BGSupporters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайтът на българските фенове
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Seriozno izpitanie v Berkovica

Go down 
+10
fantom
UltrasVR
DUNAV FOREVER
loko_mz
kyynadd
r.h.
Berkov
joro
1929
Webmaster Vratza
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
r.h.

r.h.


Брой мнения : 432
Localisation : Враца
Registration date : 30.08.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyЧет Окт 12, 2006 7:24 pm

Ха ха ха! Така си е!
А техния Камп Ноу дори не е техен. Те играят в Берковица.
Върнете се в началото Go down
http://www.botev-inside.hit.bg
Parmalat

Parmalat


Брой мнения : 157
Localisation : Габрово
Registration date : 30.08.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyЧет Окт 12, 2006 7:31 pm

fantom написа:
ЖОРО КОГА СТЕ БИЛИ 100 ЧОВЕКА В БЕРКОВИЦА МИНЛАТА ГОДИНА,АКО 2 КОЛИ МОГАТ ДА СЪБЕРАТ 100 ЧОВЕКА,И 10 БЕРКОВСКИ ТВОЙ ПРИЯТЕЛИ БЯХА.....АМА ТЕ СЕГА СА В СОФИЯ.....МАЧЪТ Е 2:1 ЗА "ВИХЪР"
Айде ВИХЪР !!!! cheers
При победа получавате премии от бате Данди(с)
Върнете се в началото Go down
r.h.

r.h.


Брой мнения : 432
Localisation : Враца
Registration date : 30.08.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyЧет Окт 12, 2006 7:42 pm

За хикс дава ли? Защото Академик Свищов бяха много щастливи от домакинския си хикс срещу нас.
Върнете се в началото Go down
http://www.botev-inside.hit.bg
DUNAV FOREVER

DUNAV FOREVER


Брой мнения : 149
Registration date : 17.09.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyЧет Окт 12, 2006 7:43 pm

По-добре за вкаран гол да дава!Няма да се изръси с много пари...
Върнете се в началото Go down
UltrasVR

UltrasVR


Брой мнения : 21
Localisation : Враца
Registration date : 02.10.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyЧет Окт 12, 2006 8:08 pm

r.h. написа:
За хикс дава ли? Защото Академик Свищов бяха много щастливи от домакинския си хикс срещу нас.

МИ! НЕ ДАВА!
Габрвски циций- вече никой няма да ви се върже на ОБЕЩАНИЯТА...! Very Happy
Свищов вече го отнесоха- нищо от обещаните 9 000 лева, а ако има още наивници- да опитат...! Very Happy

ПП. Днеска говорих с моя приятел Николай от Габрово, който е навътре в агитката и ми каза, че били обещани 10 000 лв. за точка на Академик за равен при 10% комисионна за посредника и че никакви пари не са дошли в Свищов! Авера е от доближените до свищовския клуб и е в час със нещата там! Мила родна картинка...! Very Happy
Върнете се в началото Go down
r.h.

r.h.


Брой мнения : 432
Localisation : Враца
Registration date : 30.08.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyЧет Окт 12, 2006 10:02 pm

Ха ха ха! Ако е вярно голям смях. То всъщност кой ги обещава тези пари?
Нали преди говореха за някакъв смешник от Търново. Сега и Габрово ли обещават?
Върнете се в началото Go down
http://www.botev-inside.hit.bg
Parmalat

Parmalat


Брой мнения : 157
Localisation : Габрово
Registration date : 30.08.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyЧет Окт 12, 2006 10:14 pm

party1
Върнете се в началото Go down
r.h.

r.h.


Брой мнения : 432
Localisation : Враца
Registration date : 30.08.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyЧет Окт 12, 2006 10:22 pm

Хубаво играеш, ама това не отговаря на въпроса? Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.botev-inside.hit.bg
Webmaster Vratza

Webmaster Vratza


Брой мнения : 226
Localisation : Groningen, Nederland
Registration date : 30.08.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyЧет Окт 12, 2006 10:28 pm

Ami nqkoi otbori kato nqmat kadri vlizat po drugi pati6ta! Vijte 4avdar kakvuv cirk praviha s Levski minaliq sezon! Mislq oba4e koito i da e otbor, na koito ot Gabrovo davat pari 6te se zamisli, 6toto Marto Marinov sa6to kaza, 4e v Svi6tov osven obe6taniq drugo nema!
Върнете се в началото Go down
http://www.botev1921.com
debi

debi


Брой мнения : 232
Registration date : 27.08.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyЧет Окт 12, 2006 10:35 pm

UltrasVR написа:
r.h. написа:
За хикс дава ли? Защото Академик Свищов бяха много щастливи от домакинския си хикс срещу нас.

МИ! НЕ ДАВА!
Габрвски циций- вече никой няма да ви се върже на ОБЕЩАНИЯТА...! Very Happy
Свищов вече го отнесоха- нищо от обещаните 9 000 лева, а ако има още наивници- да опитат...! Very Happy

ПП. Днеска говорих с моя приятел Николай от Габрово, който е навътре в агитката и ми каза, че били обещани 10 000 лв. за точка на Академик за равен при 10% комисионна за посредника и че никакви пари не са дошли в Свищов! Авера е от доближените до свищовския клуб и е в час със нещата там! Мила родна картинка...! Very Happy
а дали парите бяха от Габрово или от далечния Дебелец?Wink
Върнете се в началото Go down
r.h.

r.h.


Брой мнения : 432
Localisation : Враца
Registration date : 30.08.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyЧет Окт 12, 2006 10:38 pm

Вече ми става смешно с тези пари. Кой дал, кой обещал, кой останал излъган. Нека си обещават един на друг, Ботев да си играе играта и ако няма много сериозни съдииски тесли, ще си влезем спокойно в Б група.
Върнете се в началото Go down
http://www.botev-inside.hit.bg
Parmalat

Parmalat


Брой мнения : 157
Localisation : Габрово
Registration date : 30.08.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyЧет Окт 12, 2006 10:39 pm

Webmaster Vratza написа:
Ami nqkoi otbori kato nqmat kadri vlizat po drugi pati6ta! Vijte 4avdar kakvuv cirk praviha s Levski minaliq sezon! Mislq oba4e koito i da e otbor, na koito ot Gabrovo davat pari 6te se zamisli, 6toto Marto Marinov sa6to kaza, 4e v Svi6tov osven obe6taniq drugo nema!

Хехе, моля те, не ми говори за други пътища, защото точно ти увещаваше ФАНТОМ от Берковица в bulgarian-football, че сте осигурили по 150 лева на човек от Вихър за да легнат на Ботев. kissbut
Върнете се в началото Go down
Webmaster Vratza

Webmaster Vratza


Брой мнения : 226
Localisation : Groningen, Nederland
Registration date : 30.08.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyЧет Окт 12, 2006 10:50 pm

Az dori ne jiveq v Bulgaria be, misli6 li 4e imam nqkakvo otno6enie po vaprosa! Az i teb moga da te uve6tvam, 4e ot Botev 6te ti dadat 150 leva ako na ma4a v Gabrovo naprolet preti4a6 gol po terena!
Върнете се в началото Go down
http://www.botev1921.com
Parmalat

Parmalat


Брой мнения : 157
Localisation : Габрово
Registration date : 30.08.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyЧет Окт 12, 2006 10:54 pm

Аз както играя добре, и ти така добре увърташ темата, но все пак факта си е факт. Вие определено търсите "другите пътища", но като стане въпрос се правиш на "паднал от Марс".
Доста грозно..... silent
Върнете се в началото Go down
Webmaster Vratza

Webmaster Vratza


Брой мнения : 226
Localisation : Groningen, Nederland
Registration date : 30.08.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyЧет Окт 12, 2006 10:57 pm

Ami kaji kakuv e vaprosa da se razberem! Kaji ima6 li dokazatelstva, 4e nqkoi ot Vratza e tursil nqkakvi puti6ta osven futbolni!!! 6toto az imam hora, koito mogat da svidetelstvat, 4e ot Gabrovo sa im predlagali pari!
Върнете се в началото Go down
http://www.botev1921.com
Webmaster Vratza

Webmaster Vratza


Брой мнения : 226
Localisation : Groningen, Nederland
Registration date : 30.08.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyЧет Окт 12, 2006 10:59 pm

I ako ima6 nqkakuv problem s men, az patuvam do Sofia tazi sedmica po rabota i 6te sam na ma4a s Bdin vav Vratza! Moga da otsko4a snqkolko poznati ot Sevlievo nqkude do Gabrovo da se vidim i da se razberem, da mi dade6 nqkakvi dokazatelstva, ne6to...
Върнете се в началото Go down
http://www.botev1921.com
Parmalat

Parmalat


Брой мнения : 157
Localisation : Габрово
Registration date : 30.08.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyЧет Окт 12, 2006 11:03 pm

Сега става въпрос за вас. Информацията ти сам я даде, а това, че ние сме предлагали пари въобще не мога да отрека. В това няма нищо кой знае колко лошо. Просто мотивираш даден отбор да играе по концентрирано срещу конкурентите ти Cool
Върнете се в началото Go down
Webmaster Vratza

Webmaster Vratza


Брой мнения : 226
Localisation : Groningen, Nederland
Registration date : 30.08.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyЧет Окт 12, 2006 11:04 pm

Za nas ili za men be, az ne zaemam nikakva pozitziq v Botev, fen sam na otbora, no ne sam daje bil na oficialen ma4 vav Vratza ot 2005ta nasam! 6tom si na mnenie, 4e az moga da predlagam pari, dobre, tvoq rabota, no horata, koito me obijdat trqbva da mi go kazvat v o4ite! 4eti si PM-a i kaji da idvam li do Gubene!
Върнете се в началото Go down
http://www.botev1921.com
Parmalat

Parmalat


Брой мнения : 157
Localisation : Габрово
Registration date : 30.08.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyЧет Окт 12, 2006 11:16 pm

Това пък откъде ти хрумна Question Suspect
Кога съм говорил за теб Question
Пределно ясно ми е, че човек, който живее в Грьонинген не би тръгнал да раздава пари за мачове на отбор, в който няма никаква позиция...... имах предвид клуба Exclamation
Върнете се в началото Go down
Webmaster Vratza

Webmaster Vratza


Брой мнения : 226
Localisation : Groningen, Nederland
Registration date : 30.08.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyЧет Окт 12, 2006 11:18 pm

Mi ti spomenava6, 4e sam kazal, 4e ima dadeni pari na Burziq! E ako tova, koeto kazva6 e taka...kak az, 4ovekut bez pozitziq znae 4e nekade po selata ima dadeni pari???
Kakto i da e, mislq se izqsnime na PM, temata e priklu4ena! Neka v Nedelq po-dobriq pobedi i neka nai-dostoiniq vleze!
Върнете се в началото Go down
http://www.botev1921.com
r.h.

r.h.


Брой мнения : 432
Localisation : Враца
Registration date : 30.08.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyЧет Окт 12, 2006 11:26 pm

Радвам се, че се разбрахте. Във форумите няма място за лични нападки. Нека обсъждаме футблоните неща. Аз лично не вярвам Ботев да са предлагали пари. Друг е въпроса, че тези от Вихър ги искат. Който иска да им дава.
Аз мисля, че ще си ги бием със или без тяхно желание.
Върнете се в началото Go down
http://www.botev-inside.hit.bg
Parmalat

Parmalat


Брой мнения : 157
Localisation : Габрово
Registration date : 30.08.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyЧет Окт 12, 2006 11:27 pm

Webmaster Vratza написа:
Mi ti spomenava6, 4e sam kazal, 4e ima dadeni pari na Burziq! E ako tova, koeto kazva6 e taka...kak az, 4ovekut bez pozitziq znae 4e nekade po selata ima dadeni pari???
Kakto i da e, mislq se izqsnime na PM, temata e priklu4ena! Neka v Nedelq po-dobriq pobedi i neka nai-dostoiniq vleze!

Еми аз имах предвид, че ти имаш информация. Аз примерно също не съм в управата на клуба, нито имам нещо общо, но въпреки това ясно знам, че ЯНТРА обича да обещава пари на съпрениците на преките си конкуренти за влизане, в което няма нищо необичайно, тъй като повечето отбори правят това нещо.
Върнете се в началото Go down
r.h.

r.h.


Брой мнения : 432
Localisation : Враца
Registration date : 30.08.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyЧет Окт 12, 2006 11:37 pm

Parmalat, ти явно още не си схванал за какво става дума! Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.botev-inside.hit.bg
UltrasVR

UltrasVR


Брой мнения : 21
Localisation : Враца
Registration date : 02.10.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyПет Окт 13, 2006 7:06 am

Parmalat написа:
... а това, че ние сме предлагали пари въобще не мога да отрека. В това няма нищо кой знае колко лошо...

Няма лошо ли- знаеш ли как се нарича това да обещаете 9 000 лв. на Академик за точката и после да не им ги дадете?!
Измама и опит за подкупване се нарича...! Very Happy
Върнете се в началото Go down
янтра гб

янтра гб


Брой мнения : 98
Registration date : 30.08.2006

Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 EmptyПет Окт 13, 2006 7:31 am

debi написа:
UltrasVR написа:
r.h. написа:
За хикс дава ли? Защото Академик Свищов бяха много щастливи от домакинския си хикс срещу нас.

МИ! НЕ ДАВА!
Габрвски циций- вече никой няма да ви се върже на ОБЕЩАНИЯТА...! Very Happy
Свищов вече го отнесоха- нищо от обещаните 9 000 лева, а ако има още наивници- да опитат...! Very Happy

ПП. Днеска говорих с моя приятел Николай от Габрово, който е навътре в агитката и ми каза, че били обещани 10 000 лв. за точка на Академик за равен при 10% комисионна за посредника и че никакви пари не са дошли в Свищов! Авера е от доближените до свищовския клуб и е в час със нещата там! Мила родна картинка...! Very Happy
а дали парите бяха от Габрово или от далечния Дебелец?Wink

точен както винаги! пармалат се избъзика и гледай сейр!!! scratch
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seriozno izpitanie v Berkovica   Seriozno izpitanie v Berkovica - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Seriozno izpitanie v Berkovica
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGSupporters :: Български футбол :: "В" група :: Ботев (Враца)-
Идете на: