиха две греди. Румъния бие с 3:1 Беларус, но това е очаквано. Сега трябва да бие Люксменбург и ще стане още по-добре
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





България-Холандия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България-Холандия   България-Холандия - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
България-Холандия
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGSupporters :: Български футбол :: Национален отбор-
Идете на: