Сайтът на българските фенове

ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Share

Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?

Go down 

да
Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? Vote_lcap52%Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? Vote_rcap
 52% [ 13 ]
не
Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? Vote_lcap48%Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? Vote_rcap
 48% [ 12 ]
Общо гласове : 25

АвторСъобщение
DUNAV FOREVER

DUNAV FOREVER

Брой мнения : 149
Registration date : 17.09.2006

Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? Empty
ПисанеЗаглавие: Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?   Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? EmptyВто Окт 10, 2006 9:02 am

Знам,че не е времето за такава анкета,но любопитно ми е какво е мнението ви по въпроса...Аз мисля,че трябва да го оставят да работи!Но не ми харесва арогантното му поведение!
Върнете се в началото Go down
ultra-loko pd

ultra-loko pd

Брой мнения : 127
Registration date : 19.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?   Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? EmptyВто Окт 10, 2006 9:20 am

a be spored mene ne ytqbva da se uvolnqva tozi 4ovek makar 4e po4ti si4ki iskat toi da se mahne ....
Webmaster Vratza

Webmaster Vratza

Брой мнения : 226
Registration date : 30.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?   Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? EmptyВто Окт 10, 2006 9:20 am

Nqma koi da go uvolni ako 6te referendum da ima po vaprosa!
http://www.botev1921.com
South^Front-d4
Admin
Admin
South^Front-d4

Брой мнения : 173
Registration date : 22.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?   Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? EmptyВто Окт 10, 2006 10:45 am

Според мен сега не е момента за уволнение...ако ще го уволняват да го правят преди или след квалификации.

monibgole8

monibgole8

Брой мнения : 30
Registration date : 25.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?   Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? EmptyВто Окт 10, 2006 12:46 pm

(Izvinite che pisha na latinica, no sam v uchilishte)

Emi spored mene Stoichkov ima potencial da bade trenior, prosto trqbva da motivira otbora poveche. Sashto trqbva da izporbva razlichni taktiki. Toi sabira opit i sam siguren che shte stane dobar trenior! music1
the_duke_of_hazzard

the_duke_of_hazzard

Брой мнения : 152
Registration date : 03.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?   Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? EmptyВто Окт 10, 2006 2:01 pm

За сега не трябва. Квалификациите ще ги изкара, не може посредата да го сменяме, а и няма кой друг да дойде освен Мъри Стоилов, но той съм му казал да седи в Левски. Така, че не трябва да го сменяме. Догодина ако е зле работата ще га махнем въпреки, че няма кой да сложим.
http://www.fivb.com
loko_mz

loko_mz

Брой мнения : 164
Registration date : 29.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?   Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? EmptyВто Окт 10, 2006 2:36 pm

Всичко трябва да се реши след квалификациите :-)
http://lokomezdra.free.bg
Spartakforever`

Spartakforever`

Брой мнения : 32
Registration date : 23.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?   Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? EmptyВто Окт 10, 2006 6:07 pm

Spored mene ne e losh trenior,razbira se ima kakvo da u4i no ne mislq 4e trqbva da si hodi neka da minat kvalifiikaciite sled tova shte vadim kraini izvodi za negovata rabota v nacionalniq otbor Wink
loko_mz

loko_mz

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?   Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? EmptyЧет Окт 12, 2006 5:50 pm

Има време...
Ninja

Ninja

Брой мнения : 8
Registration date : 12.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?   Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? EmptyЧет Окт 12, 2006 5:51 pm

NE
loko_mz

loko_mz

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?   Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? EmptyЧет Окт 12, 2006 5:53 pm

След квалификациите трябва да се решава според мен:-)
1929

1929

Брой мнения : 215

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?   Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? EmptyЧет Окт 12, 2006 5:58 pm

da a i za sega avrvim dobre
kyynadd
Admin
Admin
kyynadd

Брой мнения : 219
Registration date : 23.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?   Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? EmptyЧет Окт 12, 2006 6:17 pm

Според мен, той може и да не си върши работата добре, но не е сега времето да се уволнява - точно по средата на кфалификацийте. Затова гласувах с "не". Вече ако се издъним и на тези квалификации никой няма да може да го спаси.

monibgole8

Брой мнения : 30

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?   Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? EmptyЧет Окт 12, 2006 6:23 pm

kyynadd написа:
Според мен, той може и да не си върши работата добре, но не е сега времето да се уволнява - точно по средата на кфалификацийте. Затова гласувах с "не". Вече ако се издъним и на тези квалификации никой няма да може да го спаси.

Той може и да не показва някакви страхотни тренъорски качества, но според мене има претенците да стане добър тренъор. Трябва му повече опит. Сега, според мене той не избра хубава формация срещу Люксембург, но ги е мотивирал достатачно за победата и за положениета.

Въпрос към тези, който смятат че трябва да бъде Уволнен:

Защо, и кой на негово място? Suspect
r.h.

r.h.

Брой мнения : 432

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?   Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? EmptyСря Окт 18, 2006 12:24 am

Стоичков се гордее с играчите

Много съм доволен от работата, която свършиха моите момчета в последните две квалификации за Евро 2008. Това написа Христо Стоичков в седмичната си рубрика "Контра" във в. "Ел Мундо Депортиво". "Българският национален отбор е в една много добра позиция. За да бъдем в Австрия и Швейцария, ще продължаваме да работим, както и досега. Въпреки критиките на някои, които се крият, когато печелим, и ни погребват, когато губим", коментира още Стоичков. Според него Барселона не трябва да се страхува от Челси въпреки звездната селекция на англичаните.
http://www.botev-inside.hit.bg
Real_Madrid_Slavia

Real_Madrid_Slavia

Брой мнения : 37
Registration date : 14.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?   Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? EmptyСря Окт 18, 2006 12:40 am

След година и половина ще мачкаме в Австрия и Швейцария и никой няма да си спомня за тези анкети.
r.h.

r.h.

Брой мнения : 432

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?   Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? EmptyСря Окт 18, 2006 12:51 am

Дано се окажеш прав.
http://www.botev-inside.hit.bg
s_a_6_o_D_L

s_a_6_o_D_L

Брой мнения : 72
Registration date : 17.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?   Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? EmptyНед Окт 22, 2006 3:59 pm

Христо Стоичков е най-великия български футболист и ако го уволнят, няма да имаме толкова много успехи, не искам да обиждам Пламен Марков, но когато той беше треньор щеше да стане:
1. България-Румъния 0:2
2. България-Словения 0:0
3. България-Холандия 0:4
4: България-Люскембург 2:0 (тук съм сигурен че ще бием)
Но и той беше добър Wink
Kaloqn_dch

Kaloqn_dch

Брой мнения : 78
Registration date : 27.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?   Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? EmptyНед Окт 22, 2006 6:58 pm

Моето мнение е ,че на поста трябва да се върне Димитър Пенев.за мене той е най-успелият треньор досега в националния
kyynadd
Admin
Admin
kyynadd

Брой мнения : 219
Registration date : 23.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?   Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? EmptyНед Окт 22, 2006 7:09 pm

Kaloqn_dch написа:
Моето мнение е ,че на поста трябва да се върне Димитър Пенев.за мене той е най-успелият треньор досега в националния

И аз съм си мисли това, но според мен вече малко поостаря. Иначе е вярно че е най-успелият треньор досега в националния. За мен само едно нещо е важно. Да махнат Ицо! Пък все ще намерят по стойностен заместник Wink.

Nemeca

Брой мнения : 35
Registration date : 18.10.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?   Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? EmptyНед Окт 22, 2006 8:15 pm

Според мен Херо би се справил добре 0020

Kaloqn_dch

Kaloqn_dch

Брой мнения : 78
Registration date : 27.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?   Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? EmptyПон Окт 23, 2006 11:34 am

Стоичков беше добът като играч,премина през Цска,Барселона,Парма и много хора се гордеят с него.Но като треньор на националния отбор не съм съгласен.Той даже не е водил още клубни отбори,че да стигне до националния.Димитър Пенев или Димитър Димитров-херо може би ще са един от двамата който може да го заменят.
loko_mz

loko_mz

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?   Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? EmptyПон Окт 23, 2006 1:58 pm

Не е зле този въпрос да се решава бързо-така се създава допълнително напрежение....
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен?   Трябва ли Христо Стоичков да бъде уволнен? Empty

Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGSupporters :: Български футбол :: Национален отбор-
Идете на: