Брой мнения : 432
Localisation : Враца
Registration date : 30.08.2006

Ботев Вр - Гигант - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ботев Вр - Гигант   Ботев Вр - Гигант - Page 2 EmptyПон Окт 09, 2006 4:11 pm

1929 написа:
даите снимки

4 снимки от мача са качени в темата. Прочети предишните мнения.
Върнете се в началото Go down
r.h.

r.h.

Статия за мача от сайта на ТВ Враца:

Осма победа от началото на първенството в Северозападната „В” аматьорска група записаха футболистите на ОФК „Ботев”. Възпитаниците на Петър Каменов надиграха като домакини с 3:2 тима на „Гигант” -Белене.
Победа с 3:2 записа тимът на ОФК „Ботев” срещу „Гигант”-Белене. Двубоят се игра в събота на стадион „Христо Ботев” във Враца.
Врачани диктуваха темпото на игра през по-голямата част на мача. В 29-та минута след центриране на Тихомир Найденов Стоян Стоянов с глава откри резултата. Пет минути по-късно за игра с ръка в наказателното поле реферът отсъди дузпа. Зад топката застана Ивайло Кунчев, който не сгреши от бялата точка и покачи на 2:0. До края на първата част на двубоя ботевци пропуснаха куп изгодни положения, а гостите една два пъти минаха центъра. В 58-та минута Ивайло Кунчев центрира, Стоян Стоянов стреля и притичалият се Румен Рангелов довкара топката за класическото 3:0. Това бе осми гол за централния нападател на врачани от началото на шампионата. След третия гол наставникът на ОФК „Ботев” Петър Каменов направи три смени. Играта напуснаха Румен Рангелов, Ангел Ангелов и Ивайло Кунчев, а на тяхно място до края на мача играха Емил Манолов, Ивайло Сашев и Георги Младенов. Гостите от Белене вдигнаха темпото на игра и резултатът не закъсня. В 76-та минута Румен Максимов намали на 3:1, а в последната минута на мача Димитър Димитров оформи крайното 3:2.
Врачани продължават да водят във временното класиране с 26 точки и са единственият отбор без загубен мач от началото на първенството.
В следващия кръг от шампионата възпитаниците на Петър Каменов гостуват на новака в групата „Вихър”-Бързия. Двубоят ще се играе на 15 октомври от 16.00 часа на стадиона в Берковица.
FuTBoL1STA-Vr

Брой мнения : 10
Registration date : 24.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: Ботев Вр - Гигант   Ботев Вр - Гигант - Page 2 EmptyВто Окт 10, 2006 7:15 am

посетете www.sport-world.dir.bg има мн неща за БоТеВ Вр. и ще има още повече за напред Има мн интересни снимки Разгледаите го Пр-ГЛедане Smile
r.h.

r.h.

ПисанеЗаглавие: Re: Ботев Вр - Гигант   Ботев Вр - Гигант - Page 2 EmptyВто Окт 10, 2006 10:53 pm

Хубаво си се постарал, но аз по принцип не харесвам подбни глогове. Изглеждат прекалено претрупани.
Иначе открих снимки на агитката, които не бях виждал досега.
loko_pd(100%anti-jalt)

Брой мнения : 4
Registration date : 08.10.2006

ПисанеЗаглавие: bokluci   Ботев Вр - Гигант - Page 2 EmptyНед Окт 15, 2006 9:36 pm

ebasi tapanarite.kvi sa tia gluposti kakvo ob6to ima futbola s religiata.palna prostotia.