BGSupporters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайтът на българските фенове
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Подкрепете нашето радио

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
kyynadd
Admin
Admin
kyynadd


Брой мнения : 219
Registration date : 23.08.2006

Подкрепете нашето радио Empty
ПисанеЗаглавие: Подкрепете нашето радио   Подкрепете нашето радио EmptyСря Окт 25, 2006 4:07 pm

Незнам кой от вас слуша Радио "Гонг", на кой му харесва и на кой не. Но нека на тези които харесват радиото да го подкрепят. Носят се слухове, че радиото е купено от нови собственици и щяло да става изцяло музикално. Незнам чалга музика ли, поп ли, рап ли, всички стилове ли, но не искам да се маха Гонг. Това е радиото благодарение на което по цял ден в събота слушам мачовете не само от А група, но и от Б група. То е единственото такова в нашата страна. Всеки ден си има 1 час спортна емисия и тн стига съм писал Smile. Кажете какво мислите по въпроса и вие.
Аз съм ПРОТИВ
Върнете се в началото Go down
s_a_6_o_D_L

s_a_6_o_D_L


Брой мнения : 72
Localisation : София
Registration date : 17.10.2006

Подкрепете нашето радио Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкрепете нашето радио   Подкрепете нашето радио EmptyСря Окт 25, 2006 6:38 pm

Аз когато ходя в провинцията, понякога по време на мач в колата слушам това радио, аз съм против, защото друго радио за спорт няма, дори да сложат някакво друго (за спорт) аз пак предпочитам радио Гонг Wink Wink Wink
Върнете се в началото Go down
 
Подкрепете нашето радио
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGSupporters :: Други спортове :: Свободна зона :: Нещата от живота-
Идете на: