Сайтът на българските фенове
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Share
 

 Програма-2006/07

Go down 
АвторСъобщение
Ashikov

Ashikov

Брой мнения : 115
Registration date : 23.09.2006

Програма-2006/07 Empty
ПисанеЗаглавие: Програма-2006/07   Програма-2006/07 EmptyСря Сеп 27, 2006 2:04 pm

I кръг

2 септември 2006, събота, 17:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Аркус (Лясковец) 0:0
3 септември 2006, неделя, 17:00 ч:
Лозен (Сухиндол) - Вихър (Раданово) 7:2
Изгрев 93 (Царевец) - Левски 1986 (Стражица) 4:0
Удар (Бяла черква) - Аякс (Ореш) 2:0
Лозен (Лозен) - Янтра 2003 (Драганово) 3:2
Земеделец-Елит (Козловец) - Килифарево (Килифарево) 0:2

II кръг

9 септември 2006, събота, 17:00 ч:
Вихър (Раданово) - Аркус (Лясковец) 2:1
10 септември 2006, неделя, 17:00 ч:
Килифарево (Килифарево) - Янтра (Полски Тръмбеш) 7:1
Янтра 2003 (Драганово) - Земеделец-Елит (Козловец) 6:0
Аякс (Ореш) - Лозен (Лозен) 2:1
Левски 1986 (Стражица) - Удар (Бяла черква) 1:3
Лозен (Сухиндол) - Изгрев 93 (Царевец) 1:2

III кръг

16 септември 2006, събота, 17:00 ч:
Аркус (Лясковец) - Килифарево (Килифарево) 3:1
17 септември 2006, неделя, 17:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Вихър (Раданово) 4:1
Удар (Бяла черква) - Лозен (Сухиндол) 3:0
Лозен (Лозен) - Левски 1986 (Стражица) 7:1
Земеделец-Елит (Козловец) - Аякс (Ореш) 2:0
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра 2003 (Драганово) 2:1

IV кръг

23 септември 2006, събота, 17:00 ч:
Янтра 2003 (Драганово) - Аркус (Лясковец) 2:0
24 септември 2006, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Раданово) - Килифарево (Килифарево) 3:0
Аякс (Ореш) - Янтра (Полски Тръмбеш) 6:2
Левски 1986 (Стражица) - Земеделец-Елит (Козловец) отложен
Лозен (Сухиндол) - Лозен (Лозен) 4:2
Изгрев 93 (Царевец) - Удар (Бяла черква) отложен

V кръг

30 септември 2006, събота, 16:00 ч:
Аркус (Лясковец) - Аякс (Ореш) 3:1
1 октомври 2006, неделя, 16:00 ч:
Удар (Бяла черква) - Вихър (Раданово) 4:1
Лозен (Лозен) - Изгрев 93 (Царевец) 1:0
Земеделец-Елит (Козловец) - Лозен (Сухиндол) 3:1
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски 1986 (Стражица) 2:1
Килифарево (Килифарево) - Янтра 2003 (Драганово) 2:0

VI кръг

7 октомври 2006, събота, 16:00 ч:
Левски 1986 (Стражица) - Аркус (Лясковец)
8 октомври 2006, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Раданово) - Янтра 2003 (Драганово)
Аякс (Ореш) - Килифарево (Килифарево)
Лозен (Сухиндол) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Изгрев 93 (Царевец) - Земеделец-Елит (Козловец)
Удар (Бяла черква) - Лозен (Лозен)

VII кръг

14 октомври 2006, събота, 16:00 ч:
Аркус (Лясковец) - Лозен (Сухиндол)
15 октомври 2006, неделя, 16:00 ч:
Лозен (Лозен) - Вихър (Раданово)
Земеделец-Елит (Козловец) - Удар (Бяла черква)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Изгрев 93 (Царевец)
Килифарево (Килифарево) - Левски 1986 (Стражица)
Янтра 2003 (Драганово) - Аякс (Ореш)

VIII кръг

20 октомври 2006, петък, 16:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Аркус (Лясковец)
Вихър (Раданово) - Аякс (Ореш)
Левски 1986 (Стражица) - Янтра 2003 (Драганово)
Лозен (Сухиндол) - Килифарево (Килифарево)
Удар (Бяла черква) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Лозен (Лозен) - Земеделец-Елит (Козловец)

IX кръг

28 октомври 2006, събота, 14:30 ч:
Аркус (Лясковец) - Удар (Бяла черква)
29 октомври 2006, неделя, 14:30 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Вихър (Раданово)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лозен (Лозен)
Килифарево (Килифарево) - Изгрев 93 (Царевец)
Янтра 2003 (Драганово) - Лозен (Сухиндол)
Аякс (Ореш) - Левски 1986 (Стражица)

X кръг

4 ноември 2006, събота, 14:30 ч:
Лозен (Лозен) - Аркус (Лясковец)
5 ноември 2006, неделя, 14:30 ч:
Вихър (Раданово) - Левски 1986 (Стражица)
Лозен (Сухиндол) - Аякс (Ореш)
Изгрев 93 (Царевец) - Янтра 2003 (Драганово)
Удар (Бяла черква) - Килифарево (Килифарево)
Земеделец-Елит (Козловец) - Янтра (Полски Тръмбеш)

XI кръг

11 ноември 2006, събота, 14:30 ч:
Аркус (Лясковец) - Земеделец-Елит (Козловец)
12 ноември 2006, неделя, 14:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Вихър (Раданово)
Килифарево (Килифарево) - Лозен (Лозен)
Янтра 2003 (Драганово) - Удар (Бяла черква)
Аякс (Ореш) - Изгрев 93 (Царевец)
Левски 1986 (Стражица) - Лозен (Сухиндол)

XII кръг

Вихър (Раданово) - Лозен (Сухиндол)
Левски 1986 (Стражица) - Изгрев 93 (Царевец)
Аякс (Ореш) - Удар (Бяла черква)
Янтра 2003 (Драганово) - Лозен (Лозен)
Килифарево (Килифарево) - Земеделец-Елит (Козловец)
Аркус (Лясковец) - Янтра (Полски Тръмбеш)

XIII кръг

Аркус (Лясковец) - Вихър (Раданово)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Килифарево (Килифарево)
Земеделец-Елит (Козловец) - Янтра 2003 (Драганово)
Лозен (Лозен) - Аякс (Ореш)
Удар (Бяла черква) - Левски 1986 (Стражица)
Изгрев 93 (Царевец) - Лозен (Сухиндол)

XIV кръг

Вихър (Раданово) - Изгрев 93 (Царевец)
Лозен (Сухиндол) - Удар (Бяла черква)
Левски 1986 (Стражица) - Лозен (Лозен)
Аякс (Ореш) - Земеделец-Елит (Козловец)
Янтра 2003 (Драганово) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Килифарево (Килифарево) - Аркус (Лясковец)

XV кръг

Килифарево (Килифарево) - Вихър (Раданово)
Аркус (Лясковец) - Янтра 2003 (Драганово)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Аякс (Ореш)
Земеделец-Елит (Козловец) - Левски 1986 (Стражица)
Лозен (Лозен) - Лозен (Сухиндол)
Удар (Бяла черква) - Изгрев 93 (Царевец)

XVI кръг

Вихър (Раданово) - Удар (Бяла черква)
Изгрев 93 (Царевец) - Лозен (Лозен)
Лозен (Сухиндол) - Земеделец-Елит (Козловец)
Левски 1986 (Стражица) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Аякс (Ореш) - Аркус (Лясковец)
Янтра 2003 (Драганово) - Килифарево (Килифарево)

XVII кръг

Янтра 2003 (Драганово) - Вихър (Раданово)
Килифарево (Килифарево) - Аякс (Ореш)
Аркус (Лясковец) - Левски 1986 (Стражица)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лозен (Сухиндол)
Земеделец-Елит (Козловец) - Изгрев 93 (Царевец)
Лозен (Лозен) - Удар (Бяла черква)

XVIII кръг

Вихър (Раданово) - Лозен (Лозен)
Удар (Бяла черква) - Земеделец-Елит (Козловец)
Изгрев 93 (Царевец) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Лозен (Сухиндол) - Аркус (Лясковец)
Левски 1986 (Стражица) - Килифарево (Килифарево)
Аякс (Ореш) - Янтра 2003 (Драганово)

XIX кръг

Аякс (Ореш) - Вихър (Раданово)
Янтра 2003 (Драганово) - Левски 1986 (Стражица)
Килифарево (Килифарево) - Лозен (Сухиндол)
Аркус (Лясковец) - Изгрев 93 (Царевец)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Удар (Бяла черква)
Земеделец-Елит (Козловец) - Лозен (Лозен)

XX кръг

Вихър (Раданово) - Земеделец-Елит (Козловец)
Лозен (Лозен) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Удар (Бяла черква) - Аркус (Лясковец)
Изгрев 93 (Царевец) - Килифарево (Килифарево)
Лозен (Сухиндол) - Янтра 2003 (Драганово)
Левски 1986 (Стражица) - Аякс (Ореш)

XXI кръг

Левски 1986 (Стражица) - Вихър (Раданово)
Аякс (Ореш) - Лозен (Сухиндол)
Янтра 2003 (Драганово) - Изгрев 93 (Царевец)
Килифарево (Килифарево) - Удар (Бяла черква)
Аркус (Лясковец) - Лозен (Лозен)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Земеделец-Елит (Козловец)

XXII кръг

Вихър (Раданово) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Земеделец-Елит (Козловец) - Аркус (Лясковец)
Лозен (Лозен) - Килифарево (Килифарево)
Удар (Бяла черква) - Янтра 2003 (Драганово)
Изгрев 93 (Царевец) - Аякс (Ореш)
Лозен (Сухиндол) - Левски 1986 (Стражица)
Върнете се в началото Go down
 
Програма-2006/07
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGSupporters :: Български футбол :: "В" група :: Ловико (Сухиндол)-
Идете на: