BGSupporters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайтът на българските фенове
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Стилян се оттегля от националния

Go down 
+11
r.h.
Spartakforever`
DDFC
monibgole8
1929
loko_mz
South^Front-d4
lms_X
янтра гб
kyynadd
debi
15 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
debi

debi


Брой мнения : 232
Registration date : 27.08.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyЧет Окт 12, 2006 1:06 pm

Цитат :


12 октомври 2006 | 12:51 | Агенция "Фокус"София. Капитанът на националния отбор по футбол Стилян Петров няма да се върне в София с колегите си, съобщиха за Агенция "Фокус" негови близки. В момента той пътува за Англия, за да се присъедини към клубния си отбор Астън Вила. Националите трябва да се завърнат на Аерогара "София" с чартърен полет от Люксембург около 14,30 часа. Според информация на Радио "Гонг" Стенли е обявил оттеглянето си от националния тим. Той е обещал да даде повече информация по въпроса в събота.

Цитат :


12 октомври 2006 | 12:13 | Агенция "Фокус"София. Капитанът на България Стилян Петров се отказва от участие в националния отбор, съобщи Радио "Гонг". Полузащитникът на Астън Вила лично е дал потвърждение за това. Очаква се в събота Петров да разпространи официално прессъобщение до всички медии, в което да съобщи мотивите за решението си. Капитанът е събрал след мача с Люксембург всички свои съотборници от националния отбор и им е съобщил лично новината. Националният селекционер Христо Стоичков нито е потвърдил, нито е отрекъл тази информация. Снощи след мача с Люксембург Стилян Петров не даде индикации, че готви оттеглянето си от националния отбор. “Знаехме колко тежък ще бъде този мач. Важното беше да спечелим трите точки, това и направихме, вървим напред и сме без загуба. Люксембург се защитаваше. Ние трябваше да вършим всичко. Те се опитваха да рушат и играха на контраатака. Беше сгъстено и станаха грешни пасове от наша страна, но ние трябваше да играем повече с топката. Не мисля, че имаше отпускане. Търсихме пробиви, искахме да стигнем до гол по-бързо. Вкарахме красив гол и това ни беше достатъчно, за да спечелим мача. Знаем, че има какво да подобряваме. Важното е, че победихме”, заяви капитанът на националния отбор.

Върнете се в началото Go down
kyynadd
Admin
Admin
kyynadd


Брой мнения : 219
Registration date : 23.08.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyЧет Окт 12, 2006 1:11 pm

Ех дано да усмисли решението си, защото много ще загубим ако се оттегли.
Върнете се в началото Go down
янтра гб

янтра гб


Брой мнения : 98
Registration date : 30.08.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyЧет Окт 12, 2006 1:58 pm

това е ясен знак, че времето на ицко изтича! миналите квалификации провали мъжете, сега младежите! според мен всички играчи без марто в момента отбиват номера именно заради стойчкоff.
Върнете се в началото Go down
lms_X

lms_X


Брой мнения : 110
Localisation : Svoge city
Registration date : 27.09.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyЧет Окт 12, 2006 4:48 pm

Щом и Стилян си сабра багажа националния не отива на добре
Върнете се в началото Go down
South^Front-d4
Admin
Admin
South^Front-d4


Брой мнения : 173
Localisation : Добрич
Registration date : 22.08.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyЧет Окт 12, 2006 5:14 pm

Ми е**х му майката ако напусне по средата на квалификациите.. Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
http://www.supporters.free.bg
loko_mz

loko_mz


Брой мнения : 164
Age : 34
Localisation : ...nobody knows...
Registration date : 29.08.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyЧет Окт 12, 2006 5:51 pm

Нека поне за квалификациите остане :-)
Върнете се в началото Go down
http://lokomezdra.free.bg
1929

1929


Брой мнения : 215
Registration date : 25.08.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyЧет Окт 12, 2006 5:56 pm

e kakvo e vinoven icko be vtori sme niamame zaguba i to igrahme i s rumania i s holandia
stigate si4ki pliuvali ico be
Върнете се в началото Go down
monibgole8

monibgole8


Брой мнения : 30
Registration date : 25.08.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyЧет Окт 12, 2006 6:13 pm

Проблем и то голям ще настъпи ако нашия Стилиян си тръгне. Той е единственият ни опорен халф, и без него сме загубени. Единственото решение което виждам аз е Боримиров, но това Ицо ще реши. Ицо може и да е виновен за напускането, може и да са се скарали. Ако помните преди 1-2 години почти същото направи Кишишев. Дано не напусне!
Върнете се в началото Go down
kyynadd
Admin
Admin
kyynadd


Брой мнения : 219
Registration date : 23.08.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyЧет Окт 12, 2006 6:20 pm

monibgole8 написа:
Проблем и то голям ще настъпи ако нашия Стилиян си тръгне. Той е единственият ни опорен халф, и без него сме загубени. Единственото решение което виждам аз е Боримиров, но това Ицо ще реши. Ицо може и да е виновен за напускането, може и да са се скарали. Ако помните преди 1-2 години почти същото направи Кишишев. Дано не напусне!

Боримиров може и да запълни дупката, но той ще е временно решение, защото вече доста му натежават годинките.
Върнете се в началото Go down
monibgole8

monibgole8


Брой мнения : 30
Registration date : 25.08.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyЧет Окт 12, 2006 6:25 pm

kyynadd написа:
monibgole8 написа:
Проблем и то голям ще настъпи ако нашия Стилиян си тръгне. Той е единственият ни опорен халф, и без него сме загубени. Единственото решение което виждам аз е Боримиров, но това Ицо ще реши. Ицо може и да е виновен за напускането, може и да са се скарали. Ако помните преди 1-2 години почти същото направи Кишишев. Дано не напусне!

Боримиров може и да запълни дупката, но той ще е временно решение, защото вече доста му натежават годинките.

Да, прав си. Но през това време може да се намери заместитела. Остава Ричард Еромойгбе да стане Българин! Smile

Аз не съм против това. Проблемът е ФИФА, който ни мразят. Не че и ние не ги мразим.... cheers
Върнете се в началото Go down
DDFC

DDFC


Брой мнения : 153
Registration date : 31.08.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyЧет Окт 12, 2006 6:27 pm

dobur povod da se po4erpq taq ve4er 0006 0003
Върнете се в началото Go down
kyynadd
Admin
Admin
kyynadd


Брой мнения : 219
Registration date : 23.08.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyЧет Окт 12, 2006 6:41 pm

Туко що Стилян е съобщил пред медийте, че причината по която се оттегля от националния отбор е Христо Стоичков. Казал е, че докъто той е треньор той няма да ирае в отбора.
Върнете се в началото Go down
Spartakforever`

Spartakforever`


Брой мнения : 32
Registration date : 23.09.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyЧет Окт 12, 2006 6:45 pm

Тва е доста лошо.Един от наи-добрите футболисти в България в момента Стилиан Петров и капитан на националния отбор да вземе такова решение.Незнам какво го е накарало да го направи,но доста греши според мене.Много е дал на националния и подобно отказване е неочаквано.Стилиан е само на 27 години и може да даде на националния минимум още 5-6 години.Твърде рано зима подобно решение но то е предизвикано от някакви проблеми.Дано излезне пред всички и каже защо зима подобно решение и какви са неговите причинби за това.Аз се надявам Петров да размисли и отново да помага на момчетта от националния беззспороно е нужен!!!
Върнете се в началото Go down
debi

debi


Брой мнения : 232
Registration date : 27.08.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyЧет Окт 12, 2006 6:50 pm

Цитат :


12 октомври 2006 | 18:28 | Агенция "Фокус"София. Причината да напусна националния отбор е Христо Стоичков. Това обяви Стилян Петров в писмо до Агенция "Фокус", с което оповестява мотивите си за напускане на националния отбор. В писмото се казва: "Обещах, че ще оповестя официално решението си да се оттегля от националния отбор в събота, но прецених, че дотогава много ще се спекулира по въпроса и затова реших да го направя сега. Възпитан съм да казвам всичко, което мисля, без да говоря зад гърба на другите. Осъзнавам, че тази моя стъпка е неочаквана за българската футболна общественост, но тя не е резултат на емоция. Напротив – премислил съм достатъчно добре решението си. А то е, че не желая да играя за националния отбор на България под ръководството на селекционера Христо Стоичков. Казах лично в очите му, както и на останалите хора от спортно-техническото ръководство какви са мотивите ми и мисля, че би било редно те да си останат между нас, защото винаги съм бил директен в отношенията си с когото и да било. Решението ми е резултат на много случки и събития, които се натрупаха във времето откакто Стоичков е начело на националния отбор. Оставам с най-добри чувства както към българските футболни запалянковци, така и към момчетата от националния отбор. Пожелавам им от все сърце да се класират за финалите на европейското първенство през 2008 година. Аз и семейството ми ще бъдем в Австрия и Швейцария като зрители и ще подкрепяме България.
С уважение: Стилиян Петров".
Върнете се в началото Go down
r.h.

r.h.


Брой мнения : 432
Localisation : Враца
Registration date : 30.08.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyЧет Окт 12, 2006 7:39 pm

Е да е жив и здрав тогава. Ще си намерим и друг халф на негово място.
Върнете се в началото Go down
http://www.botev-inside.hit.bg
spartak forever

spartak forever


Брой мнения : 34
Localisation : Плевен
Registration date : 04.09.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyЧет Окт 12, 2006 7:59 pm

СТОИЧКОВ ВЪН!!! Mad Mad Mad
първо здравков после илиян стоянов,тинката а сега и стенли.Ако продължава така ще останем без най-добрити ни футболисти.
Интересно защо велизар,бадема,янев,рангелов и др. не са викани в националния а фигуранти като вагнер,янкович,топузаков са титуляри всеки мач
Върнете се в началото Go down
UltrasVR

UltrasVR


Брой мнения : 21
Localisation : Враца
Registration date : 02.10.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyЧет Окт 12, 2006 8:30 pm

За ВЪН! освен Ицо са и няколко левскарски курви. Very Happy
Върнете се в началото Go down
r.h.

r.h.


Брой мнения : 432
Localisation : Враца
Registration date : 30.08.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyЧет Окт 12, 2006 10:05 pm

Абе кво ние заради един футболист няма да си разваляме отбора. Аз пък съм ЗА Стоичков да остане. Отказал се Стилиян - голяма работа. И Кишишев се беше отказал на времето пък какво?
Който иска да играе за България ще го прави въпреки всичко.
Върнете се в началото Go down
http://www.botev-inside.hit.bg
South^Front-d4
Admin
Admin
South^Front-d4


Брой мнения : 173
Localisation : Добрич
Registration date : 22.08.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyПет Окт 13, 2006 8:00 am

Ми мене да ме взимат Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.supporters.free.bg
Spartakforever`

Spartakforever`


Брой мнения : 32
Registration date : 23.09.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyПет Окт 13, 2006 10:31 am

spartak forever написа:
СТОИЧКОВ ВЪН!!! Mad Mad Mad
първо здравков после илиян стоянов,тинката а сега и стенли.Ако продължава така ще останем без най-добрити ни футболисти.
Интересно защо велизар,бадема,янев,рангелов и др. не са викани в националния а фигуранти като вагнер,янкович,топузаков са титуляри всеки мач

Хаха какво направи ти бе човек,ти ми изброи половината отбор на Цска вече като изклиючим Янев.Рангелов няма потенциал за националния според мене,за бадема съм съгласен може да помогне но не и като титуляр а като резерва.А че Стоичков трябва да си ходи в това няма спор.Жалко е за Стлиян че напуска националния и то в наи-важните мачове които предстоят на тима.Надявам се за мача с Албания да е размислил но с изказването си ме кара да си мисля че докато сТоиков както каза и тои е трениор няма да играя за България.Интересно ми е какви затколистни игри се водят кои няма да играе кои ще играе с онзи менижара от испания не му помна името вече въртят игрите поне според мене.А за лусио вагнер определено грешип не фигурант.Нищо че е чужденец и че е с друг цвят на кожата бих казал че доста добре си върши работата в защита .
Върнете се в началото Go down
spartak forever

spartak forever


Брой мнения : 34
Localisation : Плевен
Registration date : 04.09.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyПет Окт 13, 2006 3:56 pm

Spartakforever` написа:
spartak forever написа:
СТОИЧКОВ ВЪН!!! Mad Mad Mad
първо здравков после илиян стоянов,тинката а сега и стенли.Ако продължава така ще останем без най-добрити ни футболисти.
Интересно защо велизар,бадема,янев,рангелов и др. не са викани в националния а фигуранти като вагнер,янкович,топузаков са титуляри всеки мач

Хаха какво направи ти бе човек,ти ми изброи половината отбор на Цска вече като изклиючим Янев.Рангелов няма потенциал за националния според мене,за бадема съм съгласен може да помогне но не и като титуляр а като резерва.А че Стоичков трябва да си ходи в това няма спор.Жалко е за Стлиян че напуска националния и то в наи-важните мачове които предстоят на тима.Надявам се за мача с Албания да е размислил но с изказването си ме кара да си мисля че докато сТоиков както каза и тои е трениор няма да играя за България.Интересно ми е какви затколистни игри се водят кои няма да играе кои ще играе с онзи менижара от испания не му помна името вече въртят игрите поне според мене.А за лусио вагнер определено грешип не фигурант.Нищо че е чужденец и че е с друг цвят на кожата бих казал че доста добре си върши работата в защита .

e добре с некои сгреших ама 8 футболиста от левски са много,в локо(сф) има не по лоши футболисти но никой от тях не е в националния
Върнете се в началото Go down
loko_mz

loko_mz


Брой мнения : 164
Age : 34
Localisation : ...nobody knows...
Registration date : 29.08.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyСъб Окт 14, 2006 4:02 pm

Срамота е при толкова български футболисти с отлични качества да има чужденци в националния!!!
Върнете се в началото Go down
http://lokomezdra.free.bg
spartak forever

spartak forever


Брой мнения : 34
Localisation : Плевен
Registration date : 04.09.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyСря Окт 18, 2006 8:05 pm

И Електричката казва "сбогом" на националния?
Здравко Лазаров
Нападателят на турския Ерчиеспор Здравко Лазаров се оттегля от националния отбор. Това разкриха вчера близки на футболиста пред "Меридиан Мач".

Причината е същата като тази, която накара капитана на "трикольорите" Стилян Петров да преустанови кариерата си в държавния тим – селекционерът Христо Стоичков.

След като халфът на Астън Вила оповести своето решение, в медиите се появиха доста скандални пикантерии от кухнята на националния отбор.

Оказа се, че Стоичков, който се е самопровъзгласил за "вся и всьо", си позволява да псува и обижда играчите по най-просташкия и груб начин.

Един от най-често попадалите под ударите на Камата бил именно Лазаров. Един от най-постоянно представящите се наши футболисти в чужбина дори претърпя унижението един път да бъде повикан, а на следващия не, както и да усеща тежкия Стоичков поглед, чувайки тежкото обвинение "Някои не заслужават да носят фланелката. Те се провалиха".

Електричката не бе сред избраниците на селекционера за мачовете с Румъния и Словения. Месец по-късно треньорският щаб промени мнението си и Лазаров се появи на лагера в резиденция "Бояна".

Въпреки това той не взе участие в мача с Холандия, а при гостуването срещу Люксембург игра само 45 минути. Именно във Великото херцогство вместо тактически указания Лазаров бил принуден да търпи виковете на наставника: "К'во прайш, бе? Айди, играй бе, пияницо?".

"На този етап не ми се говори за националния отбор. Искам малко да се поуспокоя и да размисля. Нормално е да се чувствам обиден. Все пак аз съм човек с достойнство. Нека мине малко време и ще оповестя решението си", сподели Лазаров, който през уикенда вкара втория си гол за сезона в турската Суперлига.

Талантът от Септември откри резултата при гостуването на Ерчиеспор на Трабзонспор, загубено с 1:3.

www.sport1.bg
Върнете се в началото Go down
Nemeca

Nemeca


Брой мнения : 35
Localisation : Ботевград
Registration date : 18.10.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyЧет Окт 19, 2006 10:23 am

Цял свят обиколи тоя селянин и прост си остана. Да си ходи в бЪрцилоната abd
Върнете се в началото Go down
s_a_6_o_D_L

s_a_6_o_D_L


Брой мнения : 72
Localisation : София
Registration date : 17.10.2006

Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния EmptyСъб Окт 28, 2006 12:09 pm

UltrasVR написа:
За ВЪН! освен Ицо са и няколко левскарски курви. Very Happy
Случайно за Боримиров ли говориш (или за Вагнер, или за Бардон)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стилян се оттегля от националния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилян се оттегля от националния   Стилян се оттегля от националния Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стилян се оттегля от националния
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGSupporters :: Български футбол :: Национален отбор-
Идете на: