Сайтът на българските фенове
 
ИндексИндекс  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 
 

 архив

Go down 
АвторСъобщение
Ashikov

Ashikov

Брой мнения : 115
Registration date : 23.09.2006

ПисанеЗаглавие: архив   Чет Сеп 28, 2006 3:24 pm

94-95


1. Olympic (Galata) 93-22 72
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
2. Chavdar (Bjala Slatina) 73-24 66
3. Parva Atomna (Kozlodui) 62-25 57
4. Suhindol (Suhindol) 65-44 56
5. Chumerna (Elena) 60-37 51
6. Botev (Vratsa) 58-42 51
7. Lokomotiv (Drjanovo) 48-43 50
8. Eskus (Rom) 60-31 49
9. Levski (Ljaskovets) 46-32 49
10. Bdin (Vidin) 63-47 48
11. Gigant (Belene) 59-46 45
12. Kom (Berkovitsa) 43-57 43
13. Pavlikeni (Palvlikeni) 54-76 43
14. Lokomotiv (Mizija) 56-54 40
15. Future (Levski) 29-84 24
16. Rakovski (Sevlievo) 17-137 7
17. Varshetst (Varshetst) 21-106 3

95-96

1. PARVA ATOMNA (Kozlodui) 26 6 1 84-16 84 (promoted)
------------------------------------------------
2. Chavdar (Bjala Slatina) 21 4 8 73-28 67
3. Botev (Vratsa) 20 3 10 65-29 63
4. Suhindol (Suhindol) 18 5 10 61-44 59
5. Kom (Berkovitsa) 14 8 11 70-38 50
6. Eskus (Roman) 15 5 13 55-31 50
7. Levski (Ljaskovets) 15 4 14 42-53 49
8. Lesitcheri (Lesitcheri) 13 7 13 41-62 46
9. Akademik (Svishtov) 13 5 15 40-41 44
10. Chumerna (Elena) 14 1 18 44-55 43
11. Gigant (Belovo) 13 4 16 40-61 43
12. Lokomotiv (Drjanovo) 13 4 16 40-63 43
13. Bdin (Vidin) 13 3 17 68-57 42
14. Levski (Lom) 13 2 18 47-89 41
15. Lokomotiv (Mezdra) 12 3 18 48-49 39
16. Lokomotiv (Br.) 11 5 17 29-50 38
17. Akademik (Gabrovo) 7 7 19 28-51 28
18. Pavlikeni (Pavlikeni) 5 6 22 30-88 21



97-98 година

Lokomotiv (GO) - Parva atomna (Kozloduj) 3:1
Kom (Berkovitsa) - Sikonko (Klimentovo) on forfeit 0:3
Pavlikeni (Pavlikeni) - Botev (Vratsa) 2:0
Lovetch (Lovetch) - Lokomotiv (Mezdra) 0:0
Vidima-Rakovski (Sevlievo) - Lokomotiv (Drjanovo) 4:0
Botev (Liljatche) - LOVICO(SUHINDOL) 3:2
Bdin Minjor (Vidin) - White eagles Maya (Pleven) 1:1
Gigant (Belene) - Akademik (Svishtov) 1:2
Chavdar (Bjala Slatina) - no match
Lesitcheri (Lesitcheri) - relegated from the group

Table:

1. Botev (Vratsa) 22 4 8 76-29 70 (promoted)
----------------------------------------------------
2. White eagles Maya (Pleven) 18 7 9 65-26 61
3. LOVICO(SUHINDOL) 18 4 12 71-34 58
4. Parva atomna (Kozloduj) 19 1 14 55-36 58
5. Lovetch (Lovetch) 16 5 13 39-31 53
6. Bdin Minjor (Vidin) 15 5 14 57-32 50
7. Pavlikeni (Pavlikeni) 16 2 16 42-47 50
8. Vidima-Rakovski (Sevlievo) 14 6 14 40-34 48
9. Sikonko (Klimentovo) 15 1 18 58-48 46
10. Botev (Liljatche) 14 4 16 45-50 46
11. Lokomotiv (Mezdra) 14 2 18 48-39 44
12. Akademik (Svishtov) 13 4 17 39-42 43
13. Lokomotiv (Gorna Orjahovitsa) 13 2 19 40-44 41
14. Chavdar (Bjala Slatina) 12 4 18 50-60 40
15. Lokomotiv (Drjanovo) 11 4 19 36-70 37
16. Gigant (Belene) 8 3 23 32-77 27
17. Kom (Berkovitsa) 3 2 29 11-105 11


98-99

White eagles (Pleven) - Vidima Rakovski (Sevlievo) 1:1
Parva atomna (Kozloduj) - Botev (Liljatche) 6:0
Pavlikeni (Pavlikeni) - Lokomotiv (Mezdra) 4:1
Botev Bulmex (Debelets) - Planinets (Apriltsi) 1:0
Akademik (Svishtov) - Timok (Bregovo) on forfeit 3:0
Chavdar (Bjala Slatina) - Storgozija (Pleven) on forfeit 0:3
Montana (Montana) - Sikonko (Klimentovo) 2:1
Bdin (Vidin) - LOVICO(SUHINDOL) 4:0

Table:

1. Vidima Rakovski (Sevlievo) 25 3 2 75:17 78 (promoted)
---------------------------------------------------
2. Bdin (Vidin) 20 5 5 91:26 65
3. White eagles (Pleven) 19 6 5 69:27 63
4. LOVICO(SUHINDOL) 19 4 7 75:28 61
5. Parva atomna (Kozloduj) 14 7 9 64:29 49
6. Sikonko (Klimentovo) 14 1 15 51:41 43
7. Akademik (Svishtov) 11 10 9 48:43 43
8. Montana (Montana) 13 4 13 34:44 43
9. Pavlikeni (Pavlikeni) 12 4 14 39:49 40
10. Planinets (Apriltsi) 11 6 13 53:50 39
11. Botev Bulmex (Debelets) 11 5 14 44:45 38
12. Storgozija (Pleven) 9 5 16 33:67 32
13. Lokomotiv (Mezdra) 9 3 18 37:66 30
---------------------------------------------------
14. Chavdar (Bjala Slatina) 8 3 19 33:91 26 (relegated)
15. Botev (Liljatche) 6 4 20 34:84 22 (not relegated!)
16. Timok (Bregovo) 2 4 24 21:94 10 (relegeated)


99-2000

FK Pavlikeni - FK Cherven bryag 5:0
Montana'21 (Montana) - Parva atomna (Kozlodui) 2:0
Belite orli Maya (Pleven) - Lokomotiv (Dryanovo) 4:1
Chardafon (Gabrovo) - Balkan (Belogradchik) 6:0
Akademik (Svishtov) - Sikonko (Klimentovo) 5:1
Botev Bulmeks (Debelets) - Lokomotiv (Mezdra) 3:0
Botev (Lilyache) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) 4:1
LOVICO(SUHINDOL) - FK Boichinovtsi 3:0 awd
Planinets (Apriltsi) - Storgozia (Pleven) 3:0 awd

Final table:

1. Akademik (Svishtov) 34 26 5 3 91:17 83 [0 2 0 0:0 2] Promoted
---------------------------------------------------------
2. LOVICO(SUHINDOL) 34 26 5 3 90:17 83 [0 2 0 0:0 2]
3. Belite orli Maya (Pleven) 34 26 3 5 75:23 81
4. Sikonko (Klimentovo) 34 26 1 7 86:29 79
5. Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) 34 20 2 12 71:38 62
6. Montana'21 (Montana) 34 16 3 15 54:46 51
7. Parva atomna (Kozlodui) 34 16 2 16 52:53 50
8. Botev Bulmeks (Debelets) 34 14 7 13 62:44 49
9. FK Pavlikeni 34 14 3 17 59:65 45 [1 0 1 4:3 3]
10. Lokomotiv (Dryanovo) 34 14 3 17 50:59 45 [1 0 1 3:4 3]
11. Chardafon (Gabrovo) 34 14 2 18 60:62 44
12. Lokomotiv (Mezdra) 34 13 3 18 50:55 42
13. FK Cherven bryag 34 12 3 19 45:81 39
14. Planinets (Apriltsi) 34 11 5 18 38:77 38
15. Botev (Lilyache) 34 11 3 20 41:86 36
16. Balkan (Belogradchik) 34 9 5 20 39:81 32
---------------------------------------------------------

--. FK Boichinovtsi 33 3 4 26 18:84 13 Relegated
--. Storgozia (Pleven) 33 3 3 27 17:81 12 Relegated


2000-01

Final table:

M W D L GD Pts

1. Belite orli Maya (Pleven) 28 22 1 5 58:14 67 Promoted
--------------------------------------------------------------------
2. lOVICO(SUHINDOL) 28 18 4 6 59:23 58
3. Etar (Veliko Tarnovo) 28 16 5 7 42:26 53 [-]
4. Olimpik 2000 (Teteven) 28 14 3 11 68:39 45
[1 0 1 10:3 3]
5. Gigant (Belene) 28 14 3 11 57:57 45
[1 0 1 3:10 3]
6. Pavlikeni (Pavlikeni) 28 11 6 11 42:48 39 [2 0 2 4:9 6]
7. Montana'21 (Montana) 28 11 6 11 38:32 39 [1 2 1 8:4 5]
8. Chardafon (Gabrovo) 28 11 6 11 53:34 39 [1 2 1 5:4 5]
9. Lokomotiv (Dryanovo) 28 11 5 12 36:57 38
10. Lokomotiv (Mezdra) 28 10 4 14 42:48 34
11. Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) 28 10 3 15 45:39 33
12. Chavdar (Byala Slatina) 28 7 9 12 33:42 30
[1 0 1 3:2 3]
13. Varshets (Varshets) 28 9 3 16 32:55 30
[1 0 1 2:3 3]
14. Cherven bryag (Cherven bryag) 28 8 1 19 27:81 25
--------------------------------------------------------------------
15. Planinets (Apriltsi) 28 6 5 17 36:73 23 Relegated to A OFG Lovech
--. Parva atomna (Kozlodui) 7 0 0 7 3:28 - Relegated to A OFG Vratsa


2001-02

Final table:

M W D L GD Pts

1. Olimpik (Teteven) 30 21 6 3 84:34 69 Promoted
-------------------------------------------------------------------
2. Yantra (Gabrovo) 30 19 5 6 59:27 62 Playoff
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3. LOVICO(SUHINDOL) 30 18 5 7 51:33 59
4. Chavdar (Byala Slatina) 30 14 6 10 45:36 48
5. Bdin (Vidin) 30 14 5 11 60:37 47 [-]
6. Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) 30 13 7 10 51:31 46
7. Levski 1986 (Gorna Oryahovitsa) 30 13 6 11 47:39 45 [1 1 0 3:1 4]

8. Montana (Montana) 30 13 6 11 54:30 45 [0 1 1 1:3 1]
9. Sitomir (Nikopol) 30 13 3 14 44:45 42

10. Etar (Veliko Tarnovo) 30 12 4 14 41:41 40 [1 0 1 4:4 3, 2 ag]
11. Lokomotiv (Dryanovo) 30 12 4 14 38:50 40 [1 0 1 4:4 3, 0 ag]
12. Pavlikeni (Pavlikeni) 30 10 5 15 38:50 35 [1 0 1 8:4 3]
13. Dunav'98 (Selanovtsi) 30 11 2 17 41:67 35 [1 0 1 4:8 3]

14. Lokomotiv (Mezdra) 30 10 3 17 39:50 33
-------------------------------------------------------------------
15. Gigant (Belene) 30 10 3 17 35:78 33 Relegated
16. Cherven bryag (Cherven bryag) 30 1 2 27 9:88 5 Relegated
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Ashikov

Ashikov

Брой мнения : 115
Registration date : 23.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: архив   Пет Сеп 29, 2006 6:03 pm

Нямам информация за следващите няколко сезона и се прехвърлям направо на 2004-05,когато намеря инфо ще го кача, а ако някой от вас има ще съм благодарен да го постне.Също така за предишните сезони ако някой има информация :Р

2004-05

I кръг

Левски (Лясковец) - почива
Ловико (Сухиндол) - Присое (Присово) 7:1
Аякс (Ореш) - Левски 1986 (Стражица) 3:2
Янтра (Полски Тръмбеш) - Ботев (Дебелец) 2:0
Янтра 2003 (Драганово) - Земеделец-Елит (Козловец) 2:1
Удар (Бяла черква) - Спортист (Върбовка) 4:2
Изгрев'93 (Царевец) - Вихър (Раданово) 1:2
Лесичери (Лесичери) - Прити (Лясковец) 1:0
Килифарево (Килифарево) - Лозен (Лозен) 3:0

II кръг

почива - Лозен (Лозен)
Прити (Лясковец) - Килифарево (Килифарево) 1:1
Вихър (Раданово) - Лесичери (Лесичери) 1:2
Спортист (Върбовка) - Изгрев'93 (Царевец) 1:5
Земеделец-Елит (Козловец) - Удар (Бяла черква) 5:1
Ботев (Дебелец) - Янтра 2003 (Драганово) 5:2
Левски 1986 (Стражица) - Янтра (Полски Тръмбеш) 0:0
Присое (Присово) - Аякс (Ореш) 4:2
Левски (Лясковец) - Ловико (Сухиндол) 0:0

III кръг

Ловико (Сухиндол) - почива
Аякс (Ореш) - Левски (Лясковец) 4:0
Янтра (Полски Тръмбеш) - Присое (Присово) 3:0
Янтра 2003 (Драганово) - Левски 1986 (Стражица) 0:1
Удар (Бяла черква) - Ботев (Дебелец) 1:4
Изгрев'93 (Царевец) - Земеделец-Елит (Козловец) 2:2
Лесичери (Лесичери) - Спортист (Върбовка) 3:0
Килифарево (Килифарево) - Вихър (Раданово) 4:2
Лозен (Лозен) - Прити (Лясковец) 2:1

IV кръг

почива - Прити (Лясковец)
Вихър (Раданово) - Лозен (Лозен) 0:3
Спортист (Върбовка) - Килифарево (Килифарево) 0:2
Земеделец-Елит (Козловец) - Лесичери (Лесичери) 0:4
Ботев (Дебелец) - Изгрев'93 (Царевец) 0:3
Левски 1986 (Стражица) - Удар (Бяла черква) 8:1
Присое (Присово) - Янтра 2003 (Драганово) 2:3
Левски (Лясковец) - Янтра (Полски Тръмбеш) 1:0
Ловико (Сухиндол) - Аякс (Ореш) 3:2

V кръг

Аякс (Ореш) - почива
Янтра (Полски Тръмбеш) - Ловико (Сухиндол) 2:0
Янтра 2003 (Драганово) - Левски (Лясковец) 2:0
Удар (Бяла черква) - Присое (Присово) 0:1
Изгрев'93 (Царевец) - Левски 1986 (Стражица) 3:2
Лесичери (Лесичери) - Ботев (Дебелец) 4:0
Килифарево (Килифарево) - Земеделец-Елит (Козловец) 1:0
Лозен (Лозен) - Спортист (Върбовка) 4:0
Прити (Лясковец) - Вихър (Раданово) 5:1

VI кръг

почива - Вихър (Раданово)
Спортист (Върбовка) - Прити (Лясковец) 0:1
Земеделец-Елит (Козловец) - Лозен (Лозен) 3:0
Ботев (Дебелец) - Килифарево (Килифарево) 1:2
Левски 1986 (Стражица) - Лесичери (Лесичери) 2:1
Присое (Присово) - Изгрев'93 (Царевец) 0:1
Левски (Лясковец) - Удар (Бяла черква) 5:3
Ловико (Сухиндол) - Янтра 2003 (Драганово) 4:1
Аякс (Ореш) - Янтра (Полски Тръмбеш) 1:3

VII кръг

Янтра 2003 (Драганово) - Аякс (Ореш) 2:0
Удар (Бяла черква) - Ловико (Сухиндол) 1:2
Изгрев'93 (Царевец) - Левски (Лясковец) 2:0
Лесичери (Лесичери) - Присое (Присово) 3:0
Килифарево (Килифарево) - Левски 1986 (Стражица) 4:0
Лозен (Лозен) - Ботев (Дебелец) 4:0
Прити (Лясковец) - Земеделец-Елит (Козловец) 4:0
Вихър (Раданово) - Спортист (Върбовка) 5:0
Янтра (Полски Тръмбеш) - почива

VIII кръг

Земеделец-Елит (Козловец) - Вихър (Раданово) 2:1
Ботев (Дебелец) - Прити (Лясковец) 2:0
Левски 1986 (Стражица) - Лозен (Лозен) 1:0
Присое (Присово) - Килифарево (Килифарево) 2:5
Левски (Лясковец) - Лесичери (Лесичери) 0:4
Ловико (Сухиндол) - Изгрев'93 (Царевец) 1:1
Аякс (Ореш) - Удар (Бяла черква) 10:1
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра 2003 (Драганово) 2:1
Спортист (Върбовка) - почива

IX кръг

Удар (Бяла черква) - Янтра (Полски Тръмбеш) 0:5
Изгрев'93 (Царевец) - Аякс (Ореш) 4:0
Лесичери (Лесичери) - Ловико (Сухиндол) 3:2
Килифарево (Килифарево) - Левски (Лясковец) 2:1
Лозен (Лозен) - Присое (Присово) 7:0
Прити (Лясковец) - Левски 1986 (Стражица) 2:2
Вихър (Раданово) - Ботев (Дебелец) 2:1
Спортист (Върбовка) - Земеделец-Елит (Козловец) 3:4
Янтра 2003 (Драганово) - почива

X кръг

Ботев (Дебелец) - Спортист (Върбовка) 3:0
Левски 1986 (Стражица) - Вихър (Раданово) 7:0
Присое (Присово) - Прити (Лясковец) 1:2
Левски (Лясковец) - Лозен (Лозен) 1:0
Ловико (Сухиндол) - Килифарево (Килифарево) 1:2
Аякс (Ореш) - Лесичери (Лесичери) 1:3
Янтра (Полски Тръмбеш) - Изгрев'93 (Царевец) 1:2
Янтра 2003 (Драганово) - Удар (Бяла черква) 10:0
Земеделец-Елит (Козловец) - почива

XI кръг

Изгрев'93 (Царевец) - Янтра 2003 (Драганово) 3:0
Лесичери (Лесичери) - Янтра (Полски Тръмбеш) 3:1
Килифарево (Килифарево) - Аякс (Ореш) 5:0
Лозен (Лозен) - Ловико (Сухиндол) 2:1
Прити (Лясковец) - Левски (Лясковец) 0:1
Вихър (Раданово) - Присое (Присово) 5:1
Спортист (Върбовка) - Левски 1986 (Стражица) 0:1
Земеделец-Елит (Козловец) - Ботев (Дебелец) 2:1
Удар (Бяла черква)

XII кръг

Левски 1986 (Стражица) - Земеделец-Елит (Козловец) 3:0
Присое (Присово) - Спортист (Върбовка) 6:0
Левски (Лясковец) - Вихър (Раданово) 4:1
Ловико (Сухиндол) - Прити (Лясковец) 1:0
Аякс (Ореш) - Лозен (Лозен) 3:0
Янтра (Полски Тръмбеш) - Килифарево (Килифарево) 1:2
Янтра 2003 (Драганово) - Лесичери (Лесичери) 1:2
Удар (Бяла черква) - Изгрев'93 (Царевец) 0:6
Ботев (Дебелец) - почива

XIII кръг

31 октомври 2004 г.:
Лесичери (Лесичери) - Удар (Бяла черква) 9:2
Килифарево (Килифарево) - Янтра 2003 (Драганово) 2:1
Лозен (Лозен) - Янтра (Полски Тръмбеш) 3:3
Прити (Лясковец) - Аякс (Ореш) 3:0
Вихър (Раданово) - Ловико (Сухиндол) 2:2
Спортист (Върбовка) - Левски (Лясковец) 1:0
Земеделец-Елит (Козловец) - Присое (Присово) 11:0
Ботев (Дебелец) - Левски 1986 (Стражица) 2:0
Изгрев'93 (Царевец) - почива


XIV кръг

7 ноември 2004 г.:
Присое (Присово) - Ботев (Дебелец) 3:2
Левски (Лясковец) - Земеделец-Елит (Козловец) 1:0
Ловико (Сухиндол) - Спортист (Върбовка) 3:0
Аякс (Ореш) - Вихър (Раданово) 3:1
Янтра (Полски Тръмбеш) - Прити (Лясковец) 0:0
Янтра 2003 (Драганово) - Лозен (Лозен) 2:2
Удар (Бяла черква) - Килифарево (Килифарево) 0:5
Изгрев'93 (Царевец) - Лесичери (Лесичери) 0:5
Левски 1986 (Стражица) - почива

XV кръг

14 ноември 2004 г.:
Килифарево (Килифарево) - Изгрев'93 (Царевец) 5:0
Лозен (Лозен) - Удар (Бяла черква) 6:1
Прити (Лясковец) - Янтра 2003 (Драганово) 3:0
Вихър (Раданово) - Янтра (Полски Тръмбеш) 2:4
Спортист (Върбовка) - Аякс (Ореш) 3:1
Земеделец-Елит (Козловец) - Ловико (Сухиндол) 0:3
Ботев (Дебелец) - Левски (Лясковец) 4:0
Левски 1986 (Стражица) - Присое (Присово) 3:0
Лесичери (Лесичери) - почива

XVI кръг

21 ноември 2004 г.:
Левски (Лясковец) - Левски 1986 (Стражица) 1:1
Ловико (Сухиндол) - Ботев (Дебелец) 5:2
Аякс (Ореш) - Земеделец-Елит (Козловец) 2:0
Янтра (Полски Тръмбеш) - Спортист (Върбовка) 3:0
Янтра 2003 (Драганово) - Вихър (Раданово) 4:0
Удар (Бяла черква) - Прити (Лясковец) 2:0
Изгрев'93 (Царевец) - Лозен (Лозен) 3:1
Лесичери (Лесичери) - Килифарево (Килифарево) 3:0
Присое (Присово) - почива

XVII кръг

28 ноември 2004 г.:
Лозен (Лозен) - Лесичери (Лесичери) 2:0
Прити (Лясковец) - Изгрев'93 (Царевец) 1:1
Вихър (Раданово) - Удар (Бяла черква) 6:0
Спортист (Върбовка) - Янтра 2003 (Драганово) 0:4
Земеделец-Елит (Козловец) - Янтра (Полски Тръмбеш) 1:4
Ботев (Дебелец) - Аякс (Ореш) 3:2
Левски 1986 (Стражица) - Ловико (Сухиндол) 1:2
Присое (Присово) - Левски (Лясковец) 6:4
Килифарево (Килифарево) - почива
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Ashikov

Ashikov

Брой мнения : 115
Registration date : 23.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: архив   Пет Сеп 29, 2006 6:04 pm

XVIII кръг

27 февруари 2005 г., неделя, 15:30 ч:
Присое (Присово) - Ловико (Сухиндол) 0:3 сл.
Левски 1986 (Стражица) - Аякс (Ореш) 1:1
Ботев (Дебелец) - Янтра (Полски Тръмбеш) 4:3
Земеделец-Елит (Козловец) - Янтра 2003 (Драганово) 2:0
Спортист (Върбовка) - Удар (Бяла черква) 0:3 сл.
Вихър (Раданово) - Изгрев'93 (Царевец) 0:1
Прити (Лясковец) - Лесичери (Лесичери) 0:0
Лозен (Лозен) - Килифарево (Килифарево) 2:2
Левски (Лясковец) - почива

XIX кръг

6 март 2005 г., неделя, 15:30 ч:
Килифарево (Килифарево) - Прити (Лясковец) 2:1
Лесичери (Лесичери) - Вихър (Раданово) 4:3
Изгрев'93 (Царевец) - Спортист (Върбовка) 3:0 сл.
Удар (Бяла черква) - Земеделец-Елит (Козловец) 0:0
Янтра 2003 (Драганово) - Ботев (Дебелец) 2:0
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски 1986 (Стражица) 2:2
Аякс (Ореш) - Присое (Присово) 0:1
Ловико (Сухиндол) - Левски (Лясковец) 6:0
Лозен (Лозен) - почива

XX кръг

13 март 2005 г., неделя, 15:30 ч:
Левски (Лясковец) - Аякс (Ореш) 1:0
Присое (Присово) - Янтра (Полски Тръмбеш) 2:2
Левски 1986 (Стражица) - Янтра 2003 (Драганово) 3:1
Ботев (Дебелец) - Удар (Бяла черква) 3:0 сл.
Земеделец-Елит (Козловец) - Изгрев'93 (Царевец) 1:1
Спортист (Върбовка) - Лесичери (Лесичери) 0:3 сл.
Вихър (Раданово) - Килифарево (Килифарево) 3:3
Прити (Лясковец) - Лозен (Лозен) 0:0
Ловико (Сухиндол) - почива

XXI кръг

20 март 2005 г., неделя, 15:30 ч:
Лозен (Лозен) - Вихър (Раданово) 3:1
Килифарево (Килифарево) - Спортист (Върбовка) 3:0 сл.
Лесичери (Лесичери) - Земеделец-Елит (Козловец) 4:1
Изгрев'93 (Царевец) - Ботев (Дебелец) 3:0
Удар (Бяла черква) - Левски 1986 (Стражица) 0:2
Янтра 2003 (Драганово) - Присое (Присово) 6:2
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски (Лясковец) 6:0
Аякс (Ореш) - Ловико (Сухиндол) 0:1
Прити (Лясковец) - почива

XXII кръг

27 март 2005 г., неделя, 17:00 ч:
Ловико (Сухиндол) - Янтра (Полски Тръмбеш) 0:1
Левски (Лясковец) - Янтра 2003 (Драганово) 1:0
Присое (Присово) - Удар (Бяла черква) 5:0
Левски 1986 (Стражица) - Изгрев'93 (Царевец) 1:2
Ботев (Дебелец) - Лесичери (Лесичери) отложен
Земеделец-Елит (Козловец) - Килифарево (Килифарево) 3:3
Спортист (Върбовка) - Лозен (Лозен) 0:3 сл.
Вихър (Раданово) - Прити (Лясковец) 1:1
7 април 2005 г., четвъртък, 17:00 ч:
Ботев (Дебелец) - Лесичери (Лесичери) 0:3
Аякс (Ореш) - почива

XXIII кръг

2 април 2005 г., събота, 17:00 ч:
Прити (Лясковец) - Спортист (Върбовка) 3:0 сл.
3 април 2004 г., неделя, 17:00 ч:
Лозен (Лозен) - Земеделец-Елит (Козловец) 4:0
Килифарево (Килифарево) - Ботев (Дебелец) 2:0
Лесичери (Лесичери) - Левски 1986 (Стражица) 2:0
Изгрев'93 (Царевец) - Присое (Присово) 4:1
Удар (Бяла черква) - Левски (Лясковец) 3:2
Янтра 2003 (Драганово) - Ловико (Сухиндол) 1:0
Янтра (Полски Тръмбеш) - Аякс (Ореш) 1:0
Вихър (Раданово) - почива

XXIV кръг

10 април 2005 г., неделя, 17:00 ч:
Аякс (Ореш) - Янтра 2003 (Драганово) 2:0
Ловико (Сухиндол) - Удар (Бяла черква) 2:1
Левски (Лясковец) - Изгрев'93 (Царевец) 2:2
Присое (Присово) - Лесичери (Лесичери) 0:2
Левски 1986 (Стражица) - Килифарево (Килифарево) 1:1
Ботев (Дебелец) - Лозен (Лозен) 0:2
Земеделец-Елит (Козловец) - Прити (Лясковец) 2:1
Спортист (Върбовка) - Вихър (Раданово) 0:3 сл.
Янтра (Полски Тръмбеш) - почива

XXV кръг

16 април 2005 г., събота, 17:00 ч:
Прити (Лясковец) - Ботев (Дебелец) 2:0
17 април 2004 г., неделя, 17:00 ч:
Вихър (Раданово) - Земеделец-Елит (Козловец) 3:0
Лозен (Лозен) - Левски 1986 (Стражица) 1:0
Килифарево (Килифарево) - Присое (Присово) 1:3
Лесичери (Лесичери) - Левски (Лясковец) 3:1
Изгрев'93 (Царевец) - Ловико (Сухиндол) 5:1
Удар (Бяла черква) - Аякс (Ореш) 2:2
Янтра 2003 (Драганово) - Янтра (Полски Тръмбеш) 1:1
Спортист (Върбовка) - почива

XXVI кръг

20 април 2005 г., сряда, 17:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Удар (Бяла черква) 2:0
Аякс (Ореш) - Изгрев'93 (Царевец) 2:2
Ловико (Сухиндол) - Лесичери (Лесичери) 1:6
Левски (Лясковец) - Килифарево (Килифарево) 1:1
Левски 1986 (Стражица) - Прити (Лясковец) 2:1
Ботев (Дебелец) - Вихър (Раданово) 6:0
Земеделец-Елит (Козловец) - Спортист (Върбовка) 3:0 сл.
Присое (Присово) - Лозен (Лозен) 0:3
Янтра 2003 (Драганово) - почива

XXVII кръг

24 април 2005 г., неделя, 17:00 ч:
Спортист (Върбовка) - Ботев (Дебелец) 0:3 сл.
Вихър (Раданово) - Левски 1986 (Стражица) 0:0
Прити (Лясковец) - Присое (Присово) 6:0
Лозен (Лозен) - Левски (Лясковец) 6:1
Килифарево (Килифарево) - Ловико (Сухиндол) 5:0
Лесичери (Лесичери) - Аякс (Ореш) 4:1
Изгрев'93 (Царевец) - Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
Удар (Бяла черква) - Янтра 2003 (Драганово) 3:0
Земеделец-Елит (Козловец) - почива

XXVIII кръг

1 май 2005 г., неделя, 18:00 ч:
Янтра 2003 (Драганово) - Изгрев'93 (Царевец) 1:1
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лесичери (Лесичери) 1:1
Аякс (Ореш) - Килифарево (Килифарево) 2:0
Ловико (Сухиндол) - Лозен (Лозен) 3:3
Левски (Лясковец) - Прити (Лясковец) 0:3
Присое (Присово) - Вихър (Раданово) 3:2
Левски 1986 (Стражица) - Спортист (Върбовка) 3:0 сл.
Ботев (Дебелец) - Земеделец-Елит (Козловец) 2:1
Удар (Бяла черква) - почива

XXIX кръг

4 май 2005 г., сряда, 18:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Левски 1986 (Стражица) 3:0 сл.
Спортист (Върбовка) - Присое (Присово) 0:3 сл.
Вихър (Раданово) - Левски (Лясковец) 5:0
Прити (Лясковец) - Ловико (Сухиндол) 3:0 сл.
Лозен (Лозен) - Аякс (Ореш) 3:0 сл.
Килифарево (Килифарево) - Янтра (Полски Тръмбеш) 2:1
Лесичери (Лесичери) - Янтра 2003 (Драганово) 1:0
Изгрев'93 (Царевец) - Удар (Бяла черква) 4:0
Ботев (Дебелец) - почива

XXX кръг

7 май 2005 г., събота, 18:00 ч:
Левски (Лясковец) - Спортист (Върбовка) 3:0 сл.
8 май 2005 г., неделя, 18:00 ч:
Удар (Бяла черква) - Лесичери (Лесичери) 0:3
Янтра 2003 (Драганово) - Килифарево (Килифарево) 2:2
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лозен (Лозен) 0:0
Аякс (Ореш) - Прити (Лясковец) 1:4
Ловико (Сухиндол) - Вихър (Раданово) 3:1
Присое (Присово) - Земеделец-Елит (Козловец) 1:0
Левски 1986 (Стражица) - Ботев (Дебелец) 2:0
Изгрев'93 (Царевец) - почива

XXXI кръг

14 май 2005 г., събота, 18:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Левски (Лясковец) 3:0
15 май 2005 г., неделя, 18:00 ч:
Ботев (Дебелец) - Присое (Присово) 7:1
Спортист (Върбовка) - Ловико (Сухиндол) 0:3 сл.
Вихър (Раданово) - Аякс (Ореш) 2:2
Прити (Лясковец) - Янтра (Полски Тръмбеш) 2:0
Лозен (Лозен) - Янтра 2003 (Драганово) 1:3
Килифарево (Килифарево) - Удар (Бяла черква) 1:2
Лесичери (Лесичери) - Изгрев'93 (Царевец) 3:0 сл.
Левски 1986 (Стражица) - почива

XXXII кръг

18 май 2005 г., сряда, 18:00 ч:
Изгрев'93 (Царевец) - Килифарево (Килифарево) 3:0 сл.
Удар (Бяла черква) - Лозен (Лозен) 2:0
Янтра 2003 (Драганово) - Прити (Лясковец) 1:0
Янтра (Полски Тръмбеш) - Вихър (Раданово) 1:1
Аякс (Ореш) - Спортист (Върбовка) 3:0 сл.
Ловико (Сухиндол) - Земеделец-Елит (Козловец) 3:1
Левски (Лясковец) - Ботев (Дебелец) отложен за 25.05
Присое (Присово) - Левски 1986 (Стражица) 0:3 сл.
25 май 2005 г., сряда, 18:00 ч:
Левски (Лясковец) - Ботев (Дебелец) 1:4
Лесичери (Лесичери) - почива

XXXIII кръг

21 май 2005 г., събота, 18:00 ч:
Прити (Лясковец) - Удар (Бяла черква) 3:2
22 май 2005 г., неделя, 18:00 ч:
Левски 1986 (Стражица) - Левски (Лясковец) 6:1
Ботев (Дебелец) - Ловико (Сухиндол) 7:4
Земеделец-Елит (Козловец) - Аякс (Ореш) 2:0
Спортист (Върбовка) - Янтра (Полски Тръмбеш) 0:3 сл.
Вихър (Раданово) - Янтра 2003 (Драганово) 3:0
Лозен (Лозен) - Изгрев'93 (Царевец) 3:0
Килифарево (Килифарево) - Лесичери (Лесичери) 0:3 сл.
[Срещата е прекратена при резултати 0:0 в 41 мин.,
когато зрител удря по главата помощник-съдията с
чадър]
Присое (Присово) - почива

XXXIV кръг

28 май 2005 г., събота, 18:00 ч:
Левски (Лясковец) - Присое (Присово) 0:3
29 май 2005 г., неделя, 18:00 ч:
Лесичери (Лесичери) - Лозен (Лозен) 3:2
Изгрев'93 (Царевец) - Прити (Лясковец) 2:2
Удар (Бяла черква) - Вихър (Раданово) 5:1
Янтра 2003 (Драганово) - Спортист (Върбовка) 3:0 сл.
Янтра (Полски Тръмбеш) - Земеделец-Елит (Козловец) 4:2
Аякс (Ореш) - Ботев (Дебелец) 3:0
Ловико (Сухиндол) - Левски 1986 (Стражица) 3:2
Килифарево (Килифарево) - почива

Крайно класиране

. . M П Р З Г Р Т
1. ЛЕСИЧЕРИ (ЛЕСИЧЕРИ) 32 28 2 2 95 :22 86
2. Изгрев'93 (Царевец) 32 19 8 5 73 :38 65
3. Килифарево (Килифарево) 32 19 7 6 73 :40 64
4. Лозен (Лозен) 32 17 6 9 72 :37 57
5. ЛОВИКО(СУХИНДОЛ) 32 17 4 11 70 :56 55
6. Янтра (Полски Тръмбеш) 32 15 9 8 62 :36 54
7. Левски 1986 (Стражица) 32 15 7 10 62 :37 52
8. Прити (Лясковец) 32 14 8 10 55 :28 50
9. Ботев (Дебелец) 32 15 0 17 66 :61 45
10. Янтра 2003 (Драганово) 32 13 4 15 56 :49 43
11. Земеделец-Елит (Козловец) 32 12 4 16 55 :58 40
12. Присое (Присово) 32 12 1 19 52 :97 37
13. Аякс (Ореш) 32 10 4 18 53 :61 34
14. Вихър (Раданово) 32 9 6 17 60 :75 33
15. Левски (Лясковец) 32 9 4 19 33 :81 31
16. Удар (Бяла черква) 32 8 2 22 40 :114 26
17. Спортист (Върбовка) 32 2 0 30 10 :97 6
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Ashikov

Ashikov

Брой мнения : 115
Registration date : 23.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: архив   Пет Сеп 29, 2006 6:05 pm

2005-06

I кръг

4 септември 2005, неделя, 17:00 ч:
Прити (Лясковец) - Лозен (Сухиндол) 9:1
Янтра (Полски Тръмбеш) - Аякс (Ореш) 7:0
Килифарево 2003 (Килифарево) - Изгрев'93 (Царевец) 5:1
Земеделец-Елит (Козловец) - Левски 1986 (Стражица) 2:1
Удар (Бяла черква) - Лозен (Лозен) 3:0
Янтра 2003 (Драганово) - Поликраище (Поликраище) 2:1
(игран по-късно)
Вихър (Раданово) - Левски (Лясковец) 1:0

II кръг

10 септември 2005, събота, 17:00 ч:
Прити (Лясковец) - Янтра (Полски Тръмбеш) 2:0
11 септември 2005, неделя, 17:00 ч:
Лозен (Сухиндол) - Левски (Лясковец) 1:1
Поликраище (Поликраище) - Вихър (Раданово) 8:1
Лозен (Лозен) - Янтра 2003 (Драганово) 1:0
Левски 1986 (Стражица) - Удар (Бяла черква) 0:1
Изгрев'93 (Царевец) - Земеделец-Елит (Козловец) 4:1
Аякс (Ореш) - Килифарево 2003 (Килифарево) 1:4

III кръг

18 септември 2005, неделя, 17:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лозен (Сухиндол) 6:1
Килифарево 2003 (Килифарево) - Прити (Лясковец) 0:1
Земеделец-Елит (Козловец) - Аякс (Ореш) 2:2
Изгрев'93 (Царевец) - Удар (Бяла черква) 3:0
Янтра 2003 (Драганово) - Левски 1986 (Стражица) 2:0
Вихър (Раданово) - Лозен (Лозен) 2:1
Левски (Лясковец) - Поликраище (Поликраище) 1:4

IV кръг

25 септември 2005, неделя, 17:00 ч:
Лозен (Сухиндол) - Поликраище (Поликраище) 1:8
Лозен (Лозен) - Левски (Лясковец) 2:0
Левски 1986 (Стражица) - Вихър (Раданово) 3:0
Изгрев'93 (Царевец) - Янтра 2003 (Драганово) 2:1
Аякс (Ореш) - Удар (Бяла черква) 1:1
Прити (Лясковец) - Земеделец-Елит (Козловец) 3:0
Янтра (П. Тръмбеш) - Килифарево 2003 (Килифарево) 1:1

V кръг

1 октомври 2005, събота, 16:00 ч:
Левски (Лясковец) - Левски 1986 (Стражица) 3:2
2 октомври 2005, неделя, 16:00 ч:
Килифарево 2003 (Килифарево) - Лозен (Сухиндол) 9:0
Земеделец-Елит (Козловец) - Янтра (Полски Тръмбеш) 2:0
Удар (Бяла черква) - Прити (Лясковец) 1:1
Янтра 2003 (Драганово) - Аякс (Ореш) отложен
Вихър (Раданово) - Изгрев'93 (Царевец) 2:2
Поликраище (Поликраище) - Лозен (Лозен) 4:1
4 декември 2005, неделя, 14:00 ч:
Янтра 2003 (Драганово) - Аякс (Ореш) 5:1

VI кръг

9 октомври 2005, неделя, 16:00 ч:
Лозен (Сухиндол) - Лозен (Лозен) 1:5
Левски 1986 (Стражица) - Поликраище (Поликраище) 2:3
Изгрев'93 (Царевец) - Левски (Лясковец) 2:1
Аякс (Ореш) - Вихър (Раданово) 1:0
Прити (Лясковец) - Янтра 2003 (Драганово) 1:0
Янтра (Полски Тръмбеш) - Удар (Бяла черква) 1:0
Килифарево 2003 (Килифарево) - Зем.-Елит(Козловец) 7:0

VII кръг

15 октомври 2005, събота, 16:00 ч:
Левски (Лясковец) - Аякс (Ореш) 4:0
16 октомври 2005, неделя, 16:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Лозен (Сухиндол) 3:0
Удар (Бяла черква) - Килифарево 2003 (Килифарево) 2:2
Янтра 2003 (Драганово) - Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
Вихър (Раданово) - Прити (Лясковец) 2:2
Поликраище (Поликраище) - Изгрев'93 (Царевец) 3:2
Лозен (Лозен) - Левски 1986 (Стражица) 5:2

VIII кръг

23 октомври 2005, неделя, 16:00 ч:
Лозен (Сухиндол) - Левски 1986 (Стражица) 1:2
Изгрев'93 (Царевец) - Лозен (Лозен) 2:2
Аякс (Ореш) - Поликраище (Поликраище) 0:1
Прити (Лясковец) - Левски (Лясковец) отложен
Янтра (Полски Тръмбеш) - Вихър (Раданово) 4:1
Килифарево 2003 (Килиф.) - Янтра 2003 (Драганово) 4:1
Земеделец-Елит (Козловец) - Удар (Бяла черква) 2:3
4 декември 2005, неделя, 14:00 ч:
Прити (Лясковец) - Левски (Лясковец) 2:0

IX кръг

29 октомври 2005, събота, 14:30 ч:
Левски (Лясковец) - Янтра (Полски Тръмбеш) 0:0
30 октомври 2005, неделя, 14:30 ч:
Удар (Бяла черква) - Лозен (Сухиндол) 8:2
Янтра 2003 (Драганово) - Земеделец-Елит (Козловец) 4:1
Вихър (Раданово) - Килифарево 2003 (Килифарево) 0:2
Поликраище (Поликраище) - Прити (Лясковец) 5:0
Лозен (Лозен) - Аякс (Ореш) 6:0
Левски 1986 (Стражица) - Изгрев'93 (Царевец) 0:3

X кръг

6 ноември 2005, неделя, 14:30 ч:
Лозен (Сухиндол) - Изгрев'93 (Царевец) 1:8
Аякс (Ореш) - Левски 1986 (Стражица) 3:0
Прити (Лясковец) - Лозен (Лозен) 2:0
Янтра (Полски Тръмбеш) - Поликраище (Поликраище) 3:2
Килифарево 2003 (Килифарево) - Левски (Лясковец) 7:0
Земеделец-Елит (Козловец) - Вихър (Раданово) отложен
Удар (Бяла черква) - Янтра 2003 (Драганово) 5:1
4 декември 2005, неделя, 14:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Вихър (Раданово) 3:0

XI кръг

12 ноември 2005, събота, 14:30 ч:
Левски (Лясковец) - Земеделец-Елит (Козловец) 1:1
13 ноември 2005, неделя, 14:30 ч:
Янтра 2003 (Драганово) - Лозен (Сухиндол) 3:0
Вихър (Раданово) - Удар (Бяла черква) 1:0
Поликраище (Поликраище) - Килифарево 2003 (Килиф.) 3:1
Лозен (Лозен) - Янтра (Полски Тръмбеш) 1:1
Левски 1986 (Стражица) - Прити (Лясковец) 2:3
Изгрев'93 (Царевец) - Аякс (Ореш) 2:0

XII кръг

20 ноември 2005, неделя, 14:00 ч:
Лозен (Сухиндол) - Аякс (Ореш) 7:0
Прити (Лясковец) - Изгрев'93 (Царевец) 2:0
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски 1986 (Стражица) 3:0
Килифарево 2003 (Килифарево) - Лозен (Лозен) отложен
Земеделец-Елит (Козловец) - Поликраище(Поликраище) 1:1
Удар (Бяла черква) - Левски (Лясковец) 3:0
Янтра 2003 (Драганово) - Вихър (Раданово) 6:1
4 декември 2005, неделя, 14:00 ч:
Килифарево 2003 (Килифарево) - Лозен (Лозен) 6:1

XIII кръг

26 ноември 2005, събота, 14:00 ч:
Левски (Лясковец) - Янтра 2003 (Драганово) 0:3
27 ноември 2005, неделя, 14:00 ч:
Вихър (Раданово) - Лозен (Сухиндол) 7:0
Поликраище (Поликраище) - Удар (Бяла черква) 6:0
Лозен (Лозен) - Земеделец-Елит (Козловец) 3:1
Левски 1986 (Стражица) - Килифарево 2003 (Килиф.) 0:2
Изгрев'93 (Царевец) - Янтра (Полски Тръмбеш) 2:0
Аякс (Ореш) - Прити (Лясковец) 0:1

XIV кръг
(всички срещи са отложени заради неподходящи терени в областта)
5 март 2006, неделя, 15:30 ч:
Лозен (Сухиндол) - Прити (Лясковец) отложен за 04.06.
Аякс (Ореш) - Янтра (Полски Тръмбеш) отложен за 04.06.
Изгрев'93 (Царевец) - Килифарево 2003 (Килиф.) отложен за 04.06.
Левски 1986 (Стражица) - Земеделец-Елит (Козл.) отложен за 04.06.
Лозен (Лозен) - Удар (Бяла черква) отложен за 04.06.
Поликраище (Поликраище) - Янтра 2003 (Драганово) отложен за 04.06.
Левски (Лясковец) - Вихър (Раданово) отложен за 04.06.

XV кръг

12 март 2006, неделя, 15:30 ч:
Левски (Лясковец) - Лозен (Сухиндол) 3:0 сл.
Вихър (Раданово) - Поликраище (Поликраище) 0:2
Янтра 2003 (Драганово) - Лозен (Лозен) 1:0
Удар (Бяла черква) - Левски 1986 (Стражица) 0:0
Земеделец-Елит (Козловец) - Изгрев'93 (Царевец) 1:3
Килифарево 2003 (Килифарево) - Аякс (Ореш) отложен
Янтра (Полски Тръмбеш) - Прити (Лясковец) 2:1
12 април 2006, сряда, 17:00 ч:
Килифарево 2003 (Килифарево) - Аякс (Ореш) 3:0

XVI кръг

19 март 2006, неделя, 15:30 ч:
Лозен (Сухиндол) - Янтра (Полски Тръмбеш) 0:3 сл.
в Горна Оряховица, ст."Локомотив":
Прити (Лясковец) - Килифарево 2003 (Килифарево) отложен
Аякс (Ореш) - Земеделец-Елит (Козловец) 5:1
Удар (Бяла черква) - Изгрев'93 (Царевец) отложен
Левски 1986 (Стражица) - Янтра 2003 (Драганово) 0:1
Лозен (Лозен) - Вихър (Раданово) 4:0
Поликраище (Поликраище) - Левски (Лясковец) 4:1
19 април 2006, неделя, 15:30 ч:
Удар (Бяла черква) - Изгрев'93 (Царевец) 3:0 сл. [анулиран]
17 май 2006, сряда, 18:00 ч:
Удар (Бяла черква) - Изгрев'93 (Царевец) 3:1
24 май 2006, сряда, 18:00 ч:
Прити (Лясковец) - Килифарево 2003 (Килифарево) 0:1

XVII кръг

26 март 2006, неделя, 17:00 ч:
Поликраище (Поликраище) - Лозен (Сухиндол) 3:0 сл.
Левски (Лясковец) - Лозен (Лозен) 0:0
Вихър (Раданово) - Левски 1986 (Стражица) 2:1
Янтра 2003 (Драганово) - Изгрев'93 (Царевец) 0:1
Удар (Бяла черква) - Аякс (Ореш) 3:1
Земеделец-Елит (Козловец) - Прити (Лясковец) 1:1
Килифарево 2003 (Килифарево) - Янтра (Пол.Тръмбеш) 1:0

XVIII кръг

2 април 2006, неделя, 15:00 ч:
Лозен (Сухиндол) - Килифарево 2003 (Килифарево) 0:3 сл.
Янтра (Полски Тръмбеш) - Земеделец-Елит (Козловец) 4:2
в Горна Оряховица, ст."Локомотив":
Прити (Лясковец) - Удар (Бяла черква) 1:0
Аякс (Ореш) - Янтра 2003 (Драганово) 2:4
Изгрев'93 (Царевец) - Вихър (Раданово) 7:0
Левски 1986 (Стражица) - Левски (Лясковец) 1:2
Лозен (Лозен) - Поликраище (Поликраище) 2:4

XIX кръг

8 април 2006, събота, 17:00 ч:
Левски (Лясковец) - Изгрев'93 (Царевец) 1:2
9 април 2006, неделя, 17:00 ч:
Лозен (Лозен) - Лозен (Сухиндол) 3:0 сл.
Поликраище (Поликраище) - Левски 1986 (Стражица) 5:2
Вихър (Раданово) - Аякс (Ореш) 3:1
Янтра 2003 (Драганово) - Прити (Лясковец) 2:0
Удар (Бяла черква) - Янтра (Полски Тръмбеш) 1:1
Зем.-Елит (Козловец) - Килифарево 2003(Килифарево) 6:0

XX кръг

16 април 2006, неделя, 17:00 ч:
Лозен (Сухиндол) - Земеделец-Елит (Козловец) 0:3 сл.
Килифарево 2003 (Килифарево) - Удар (Бяла черква) 3:1
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра 2003 (Драганово) 3:1
в Горна Оряховица, ст."Локомотив":
Прити (Лясковец) - Вихър (Раданово) 7:0
Аякс (Ореш) - Левски (Лясковец) 3:1
Изгрев'93 (Царевец) - Поликраище (Поликраище) 0:3 сл.
[Срещата е прекратена в 60 мин., при резултат 0:0,
когато състезатели на ФК Изгрев нанасят жесток
побой над главния съдия Андрей Андреев. ОС на БФС
Велико Търново реши да присъди служебен резултат
0:3 в полза на гостите и извади от състава на "А"
Областна група отбора на Изгрев'93]
Левски 1986 (Стражица) - Лозен (Лозен) 2:2

XXI кръг

23 април 2006, неделя, 17:00 ч:
Левски 1986 (Стражица) - Лозен (Сухиндол) 3:0 сл.
Лозен (Лозен) - Изгрев'93 (Царевец) 3:0 сл. [анулиран]
Поликраище (Поликраище) - Аякс (Ореш) 5:0
Левски (Лясковец) - Прити (Лясковец) 1:4
Вихър (Раданово) - Янтра (Полски Тръмбеш) 1:3
Янтра 2003 (Драганово) - Килифарево 2003 (Килиф.) 2:2
Удар (Бяла черква) - Земеделец-Елит (Козловец) 4:1
3 май 2006, сряда, 17:00 ч:
Лозен (Лозен) - Изгрев'93 (Царевец) 3:0 сл. [анулиран]

XXII кръг

30 април 2006, неделя, 17:00 ч:
Лозен (Сухиндол) - Удар (Бяла черква) 0:3 сл.
Земеделец-Елит (Козловец) - Янтра 2003 (Драганово) 3:2
Килифарево 2003 (Килифарево) - Вихър (Раданово) 10:1
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски (Лясковец) 1:1
в Горна Оряховица, ст."Локомотив":
Прити (Лясковец) - Поликраище (Поликраище) 1:1
Аякс (Ореш) - Лозен (Лозен) 2:1
Изгрев'93 (Царевец) - Левски 1986 (Стражица) 2:1

XXIII кръг

6 май 2006, събота, 18:00 ч:
Левски (Лясковец) - Килифарево 2003 (Килифарево) 2:3
7 май 2006, неделя, 18:00 ч:
Изгрев'93 (Царевец) - Лозен (Сухиндол) 3:0 сл.
Левски 1986 (Стражица) - Аякс (Ореш) 2:0
Лозен (Лозен) - Прити (Лясковец) 1:0
Поликраище (Поликраище) - Янтра (Полски Тръмбеш) 4:2
Вихър (Раданово) - Земеделец-Елит (Козловец) 5:0
Янтра 2003 (Драганово) - Удар (Бяла черква) 1:0

XXIV кръг

13 май 2006, събота, 18:00 ч:
в Горна Оряховица, ст."Локомотив":
Прити (Лясковец) - Левски 1986 (Стражица) 1:2
14 май 2006, неделя, 18:00 ч:
Лозен (Сухиндол) - Янтра 2003 (Драганово) 0:3 сл.
Удар (Бяла черква) - Вихър (Раданово) 6:2
Земеделец-Елит (Козловец) - Левски (Лясковец) 4:0
Килифарево 2003 (Килиф.) - Поликраище (Поликраище) 2:0
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лозен (Лозен) 2:1
Аякс (Ореш) - Изгрев'93 (Царевец) 2:3

XXV кръг

20 май 2006, събота, 18:00 ч:
Левски (Лясковец) - Удар (Бяла черква) 1:2
21 май 2006, неделя, 18:00 ч:
Аякс (Ореш) - Лозен (Сухиндол) 3:0 сл.
Изгрев'93 (Царевец) - Прити (Лясковец) 0:4
Левски 1986 (Стражица) - Янтра (Полски Тръмбеш) 1:0
Лозен (Лозен) - Килифарево 2003 (Килифарево) 4:2
Поликраище (Поликраище) - Земеделец-Елит(Козловец) 4:0
Вихър (Раданово) - Янтра 2003 (Драганово) 4:2

XXVI кръг

28 май 2006, неделя, 18:00 ч:
Лозен (Сухиндол) - Вихър (Раданово) 0:3 сл.
Янтра 2003 (Драганово) - Левски (Лясковец) 3:0
Удар (Бяла черква) - Поликраище (Поликраище) 1:2
Земеделец-Елит (Козловец) - Лозен (Лозен) 3:0
Килифарево 2003 (Килиф.) - Левски 1986 (Стражица) 6:1
Янтра (Полски Тръмбеш) - Изгрев'93 (Царевец) 1:4
в Горна Оряховица, ст."Локомотив":
Прити (Лясковец) - Аякс (Ореш) 5:0

XIV кръг - отложен кръг от 05.03.

4 юни 2006, неделя, 18:00 ч:
Лозен (Сухиндол) - Прити (Лясковец)
Аякс (Ореш) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Изгрев'93 (Царевец) - Килифарево 2003 (Килиф.)
Левски 1986 (Стражица) - Земеделец-Елит (Козл.)
Лозен (Лозен) - Удар (Бяла черква)
Поликраище (Поликраище) - Янтра 2003 (Драганово)
Левски (Лясковец) - Вихър (Раданово)

Класиране

. . M П Р З Г Р Т
1. Поликраище (Поликраище) 25 20 2 3 86 :26 62
2. Килифарево 2003 (Килифарево) 25 18 3 4 86 :28 57
3. Изгрев'93 (Царевец) 25 16 2 7 59 :37 50
4. Прити (Лясковец) 25 15 4 6 54 :22 49
5. Янтра 2003 (Драганово) 25 15 1 9 53 :32 46
6. Янтра (Полски Тръмбеш) 25 12 5 8 48 :33 41
7. Удар (Бяла черква) 25 12 5 8 51 :34 41
8. Лозен (Лозен) 25 11 4 10 49 :40 37
9. Земеделец-Елит (Козловец) 25 9 4 12 44 :57 31
10. Вихър (Раданово) 25 9 2 14 41 :75 29
11. Аякс (Ореш) 25 6 2 17 28 :71 20
12. Левски 1986 (Стражица) 25 6 2 17 30 :52 20
13. Левски (Лясковец) 25 4 5 16 24 :57 17
--. Лозен (Сухиндол) 25 1 1 23 16 :105 -
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Ashikov

Ashikov

Брой мнения : 115
Registration date : 23.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: архив   Пет Сеп 29, 2006 6:05 pm

Купа на България-98-99

1 кръг

Ловико(сух)-Хасково-3:1

1/16

Ловико(сух)-добруджа-2:3(сл пр)

2000-01

Започваме директно от 2-ри кръг

Ловико(сух)-светкавица-0:1

Голмайстор:Георгиев(31)

300 зрители
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
GARVAN

GARVAN

Брой мнения : 52
Localisation : В.Т.(временно Шопия)
Registration date : 29.08.2006

ПисанеЗаглавие: Re: архив   Вто Окт 03, 2006 7:51 pm

[quote="Ashikov"]Нямам информация за следващите няколко сезона и се прехвърлям направо на 2004-05,когато намеря инфо ще го кача, а ако някой от вас има ще съм благодарен да го постне.Също така за предишните сезони ако някой има информация :Р



2002 година Ловико се преместват в Търново и се прекръстват на Етър 1924, като в същото време влизат и във Б група. След това се обединяват с ИСТИНСКИЯ ЕТЪР.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Ashikov

Ashikov

Брой мнения : 115
Registration date : 23.09.2006

ПисанеЗаглавие: Re: архив   Вто Окт 03, 2006 9:49 pm

[quote="GARVAN"]
Ashikov написа:
Нямам информация за следващите няколко сезона и се прехвърлям направо на 2004-05,когато намеря инфо ще го кача, а ако някой от вас има ще съм благодарен да го постне.Също така за предишните сезони ако някой има информация :Р



2002 година Ловико се преместват в Търново и се прекръстват на Етър 1924, като в същото време влизат и във Б група. След това се обединяват с ИСТИНСКИЯ ЕТЪР.

Тва го бях прочел и в сайта на етър,благодаря за потвърждението.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Sponsored content




ПисанеЗаглавие: Re: архив   

Върнете се в началото Go down
 
архив
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGSupporters :: Български футбол :: "В" група :: Ловико (Сухиндол)-
Идете на: