ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход

Age : 91
Localisation : Горна Оряховица
Registration date : 25.08.2006

Резултати 4-ти кръг ! Empty
ПисанеЗаглавие: Резултати 4-ти кръг !   Резултати 4-ти кръг ! EmptyНед Сеп 03, 2006 8:31 pm

Искър ( Роман ) -Павликени 1:1

Последната промяна е направена от на Вто Сеп 05, 2006 8:42 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Webmaster Vratza

Брой мнения : 226
Localisation : Groningen, Nederland
Registration date : 30.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Резултати 4-ти кръг !   Резултати 4-ти кръг ! EmptyНед Сеп 03, 2006 9:19 pm

Iznenada v Roman - bravo na Emil Marinov, 4e e vdignal Iskar za toq tejuk gost!!! Ne kriq, 4e i Gigant dobre se savzeha ot zagubata v purviq krug!
Klasiraneto:

1. Ботев (Враца) 4 4 0 0 14 :3 12
2. Академик (Свищов) 4 3 0 1 13 :7 9
3. Гигант (Белене) 4 3 0 1 8 :4 9
4. Миньор 2002 (Драганица) 4 3 0 1 10 :8 9

Age : 91

Незнам , но омаме доста кофти програма ... сега на гостуване на Академик , няма да е лесно ... мача ми се струва Х, но много бих се радвал и на една победа като гост ...

Nie sa6to imame o6te 4 tejki ma4a sled tozi - domakini sme na Slava-Marinov(Minyor) Draganica, posle priemame Pavlikeni, gostuvane na Lom i domakinstvo na Yantra! 4ak sled tezi ma4ve 6te se kaje dali Botev Vratza e gotov za ataka na purvoto mqsto!
Ultras_GO

Ultras_GO

Age : 91

Лошото при вас е , че приемате всички конкуренти във Враца , а другия сезон..... яко ще се борите... ние отначало стабилни мачове... а след това ... добре ... според мен място в 3-ката ще ни подхожда....
Ultras_GO

Ultras_GO

Age : 91

ПисанеЗаглавие: Re: Резултати 4-ти кръг !   Резултати 4-ти кръг ! EmptyПон Сеп 04, 2006 10:29 am

Велико Търново. Отборът на Ботев-Бали Дебелец загуби като домакин с 2:5 от Ботев Враца дерби-срещата от четвъртият кръг на първенството в Северозападната “В” Аматьорска футболна група. Кунчев от гостите откри резултата в 20-та мин. след изпълнение на дузпа за спъване на Румен Рангелов. Този футболист стана герой на мача след като отбеляза останалите четири гола за своя отбор. В 37-та минута той изведе Ботев Враца напред в резултата - 1:2, след като капитанът на домакините Румен Иванов бе изравнил в 31-та мин. Рангелов оформи крайното 5:2 за гостите с нови три гола в 64, 74 и 81-та минути. Вторият гол за Ботев-Бали вкара братът на Красимир Балъков и собственик на отбора Иво Балъков в 68-та минута. Във втората дерби-среща за великотърновска област от първенството на третия ни футболен ешалон, отборът на Локомотив Горна Оряховица победи с резултат 3:2 Янтра Габрово. Домакините поведоха в резултата с 2:0 през първото полувреме с голове на Пламен Димиев в 10-та и Цветан Илиев в 41-та минути. През второто полувреме гостите успяха да изравнят само за 4 минути с два гола на Емил Георгиев в 61-та и Генадий Цитлакидис в 65-тата минути. Победния гол за Локомотив вкара Антон Маринов в 88-та минута. Внушителна победа с резултат 4:1 като гост над Валекс Трявна записа съставът на Академик Свищов. Независимо, че домакините поведоха с гол от дузпа, с три гола на Мартин Методиев и един на Борислав Борисов отборът на Академик записа третата си победа в първите четири кръга на първенството в Северозападната “В” група. Така отборът на свищовските студенти зае второто място във временното класиране след първите четири кръга. Макар и не толкова лесно според предварителните очаквания, отборът на Чумерна Елена победи с резултат 2:0 единия от новаците в групата Вихър Бързия. Головете вкараха двама от най-опитните в отбора- Мирослав Сотиров и Милчо Сирмов. Отборът на Павликени завърши наравно 1:1 като гост на Искър Роман, а останалите срещи от кръга в групата се получиха следните резултати: Спартак Койнаре-Гигант белене 0:1, Миньор2002 Драганица-Ботев Криводол 2:1, Левски Левски-Бдин Видин 1:5, Ситомир Никопол-Мария Луиза Лом 4:1.
Ultras_GO

Ultras_GO

Age : 91

ПисанеЗаглавие: Re: Резултати 4-ти кръг !   Резултати 4-ти кръг ! EmptyВто Сеп 05, 2006 5:42 pm

Дисциплинараната комисия на Зоналния съвет на БФС Велико Търново наказа старши треньора на Спартак (Койнаре) Радой Величков и помощника му Стефан Пешев с 5 срещи лишаване от права да ръководят отбора и им наложи глоби от по 100 лева, предаде репортер на радио “Фокус”- Велико Търново. Санкицията е наложена заради побоя, който двамата наставници са нанесли над съдиите на двубоя от IV-я кръг на Северозападната “В” аматьорска футболна група между Спартак (Койнаре) и Гигант (Белене). Заради същия инцидент отборът на провинилите се наставници е наказан с лишаване от домакинство за 3 срещи и глоба от 500 лева.