Сайтът на българските фенове

ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Share

Трябва ли да остана модератор където вече има?

Go down 

Трябва ли да остана модератор където вече има
Да, трябва да остане
Трябва ли да остана модератор където вече има? Vote_lcap70%Трябва ли да остана модератор където вече има? Vote_rcap
 70% [ 7 ]
Не, не трябва
Трябва ли да остана модератор където вече има? Vote_lcap30%Трябва ли да остана модератор където вече има? Vote_rcap
 30% [ 3 ]
Общо гласове : 10

АвторСъобщение
kyynadd
Admin
Admin
kyynadd

Брой мнения : 219
Registration date : 23.08.2006

Трябва ли да остана модератор където вече има? Empty
ПисанеЗаглавие: Трябва ли да остана модератор където вече има?   Трябва ли да остана модератор където вече има? EmptyСъб Окт 21, 2006 8:18 pm

Искам да ви питам трябва ли да остана модератор на темите където вече има модератори. Например на Етър са: debi, Nu[m]b и аз. Трябва ли да останат само debi, Nu[m]b или и аз да остана. Питам ви защото това може да дразни някой, че аз съм мод във всички теми.

Forest_Boys

Брой мнения : 133
Registration date : 25.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли да остана модератор където вече има?   Трябва ли да остана модератор където вече има? EmptyСъб Окт 21, 2006 9:34 pm

kyynadd написа:
Искам да ви питам трябва ли да остана модератор на темите където вече има модератори. Например на Етър са: debi, Nu[m]b и аз. Трябва ли да останат само debi, Nu[m]b или и аз да остана. Питам ви защото това може да дразни някой, че аз съм мод във всички теми.
Nishto ne ti prechi da NE si i pri eventoalni zloupotrebi na novite moderatori da regolirash neshtata

debi

Брой мнения : 232
Registration date : 27.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли да остана модератор където вече има?   Трябва ли да остана модератор където вече има? EmptyНед Окт 22, 2006 11:28 pm

kyynadd написа:
за нас няма никъкъв проблем,тва си е твое решение.Всъщност гледам че се влияеш от коментарите на колегите от фен зоната да не ти пука от тях.0006

kyynadd
Admin
Admin
kyynadd

Брой мнения : 219
Registration date : 23.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли да остана модератор където вече има?   Трябва ли да остана модератор където вече има? EmptyПон Окт 23, 2006 9:54 am

А не спокойно не се влиая от тях. Там да говорят каквото си искат. За мен говорят само глупости там Sad. Знам че темата ми беше не от най-умните ма те почнаха едни глупости. За това аз не харесвам фензоната и според мен тука си е по-добре защото няма такива дето да пишат само глупости. Радвам се че в този форум има свестни хора като теб, r.h, webmaster, dunav-forever, M.C.F.C , lms_X (да не продължавам да изброявам защото мога да пиша до утре Smile )Това си е лично мое мнение. Ако искат да ме и псуват, не им обръщам никакво внимание Wink. А тази тема я пуснах защото може някой да се дразни и за това.

DUNAV FOREVER

Брой мнения : 149
Registration date : 17.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли да остана модератор където вече има?   Трябва ли да остана модератор където вече има? EmptyПон Окт 23, 2006 10:38 am

Абе стой си модератор!Мене това не ме дразни!Хубаво е да има контрол!
Върнете се в началото Go down
keyelpk

keyelpk

Брой мнения : 13
Registration date : 23.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли да остана модератор където вече има?   Трябва ли да остана модератор където вече има? EmptyПон Окт 23, 2006 12:17 pm

ванка, седи си мод не се стеснявай
http://bgsports.hit.bg
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли да остана модератор където вече има?   Трябва ли да остана модератор където вече има? Empty

Трябва ли да остана модератор където вече има?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGSupporters :: Новини-
Идете на: